Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 21.12.2012 Края на света или поредната измислица  (Прочетена 3397 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dobbri1

• Гостенин
Значи пак се повтарям не мисля че ша има край на света,а мисла че нещо ще се случи,незнам какво добро или лошо просто така си мисла.

Колко земетресения зеха да стават,цунамита,торнада,трагедиии в които измират стотици души.
Защо?Невиждате ли кво става с тооо свет.Та ако не природата па ниа ша са самоунищожим

http://america.actualno.com/news_287465.html

http://infocenter.bnt.bg/content/view/full/1538
Активен

masok

• Гостенин
добри мисли си баце къ ша поеш след некой и друг ден за риба с ръце по барата ;)мани теа дивотии другите........... ;)яж пиии и си носи новите дрей......сичко друго е преходно :) ;D
Активен

dobbri1

• Гостенин
добри мисли си баце къ ша поеш след некой и друг ден за риба с ръце по барата ;)мани теа дивотии другите........... ;)яж пиии и си носи новите дрей......сичко друго е преходно :) ;D

Ако ма питаш дали ме е страх поверваи ми нее!!Даже ша ми е много кеф да доживея края на света но уви света ша доживеее моя край. ;D ;D ;D ;D
Активен

luda_duda

• Гостенин
Небойте са:)
Нали България е место забравено от Бога...он ша забрай и да ни затръка...
така, че ние поне ша си останеме,
да му мислат тия къде са у странство  ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Дали верваме че на 21.12.2012 че настъпи краа на света или неверваме неа толко важно, за секи от назе он че настъпи у определен момент коги е рекъл Господ. Яла те за баба ми(Бог а а прости) он настъпи оня ден ::), за тава яжте, пийте и си носете новите дрей (да ги не носи некой друг къде отцелее) па докъде ни е писано ;)
Активен
жената Я  и приятели  

iakim

• Гостенин
Я неска аку вида Мара -Циганката у квартала шаа питам Она гледа на цигари на пари на дреи и на кво и дадеш ;D ;D ;D
« Последно редактиранье: Април 10, 2010, 09:19:51 от Яким »
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Я па не вервам у теа работи на маите, инките, юните и септемврите. Нали щеше да е 2 иядната годин края, па не дойде. Може па и да е дошъл, а я да не съм забелезал. Може све да е свршило, па да сме плод на собственото си въображение? Никой не знае кога че бъде, тава са медийни глюпости. Яким като каза за циганката, та се сетих една смешна история. Имам един приятел, подтиснат от жена си, оная е доста несгодна и го командори как си сака. Та, същата тая е срещнала една циганка, като и казала: "Момее, магия ти е направена голема, ша ти е разтургам..." а оная се обрънала накъде нея и рекла: "Душицее, требва да знаеш, че магиите аз ги правим и бегай докъде не съм те урочасала!" Циганката си плюла на петите (много го обичам тоя израз) и избегала.
Активен

luda_duda

• Гостенин
 ;D ;D ;D
Представям си таа циганка ка са обръща, плюе на напуканите си кръжави пети и кат рече да побегне и са подлъзне, че кирта са а разкиснала от плюнката...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Плъотрепача,но онаа женица неа излъгала-сека жена си а магьосница под една ели друга форма ;) ;DДуде-направо ме утрепа и ме затръка с тава описание на циганското пюване и тръчанье ;D ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Кире_Гръчата

• Гостенин
Тая целата гюрултия с 2012 много нашумя напоследък и гледам как мои връстници бая сериозно си верват на тия неща ... познавам ора, дека им е през куро за све и си чекат 2012-та без да праат нищо - "за кво да учим и работим, куту ще се мре скоро"  >:(
чел съм ги секакви обеснения - едното било с полюсите, дека щели да се сменят и магнитни бури щели да минат през целата повърхност на земята и да предизвикат катаклизме ... ама оно тия полюси се сменят от бая време , както некой спомена вече - оно е дълъг процес, дека се случва от години и нищо не е станало. Имаше и некви други там със земетресения и студ. Я не вервам.
Ма като нищо ние да си докараме сами тоа край, след като много народ верва на това. За едно съм сигурен - на урочената дата ще има шашкъне дето ще си каат ''аре, идва края, дай да колим и бесим, че ми е дошло до гуша'' .
Активен

dobbri1

• Гостенин
Оооооооо гаранция ша има некаде такива диваци дека ша вкарат ората у паника!
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Ора нема да копирам съдържанието че има и снимки и си е доста дълго ама ще ви пуща линк да прочетете. Сметам че който са интересува от тия неща ще му бъде интересно.
http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=121
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

gargamella

• Гостенин
аз па чекам с нетърпение да дойде таа пуста 2012 те да видиме кво ша стане ако шса мре да са мре .... като шопо дека рекал ,,ЕЕе животец мамичката ти  и на тебе шти дойде краю"
 :'( :'(Добри кака шти дам ако искаш некои книги да прочетеш ама да се не вържеш  :'(
Активен

dobbri1

• Гостенин
аз па чекам с нетърпение да дойде таа пуста 2012 те да видиме кво ша стане ако шса мре да са мре .... като шопо дека рекал ,,ЕЕе животец мамичката ти  и на тебе шти дойде краю"
 :'( :'(Добри кака шти дам ако искаш некои книги да прочетеш ама да се не вържеш  :'(

Кво има да са връзвам.Утре като се видиме ша ми ги дадеш.Я обичам да четем за тикивини работи! ;D
Активен

allberti

• Гостенин
Тава явление смрът е неизбежно нещо и за човека и за планетите,
сичко е до време. Па от кво ша пукнеш нема никакво значение и дали края ти ша съвпадне с края на още неколко милярда същества па и целата вселена на умрелия му е все тая.
Активен

Страницата е създадена за 0.279 секунди с 23 запитвания.