Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "По стъпките на Ботевата чета" или Козлодуй - Околчица  (Прочетена 2870 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
Абе провежда ли се още тоа поход и одил ли а некой от вазе да изкаже впечатлениа от пръва ръка
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
още са провежда,ма вече неа къ а било едно време-скоро чето по интерминеда ,че некви циганье миналата годин са правиле живи чудесии имало а гюбеци и простотии.подири с чича ти Жужел/Гугъл/ и ша намериш инфо.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

luda_duda

• Гостенин
Един ден при мене са отбиха едни граждани по бизнес /ма едни засукани такива/ и ми казаа, че са тръгнале да водат децата да видат кораба Радецки. И ма питаа, къде баш са намира тоа кораб у центъра ли е или извън Козлодуй  :o ???
Активен

Krisy

• Гостенин
По мое време се одеше на тоя поход ма я не сам що тогива одих по гаджета..... да ма удариш с тенжурата по тиквата ;D...... ма те...........та сам слушала впечетлниата от съучениците че е било много яко........обаче даскала който ги водеше бе много свестен и разбираше историата у оригинален вариант и беше веселяк и съучениците ми викат че е много път..........имало е преходи дето ги возат с превоз..........ма е много катерене.............и много бира :) ;)

Дуде кажи им на тиа орица че кораба е у реката ;D ;D ;D да одат да не земе да отплува  ;D ;D ;D
« Последно редактиранье: Април 27, 2010, 05:34:06 от Сугарето »
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
А тааа годин не можа да намерим информациа че се провежда ли тааа жна поход или че го ебеме да си седиме дом
Активен

allberti

• Гостенин
Я коги одех на тоа поход ( щот сам одил, ма тава е било некоги) беше голема организация.
От училище осигуриа палатки и раници, раниците си носеаме сами а па палатките ги извозваа
с намионе и ги разпъваа преди да стигнем и понеже колоната край немаше да го еба, тиа забиваа
едни колци с надпис БРЕНИЦА иначе не мое са опрайш никоги.
Eeeй до къто стигнахме Околчица, са бех протрил като бЕсно куче между краката от толко одeнье.
Тогива още кръста го не беа завръшиле и сакаа горе да грее сатанинска петолъчка.
И те така дечоре, тато требваше да кацне с хеликоптер на куломинацията на 02. юни ама то като
завале един дъжд да го еба, ама дъжд ти казвам, нема тато нема татовица.
И те така мина зарята, преспааме в палатките и на другия ден си ни разкараа по селата.
Tва преживяване лично за мене си е повод за гордост и могу ма боли като минавам по тиа места
и гледам циганете къ са изсекле сички дръвеата по пъкя.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Mъъъъ -даааа -дръва - цигане....
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

vilarin

• Гостенин
Значи,глейте сЪга!Поход има сека годин,неа спирал.Даже сека годин става по гулем!Е неа куту некугиш ма си гу има.Я съм одил на осъм поредни похода,и мооВи каам,че а връо!А кораба Радецки си а тука и баш на ботевите празници прай екскурзии.Зарята сека гОдин е все по убава,панаира а гулем млогу...Абе убуво а!Аку некой сака да дойде,моо съ ургънизираме!Ма тредва предварително а съ разбереме.
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
У кои ден требва да сме у козлодуй
Активен

иката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 761
да се падаше събота ил неделя и азе щех да дода, ма през седмицата немога да мръдна  :-\
Активен

vilarin

• Гостенин
У кои ден требва да сме у козлодуй
Зарята а на дваесе и седми май.Четврътък съ пада.Похода тръга на другиа ден сабаалем.Аку сакате да доадате,пишете от по раншку.Та да моом да запазим маса негде на панаира,и да видим кога и къ пътува коръбъ.
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
Абе я мислим да одим тааа годин ама те да видиме как че се развиат нещата. Требе се освободим тугива. Една седмица предварително добре ли е да потвръдим
Активен

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 21 запитвания.