Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Световното у ЮАР 2010 - коментарe, прогнози и залаганиа  (Прочетена 41902 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Eпъ...ше сметнем утре...ма победитела май го знам вече ;)
Активен

ministur

• Гостенин
Да ни е честит новия Световен Шампион  ;D И двата отбора ми беа симпатични така че щех да са радвам който и да бе победил  ;)
Очаквах да напраат Х и да са бият след редовното време ма се си мислех че ша си укарат по неко гол..... ??? е верно финал е ма се пак...........
Ного убав мач с положения и пред двете врати и като вика един местен корифей у фуболните залагания тука "Тоа завръзан мач и троен да го играш па са съмневам дали ша го фанеш"  ;D
« Последно редактиранье: Юли 12, 2010, 08:48:18 от Министър »
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Големо напрежение беше. Я ако бех на местото на тоя съдия ще да си разкъсам блузата и да си тръгна. Еба толко ръгане и буане, като тупане беа.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Орландците за обед ше едът октопод на търкалца. Бах, тоя октопод. Ако бех залагал на тава, каквото каже, сега щях да съм по-богат, дееба.
Активен
Животът с назе се ебава.

onufri

• Гостенин
Кой мислите ша а футболис на годината?
Ясно, че Иниеста е фаворит, ма я мисла, че Касияс повече заслужава (нищо, че а от Реал  ;))! Освен, че вратара по-принцип е най-важниа играч, той е и капитан и абсолютен лидер на отбора!
Активен

ministur

• Гостенин
Е они вече казаа , че май Форлан зима златна топка,а Мюлер златна обувка  :)
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
Ебааго,тиае еспанци сцепиа земътъ!Таае нош не мое а съ живее,дъ не прикааме зъ спанье!Гръмеже,викуве,радусти,абе прави съ си оратъ.Ут дечурлиа ду дръти съ заметнале сас знамету нъ Испаниа и съ радвът.Куги ли шъ гу вида тавее у Българиа?Дъ съ наметнем сички с пу едно нашу знаме и дъ гу вардим куту светиня,куту най-скъпа дреа!Дай Боже!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ама преду 16 годин - САЩ `94
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Даа биа Е+спанците - у Видин правиха фиеста цела нощ да еба - гърмеа пеа - нали заради моста си имаме еспанци 400 души - е съга от хотел Ровно  - къде мие офиса на радиото се веат испански знамена  - що част от тех спът тама ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Краси, не си ли направил фотка на хотела.
Активен
Животът с назе се ебава.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

onufri

• Гостенин
Е они вече казаа , че май Форлан зима златна топка,а Мюлер златна обувка  :)

бе не бе, тава а само за световното. я иам нафпредвид за целата година: златна топка, ено друго...май единствениа вратар де ги е печелил е Лев Яшин, сеги мисла, че е време па вратар да спечели...то и 2006 требваше да а примерно Буфон, а не Канаваро, ма кво а ги прайш...
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Обявявам крайното класиранье у играта таа го?дин:

Те и по важните резултати от таа таблица:

Победител: Министъра - 99 точки
(второ место - Чвора - 80 т., търето: Краско - 62 т.)

С тава давам на мИнистъра титлата "Футболен познавач номер 1 на северозапада за Световната купа 2010" + съответната жълта фанелка  ;D

Други резултати:
Най-много прогнози дали: 1. министъра 2. Крокич + Чвора, 3. Убавеца
най-голем процент познати знаци на прогноза: 1. Онуфри 2. Министъра 3. Генин
най-голем процент познати мачове на прогноза: 1. Генин, 2. Онуфри + Министъра 3. Чвора

Благода?рим за участието  ;D Благодарности и подкупи за 2014 поди формата на кепапчета и бира се приемат у ръководтвото на изчислителниа център   ;D
Активен

nikoia

• Гостенин
Честито, Юпчо, да почерпиш  ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Краси и тука да ти кажа,да почерпиш!Да ми измъкнеш третото место под носа и в последната минута-най боли!Сега съм изпаднал в тежка депресия и съм са затворил в себе си,не контактувам почти с никой(изключение-некои по-млади невести) и страдам.Тва са случи след като приказва с октопода в"Кауфланд" и с непозволени средства ми ограби труда и сега седа в съблекалнята и рева. ;D.Опущих премията,а и я гледам семейство ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.117 секунди с 21 запитвания.