Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Моаме ли а са изЯвиме?"  (Прочетена 4797 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Re:"Моаме ли а са изЯвиме?"
« Reply #30 -: Май 27, 2010, 07:58:40 »
Попрочетох тава -онава и па се сетих за таа темица.Глеам Гогата дири спонсор за преиздаванье на книшка.Ренгена пописва интересно.Краси го напъна музата напоследък и тн.Трепача па моа илюстрира и кво-малко ако се понапънеме,мисла че моа напрайме едно СЗ издание,па има и кой да помага с професионализъм-нали Капитане :).Я нема само идеи да давам,а бих се включил и доколко моам финансово.Само да има съидейници...
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #31 -: Май 28, 2010, 12:26:10 »
името мое да е СЗ Прес Издат

NortWest Press Publishing на енгтилиз например
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #32 -: Септември 26, 2010, 08:39:38 »
     Актьори,режисьори или ...публика
Нещо ми се врътеше у главата за нова тема,ма си помисли,че нема да има кой знаа кво за писанье,та го усуна тука.
 Мисълта ми е,кой къ се приема у сичкио тоа театър у БГ-то и къ приема другите-политици,спортисти,певци и тн,па ако щете и вашите приятели и колеги.
 Я специално се чуствам като мерак за режисьор,щем не щем-артист и без да щем-публика,а тава ич ми не аресва.Мислим да сте ме разбрале.Ее...?
 Ако има отзиви,че се конкретизирам кво ме а подбудило ;)
Активен
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

masok

• Гостенин
« Reply #33 -: Септември 26, 2010, 08:56:40 »
Дори го не гледам тоя спектакъл!Абстрахирам се и ми е по добре.Ям пия и си носа новите дрей дори на работа ;)оти са незнааа,заран кво ша стане!
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #34 -: Септември 26, 2010, 09:00:26 »
Дори го не гледам тоя спектакъл!Абстрахирам се и ми е по добре.Ям пия и си носа новите дрей дори на работа ;)оти са незнааа,заран кво ша стане!
Не а така брат ми,даже и да ти се неще,участваш  ;),не че мене ми се ще,ама нема начин,та според мен е по-добре да се определиме и да видиме с позицията си кво моаме а напраиме.
Активен

цитат-Веко

masok

• Гостенин
« Reply #35 -: Септември 26, 2010, 09:03:04 »
я ша сам риквизитор тогива ;D
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #36 -: Септември 26, 2010, 09:09:18 »
Без да са замислям, по асоциация ми дойде  песньовката  на Васко Кеца"Клоунът" ::)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #37 -: Септември 26, 2010, 10:40:37 »
Ми я секи ден сценарии пишем ??? Значи - сценария е гатоф - ма кой че играе - я поемам ролята на лошия 8)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #38 -: Февруари 15, 2011, 02:17:56 »
Значи,кога отпочнах таа темица имах предвид точно такова нещо,което вече е факт и я съм много радостен.Иам предвид ражданьето на Алманаха.Тогива се писа у темата криво-лево,повечко на бъзик,а я си мислех,че нема начин да не дойде тава време,на наша обща изява.Нема значение темата-кеф ми е,че тава е вече една матриализирана идея и е само пръвата.Че има и още-сигурен съм.Щом фчера ,на Зарезан я проведох кратко литературно четенье :green:,с пасажи от Алманаха,заинтригувах и други ора и задочно продадох 3 книжлета,без да съм имал таа цел,значи важиме.Вече сме се изявиле и градиме афторитет.Колко повече прайме подобни изяви опществено достъпни,толко по-че ставаме значими и тава би помогнало най-вече на родниа ни Северозапад.Дано!Дерзайте да дерзаеме пустиняци недни-у секи от вазе дреме талант,а ниа сме заедно,за да го изкараме от черупката му.Щоо...иначе че ни го накарват све по-навътре... ;)
Активен

цитат-Веко

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #39 -: Февруари 15, 2011, 02:21:08 »
сас мек уй ни набутват у таа черупка - че ме извиниш за спама у темата
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Маруца

• Гостенин
« Reply #40 -: Февруари 15, 2011, 02:24:24 »
...Дерзайте да дерзаеме пустиняци недни-у секи от вазе дреме талант,а ниа сме заедно,за да го изкараме от черупката му...
Черногледец, таа годин 200, нагодин 300 страници къкто е написал Колю у Сайта... ;)
И Я могу фнимателно ше вида пред кои ора моа престава таа летература така че да биде оценена и разпространена ефективно измежду дремещите БГ индивиде чекащи своето СЗ просвещение... :)
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #41 -: Февруари 15, 2011, 02:30:20 »
...Дерзайте да дерзаеме пустиняци недни-у секи от вазе дреме талант,а ниа сме заедно,за да го изкараме от черупката му...
Черногледец, таа годин 200, нагодин 300 страници къкто е написал Колю у Сайта... ;)
И Я могу фнимателно ше вида пред кои ора моа престава таа летература така че да биде оценена и разпространена ефективно измежду дремещите БГ индивиде чекащи своето СЗ просвещение... :)

Оно,скъпа ми Мариуцке,се усеща след кратка прикаска,кой проевява интерес.Щом я тук,на гъза на географиата,намирам ора жъдни не само за просвещение,а и за действие,нема начин ти,там от големиа мравуняк да не найдеш такива ;)
Активен

цитат-Веко

Страницата е създадена за 0.257 секунди с 25 запитвания.