Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 53   Надолу

АФтур Тема: Световното у ЮАР 2010 - коментарe, прогнози и залаганиа  (Прочетена 43895 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Активен

ministur

• Гостенин
Деба за кво па требваше баш накрая тия да ми усират прогнозата с 2-рия гол...................иначе не лош мач.Дали немаше засада при втория гол на Оланците  ???
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Нема засада според мене, скочи си мончето, ни я пипнал, ни е повлиял нещо на вратара ели неко защитник...иначе я съм млогу доволен, секи мач се повече играат оланците, та очеквам на финала да избухнат куто заря на 3 март
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

ministur

• Гостенин
Я сакам да запитам Крокича къ така е турил у таблицата Немциа на финал преди да е минал мача с Еспаня  ;D Усещам неква преднамереност, но я мисла че на Немциа ша ги видим в спор с Урусете за 3-то место  ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Нема засада според мене, скочи си мончето, ни я пипнал, ни е повлиял нещо на вратара ели неко защитник...иначе я съм млогу доволен, секи мач се повече играат оланците, та очеквам на финала да избухнат куто заря на 3 март
Има Илюшин,има засада.Не е пипал топката,ма с поведението си ангажира вниманието на играчи от отбраняващия се отбор и тва автоматически го прави активен.Ма на фона на сички глупости къде видееме на тва световно,тия рефери моат да минат по бедност ;)
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Я сакам да запитам Крокича къ така е турил у таблицата Немциа на финал преди да е минал мача с Еспаня  ;D Усещам неква преднамереност, но я мисла че на Немциа ша ги видим в спор с Урусете за 3-то место  ;D

хахаха...къ ме фана?  ;D ;D ;D че го маанем бе нема страшно  ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
безобразно съдииство на тава световно - ем кьорави , ем неуметници - особено с теа засади дигат къде нема , не дигат къде има - пфффф

тава фифа требе спицялни курсове да ги прати - масова грешка , але сноще у началото немаще засада на фурлан ма клесника дигна що он излазаше самичък и тава нЯкак си пречупи урусите
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Има Илюшин,има засада.Не е пипал топката,ма с поведението си ангажира вниманието на играчи от отбраняващия се отбор и тва автоматически го прави активен.Ма на фона на сички глупости къде видееме на тва световно,тия рефери моат да минат по бедност ;)
Те Убавеца е съдия и отсече - засада има - сакам си продълженията и дузпите  - ограбиха труда на момчетата и сега они ревът у съблекалнята ;D  Прогнозата ми за днеска

Германия - Испания 3 - 1
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
я ще го гледам заедно с Генинио, Пергишина и Бундрука, та ме лови стра да дадем прогноза  ;D ;D ;D
Активен
не я като да немам, ма би шкял

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Оно сиа за стра таа компания, я мислим че нема да забележите кога я почнал тоа мач, още по-малко и кога че свърши. Ти виж тоа път неко тепсия да земеш, да не е каничка  ;D
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

svetoslavt

• Гостенин
Краси,ми земи звънни един телефон на Блатер та му обясни кой си ,какъв си и кво ше му са случи на него(на майкя му,на жена му,сестра му и целата женска рода да девето колено),ако не врънат мача да са преиграе и да си спечелат наще ;D.И мисла,че е време да са дигнем и да закрием таа мафиотска тотоорганизация ФИФА,къде е пущила пипалата си по цел свет.Ни една мафия нема такова влияние по свта като тия клесавци.Не щат да има никаква дръжавна и политическа намеса в техните си вътрешни работи,ма наедно призовават дръжавата да помага >:(.Кво да ви помага бе?Да дава пари и да не тръси никакава отчетност.Да строи стадиони,къде ше ползват частни структури(професионални отборе),а тия да си перат парите и да уреждат мачове,та да печелат грешни пари от народа.И накрая дръжавата стаа съучастник на добре прикритите мафотски стуктури.Б.Михайлов сака на ББ 16 млн.лева,за отборете в А група,да си оправат стадионете.Ми като от РИНГ иПроБГ им дадоа пари от ТВ-права,кво стана?Един лев не е влезнал за подобрение на базите.И то условието беше,само да подобрат условията за работа на журналистите и ТВ-екипите,къде излъчват мачовете.Ма в тва отношение Бойко излезна пич и каза,че 16 тояги мое да им даде.Ми и я сам часно лице и я сакам 1 милион да си оправа базата дома,сега ше връва да питрам ББ,кога ше ми ги даде.А тоа така наречен социален феномен,къде требва да насочва младежта в правилната посока у назе са е изродил до такава степен,че мое само да ги въвлече в организираната престъпност.
Активен

• Пустиняк
Прав си - много  - тава ФИФА, УЕФАл ЮНЕСКО, УНИЦЕФ, Интерпол, Европол - и прочее са се мафиотски структори- тава сал пари крадне  -  да еба тиа гадове разплетени у гъзъ да ги разплетът анадолските  манафе, да им задниците разтресът 100 слона, у мъдата къто футбулни топки да се надуат -  ;D Сакам справедливост и прозрачност - сакам честна игра - да еба я таа сган педераска у праиците да им го набият сто зулуси - на уй да ги врътът - хипопотам на мъдътъ да им седне ;D 
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
e чак пък толкоз ??? - не е ли малко прекалено ?!?!
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

• Пустиняк
Малко им е  - на видинската Лепа Брена пичката да едът секи ден - дайте ми справедливост ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Малко им е  - на видинската Лепа Брена пичката да едът секи ден - дайте ми справедливост ;D
Ееее,тва вече мое са каже,че е прекалено ;D ;D ;D.
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 53   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.244 секунди с 22 запитвания.