Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Озеленяване и украсяване (Декоративна градина)  (Прочетена 63941 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
Що фиданките дека не са продадени есенеска ,се предлагат пак!И риска да си земеш такава е гулем.
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
Що фиданките дека не са продадени есенеска ,се предлагат пак!И риска да си земеш такава е гулем.

Ааа, сеги вденах!  thanks thanks
Къкто викаше Марчето - човек са учи докъ е прос!  :-[
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
И да питам още /то станах ногу нахална, ма се пак  :-[/:
Некой да има артък фиданки, дето са чуди кво да ги праи, а му а жал да изфърли?  :-[
Активен

apostolicia

• Гостенин
Фиданки може да се садат и есени, и пролетсан. Обаче след дъждевната пролет, коги дръфчето още се не е фанало иде сухо и длъго лето - жегата мори не сал добитъка, ми и фиданките. Та затава е по-сгодно да се садат есеенно пвреме дръвя, щото риска от неуспех при прифащаньето е по-миничък.
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
Фиданки може да се садат и есени, и пролетсан. Обаче след дъждевната пролет, коги дръфчето още се не е фанало иде сухо и длъго лето - жегата мори не сал добитъка, ми и фиданките. Та затава е по-сгодно да се садат есеенно пвреме дръвя, щото риска от неуспех при прифащаньето е по-миничък.
guruИ соковете на дръвята са в застой,а пролет трудно се прифаща,що при сички овошки е различно разлистването!
Активен

regreed

• Гостенин
И да питам още /то станах ногу нахална, ма се пак  :-[/:
Некой да има артък фиданки, дето са чуди кво да ги праи, а му а жал да изфърли?  :-[
От ОДЗ-то си взех за разсад смокинки, ако сакаш може да отчупим още некоа пръчка да присадим и като пущи коренье да ти дедем, требваше да кажеш по-рано ако ти е требвало за асмица, имах убави лозници...
Активен

apostolicia

• Гостенин
Пролетсан, като режа, ако има убава афузалиа, щи укорена, ако сакаш, де. Тава е много добро грозге и за асма се е утрепало.
Активен

astrafan

• Гостенин
Пролетсан, като режа, ако има убава афузалиа, щи укорена, ако сакаш, де. Тава е много добро грозге и за асма се е утрепало.

Апостолице, бодни и на мен една-две пръчки от афуза.
Активен

apostolicia

• Гостенин
Немаш грижа, Джедо. Имам още: хамбургски мискет, димят, бел отел, сензо, липовка(бланка), резекия и молдова. Стига да има добри резници, че се не знаа ква ша е зимата, ше бодна - кво ми пречи.
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
На мене нема да ми бодеш,а я ша си зема сама си да си бода,шо таа годин отидо усвет
Активен

astrafan

• Гостенин
Немаш грижа, Джедо. Имам още: хамбургски мискет, димят, бел отел, сензо, липовка(бланка), резекия и молдова. Стига да има добри резници, че се не знаа ква ша е зимата, ше бодна - кво ми пречи.

Добре, слагай и от хамбуркския. А мисля, че снимах моята молдова преди десетина дни как са се оцветили листата и тази есен. Ще пусна фотки ако има и са добри.
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
Благодара на сички отзовали се!  thanks thanks thanks

От ОДЗ-то си взех за разсад смокинки, ако сакаш може да отчупим още некоа пръчка да присадим и като пущи коренье да ти дедем, требваше да кажеш по-рано ако ти е требвало за асмица, имах убави лозници...
Цецо, ти си ми лесен - у Софията си, се шсе видиме неко ден.  thanks

thanks thanks thanks  (**)
Активен

lin4eto

• Гостенин
ууу, ма па убава темица - има да четем сума време, дока разберем за кво сте приказвале до тука та да моо и я да се включим
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Я си заебах темицата деба мама му. Сеги видех че сте писале и са сетих за нея и къ бех подлуднал по тревояците. Позкъсти ми се на мене тревата даже доста уно вече 4 години минаа  ;D ;D и бор даже садих ама бех пиян на качамилкя и като съм фанал таа казма и копам и обикаям у кръг покрай дупката. Па дрътия дойде и ма потупа по работо и вика "Айде бегай! Бегай че не моо стоиш я ша го насада"  ;D ;D Дали изкара и 1 годин и исъана. Бе мани, па сеги като съм и по софия и немам време да пръднем. Мамичка му ебем  :udri: :udri:
« Последно редактиранье: Януари 24, 2014, 01:21:57 от Добринчо Мама »
Активен

Страницата е създадена за 0.339 секунди с 25 запитвания.