Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Честен частен бизнес"(с предимство за пустиняци-частници и без ред за сички др)  (Прочетена 19289 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
ма баце Митко, за кво тиа таа Пени, като Жизела ( колко френско) йъ напълно достатъчеен бранд, хахахааа  ;D
свичко си има, прай инги дъмпинг на тиа по извесните. сиреньето е от Ракево и Владимирово, па ониа у лидъл си продават френското Бри.
Нам освен у мих-град и вълчедръм дали съ е разширала веригата. и месТни месни марки също, саламете от ерден и тн
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
ма баце Митко, за кво тиа таа Пени, като Жизела ( колко френско) йъ напълно достатъчеен бранд, хахахааа  ;D
свичко си има, прай инги дъмпинг на тиа по извесните. сиреньето е от Ракево и Владимирово, па ониа у лидъл си продават френското Бри.
Нам освен у мих-град и вълчедръм дали съ е разширала веригата. и месТни месни марки също, саламете от ерден и тн

Толко а френско, та ми се струва, че съм негде поди Айфеловата кула. Ако некой сака да ме опцуе, само треа да ми каже: "У Жизела да пазаруваш"  blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax blax
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
У Софеа са верига. Беа Връшец, послем си са написаа Ракево...
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Та значи, народа си го а казал, че винаги има пръф път или никоги не а късно да се укашмериш :green: Повече от дваасе гОдин подавам годишни данъчни декларации, ама като таа, още не съм го праил. Сичко беше одличен, плно шес. Счетоводителката си свръши перфектно работата, даде ми ратиите напечатани и готови за подаванье. Я практикувам пращанье по пощата, що ми е лесно, бръзо и ефтинко. Така и напраих и таа годин. Тидо у пощата, зе два гулеми плика, написа адресите на получател и подател, турих прилежно докиментите у пликовете, попълни формуляр за препоръчана пратка с обратна расписка, залепи пликовете и оп - на гишето. Зеа ми пратката, плати неколко лева(не помним колко) и спокойно и афторитетно си пойдох, с чуство на облекчение, че съм свръшил важна и гулема работа. Тава беше у петак. Снощи си човъркам по компутера и на масата пред мене едни пликове нещо ми пречеа. Я ги дигна и ги подмести. Послем ги погледна и за миг се зачудих кви са па тиа неща. След неколко секунди се сетих: "Аха, печатите. А? ПЕЧАТИТЕ!!!" И зе да вращам лентата надзаде. Бе я прати декларациите оня дън, ма тура ли печати? Никъф спомен. Па даже не повним и да съм се подписвал некаде. Ебаа, тоа акъл. ЦелА нощ се връте и таа заран си фана печатите и загърме нагде Монтана у НАП-а. Зе си номерче, дойде ми ред, влена и... обясних къ съм се усрал, та съм дошел да го забръшем. Добре, че имаа търпение едни момета, да поровчат из пощата, що мойте декларации още не беа распечатани. За манко да ме върнат, че още не са дошле. Ама я висе там, догде ги намерат. Момето ги погледа па вика: "Оно и печат нема, па и подписе нема!" Е, нема, като и акъл навреме нема. Извади я печатите, потписа къде требе, пясна по един печат и работата стана. Онаа вика, зачекай манко, така и така си тука, да ги прегледам и да ги заведем. Па що да не чекам - я съм се така убаво убрендзал, та тава чеканье ли че ме сбръка. И така, с днешна дата, вече работата е свръшена (ще да каам на сто проценти, ама де да не предизвиквам неко нови събития). Свръши си я работа и оно лесно, бръзо и ефтинко...
  Айде стига сте се бъзикале! Да не а па кой знаа кво станало :green:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
Ово йе стандарт! За да не ги носиш, пращаш по пощата и си пътуваш с колата...
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Ово йе стандарт! За да не ги носиш, пращаш по пощата и си пътуваш с колата...

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Пепо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1684
Мите мани ги тия,де се илат.Ти си сфйршил сила работа-у пощата си минал и остайл неки леф,у колата сипа неки литър гориво,с каките у НАП си говори...Кък си се упрайл за един ден?
Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
Активен

Пепо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1684
....баш,че с твоя един ден рабута.....
Активен

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 21 запитвания.