Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Не-традиционни за СЗ,храни и напитки...  (Прочетена 95717 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
секи е срещал некъф,нов плод,некаква нова напитка ,некаква нова подпрафка.мое обменим малко мнения по въпроса ;)те я ша пуща нещо де го не бех чувал до сега :)
http://acaiberry-bg.com/page.php?n=101572&SiteID=796&view_id=101570

...както и този плод ;)
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81

.........и си знам че сме традиционалисти ма се пак........ ::) ::) ::)
« Последно редактиранье: Май 07, 2010, 07:57:40 от Генин-Стубел »
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
запис  ;D
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
Генин убава тема си измислил,що другата е 'северозападни' манджи и по неко път не моа да си пусна фотките,що по тоа край са не едът например такива --->

тва го готвех заради мъжлето,па и на мен ми харесва като си му сложа дафинов лист и ми намерисва на наша манджа  ;D

тиа дека си показал тука ги продават свободно,особено второто е на секи десерт черешката  :)
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо

dobbri1

• Гостенин
Бляяяяяя кваа та гад беее?!!?!
Ако ще да е кво ще я тва нема да го лизна само като го гледам и знам че стваа шавало и ми става гадно!
Извинявам се на Момата ама такъв съм си! :-X
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
мааали моме тава ми изглежда редко гнусно,я ич ги не либа тиа морските дарове....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
сал ше кажа - не знаете кво изпускате  ;)
апа октапода пекнат на скарка е връха!
Активен
цитат Бай Еван Астриецо

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ял съм ги-и на скара включително-не ми аресват..ма я по принцип не обичам морски и речни яденьета ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Я па ми аресват октоподете и морските дарове по принцип!Ша замола Момата кат си доде неко път да ми довлче пресен октоподец за скарата... ;) ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
е,кък Дръмоне - ше ти донеса даже още ше мръда  ;D
оняден се расождааме с мънинката по крайбрежната и един чичка беше измъкнал тоа убавец и го разметваше - питах го и ми го даде за 5 евро ...и те така !

а тва са морските дарове на Дубай,рибоците ги пекнахме на въгленче, а раците у врела вода.

Активен
цитат Бай Еван Астриецо

nikoia

• Гостенин
Направо ме побиват тръпки, бррр, сигурно е вкусно, ама не мога да се пречупя да го ям.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Я би пробал такива неща ма пиятелката не умее да ги приготви ка си тряя. Само скарида не би куснал що малко на бубулечка ми мяза. Иначе най странното за мене де съм ял е охлюф. Ама първо ядо и после ми казаа кво ям :) Ма не е лошо даже си е убаво.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
Ти пък охлюва да го сметаш за странно ......това си а СЗ делкатес ;D ;D запръжен или са еченца и лук  ммммммм вкусно.
Яз па най странното къде съм яла бе у Германия- 94г. брюкселско зеле и броколи задушени -много ми ареса и сега си готва по некога.Другото къде ми са виде странно -германката сготви леща с картофи.От таа едрата леша и нареза вътре на кубчета като за супа и 3 картофа - стана убаво.И тава си готвим  ма си му салгам нашенските му подправки и а много вкусно.
Да допълним-обожавам рапани-панирани или на салата.
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

dobbri1

• Гостенин
Я съм ял и охлюви и жабешки бутчета и миди речни, кьосове,врапци!Сега е на ред да пробвам "смок"!Некой ако знаа ка точно се готви тоо вид змия да каже та не обръкам нещо!
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
па аз като по-миничък много неща не ядо. Незнам що. Сеа тука от  3 4 год ям сичко дето са принесе на масата.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Оф, успокои са като прочетох, че има и други като мене, къде не едът морски дарове. Мислех, че нещо не съм наред.  ;D Общо взето, от  близките ми ора само я не понасам такова. А като кажа, че и сладолед не ям, ептен ма гледат куту извънземна.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Страницата е създадена за 0.219 секунди с 22 запитвания.