Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: А колко ми а писнала на уио таа.....  (Прочетена 5118 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
Отварам вчера нюза - таа филикощерница изпръдела Лили Иванова ша съди некъв че шъ и пише автобиографиа, па Карбовски и он и писал такава ма кво му диктувала...
....бе таа що не земе а си наплъни ушите с барут и не земе да са юсне у неко слъб?
Деаба и пачаврата дръта, изкуфела, сбръчкана и недоклатена. Да връви у Фурен - не види ли че а станала на сто години ма зор да са пока по телевизура. Не моа да а тръпа - оно при мене тва а органично - като ми а пущат ми са препикава, па като идем да го изцеда препиквам на тирета. Ако съм седнал да яднем са дигам и отваам да пуша. Ма и тутуна не ми а благ.
Глей кво а казала на журналята:
"От книгата ще ви стане ясно и през какво е трябвало да премина. Че винаги ми се е пречело и че и сега ми се пречи."
Пречело ти а кратуната куха,ти'еа'макйата >:(
Имаше едно интервю дека а беа питали къ са каа пръвия и мъж и она беше забраила. Ма да реве за дедувиа не а забраила.
......шъ да мъ прощавата че ви занимаам с таа скучубра пепеива ма верно ми писна на шлангу.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:А колко ми а писнала на уио таа.....
« Reply #1 -: Март 04, 2009, 10:22:03 »
она си пика на жилите -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #2 -: Март 04, 2009, 01:18:03 »
Да бе, съгласен съм и я, добре че има сума канале по кабелната, та не съм длъжен да я глеам таа кощрамба. Таа баш била нашта гордос, она била световно извесна и ни представляла пред света... Ебааме се у пустиняците, ако такова те представя пред целиа свет, дееба. А кажете ми бе ора, що става се така, че се педеруги, курви и простаци ни представат пред света? Как па нема един свестен българин да стане известен, а като питаш некой чужденец, он знаа за Лили Иванова, за Емил Димитров, за Камата и оня къде си укара автогол, па послем ми викаше да дуам супата, къф беше, да му го совнем... Чичовото му викаа, съга се бил издигнал, лааз...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #3 -: Март 04, 2009, 01:28:55 »
ми тоя копилитор къде фана евровизиата,
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #4 -: Март 04, 2009, 02:21:42 »
За баба ви Лили има едно точно определение-долна,мръсна, лицемерка...! Деееба таа поган изсъънала...И при команиститите и при тиа сеги,се а била добре!Белким апартамента и на пъпа на София и го неа дал бай ви Тошо?!? И неа си поодила и неа си поживела?!?Я не казвам че неа имала талант-ма он е такъв че си а бил адекватен за нейнуто си време-преду 35 годин,примерно! Епа тя тама си а останала-преду сума годин,замръзналаа у времето... Иначе нема и 5 месеци отка паднаа команистите и она са появи на плакат на СДС-Времето е наше! ;D
Епа явно а нейно...Тя а на иляда годин...Тикива куто таа и оня Кирил Маричков не моа ги разбера-и от старата влас са лапале,сеги и с тиа са добре-и па ревът!Епа да ви еба путката майна и лицемере дръти! За кво още ревете?!? От ониа некоги-имоте и тава-онава,от тиа сеги-спонсоре за концерте и албуми...
 Барут,ама не в ушите ми у дрътата путка...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

jaio

• Гостенин
« Reply #5 -: Март 04, 2009, 02:36:40 »
абе да ви еба не знаате ли че за мртвите са приказва само добро или нищо
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #6 -: Март 04, 2009, 03:08:58 »
Е да де,ма нали видиш че мръда-Мумията са завръща5! ;D
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
« Reply #7 -: Март 04, 2009, 06:34:01 »
тааа пие'' мужик корень''от 40 годин до колко сам чел.........аама,ше погребе още народ дорде цофне......... >:( >:( >:(
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #8 -: Март 04, 2009, 10:49:04 »
а повните ли че она се беше снимала на Плеибой - бляяяяяя - преди годин - бая Фотошоп е играло по ониа снимки - ама уместо ониа да и дадът пари - она им е дала да и турат дрътата спаружена и изсънала шунта у списанието
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #9 -: Март 04, 2009, 10:56:11 »
Абе манете я баба Лили, вижте го оня смрад Азис. Я тоа като го чуем само ми пристръгва нещо. Мерилин Менсън в малцинствен вариант.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #10 -: Март 05, 2009, 12:38:43 »
Абе манете я баба Лили, вижте го оня смрад Азис. Я тоа като го чуем само ми пристръгва нещо. Мерилин Менсън в малцинствен вариант.

па да а сал таа гъба... снощи по принуда (семейна) са задзепах по тва мюзик айдъл - таа марето отварячката да неа по - мал от азис? че таа не моо ено просто изречение да нареди! ебаа ,то ча са отвратий! вика на некво девоче че му немало блендата... реко на женъта таа па кивла ако знае кво а бленда ше дам банкет! ама па ка иде така да речеш на некоа че й а нема блендата бахти лафа научих ,оказа са че има и полза от масовата простотиа!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #11 -: Март 05, 2009, 12:48:49 »
на мара заднем ка би отворил широко азе блендата - ще ставара като Камаз
« Последно редактиранье: Март 05, 2009, 12:52:29 от samotoka »
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #12 -: Март 05, 2009, 12:57:00 »
...и ша оди куто разтоварена "Татра"...
Активен

Капоне

• Гостенин
« Reply #13 -: Март 05, 2009, 01:13:52 »

па да а сал таа гъба... снощи по принуда (семейна) са задзепах по тва мюзик айдъл - таа марето отварячката да неа по - мал от азис? че таа не моо ено просто изречение да нареди! ебаа ,то ча са отвратий! вика на некво девоче че му немало блендата... реко на женъта таа па кивла ако знае кво а бленда ше дам банкет! ама па ка иде така да речеш на некоа че й а нема блендата бахти лафа научих ,оказа са че има и полза от масовата простотиа!

Таа на връзано куче леб не мое да даде бе.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #14 -: Март 05, 2009, 02:11:35 »
А с теа джуки е като неко мрена ели шарань. Като жапанки са кво ги а надула у вулканизаторо.
Активен

Страницата е създадена за 0.143 секунди с 22 запитвания.