Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 53   Надолу

АФтур Тема: Световното у ЮАР 2010 - коментарe, прогнози и залаганиа  (Прочетена 43891 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Октопода е  мафеаа - и тоа също -  я да видиме ако на таа гад и безподобен плазмоч му отрежеме пипалата - че ми еде уйя /между другото - ка се пише павилно уй/ На другото световно като се класираме - лично Я че пущим новата порода "Уест пужовец- тримъдест" - Къде полази - нема и гол да има - сал с черупки. Бе да еба таа гад и резултати ч е познава - моя "Уест пужовец - тримъдест" - нема да познава резултати - ма че ебе германския октопод - секс до колена баце - Биеме ги 1994 -идееее - 2014 - времее  ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Бундрука

• Гостенин
Да бе и я така викам  - да ми еде уя тоа октопод.Кво па толко са се впечатлиле сички от него.Зема го маана с едно дръжайе,че познаа на неко му дедовия.най-много да зине за вода таа гад... ;D ;D
Активен

• Пустиняк
Ти каам ка да го умориш тава шашовото с осем крака и ни еди неа уй /бе па да питам - ка се пише праилно уй - Разберете - Шефката е филоложка и историчка и с френски и не знам си с кво - абе 3 дипломи има ??? - а баце Краско сал  с диплома за маркетинг и мениджмънт ???- верно че  е висше ??? - ма ми ебва макята къто грешим - те съга не ми дава да напишем уй - що неа правилно - помогнете бе - уй лие или хуй :-[ / - Я се отклони от темта - Тъ таа гад и изливаш водата и и е оставяш на сух песък  и седиш и гледаш - а мръдне - бой по пипалата - за кеф моа сложиш леген със солена вода на 10 метра от таа гад ... супере е  ;D
Активен

ministur

• Гостенин
Паул отсече: Испания е шампион!

Испания ще спечели първа в историята си шампионска титла на Световно първенство по футбол. Такава е прогнозата на прочутия октопод Паул, който преди броени минути направи своя избор.

Испанската държавна телевизия RTVE предаде на живо, как осмоногото мекотело бърка да се храни от купата с испанския флаг, пренебрегвайки тази с холандското знаме.

Паул от Оберхаузен стана известен по целия свят с безпогрешното познаване на победителите във футболните мачове на Мондиала.

Преди малко той даде своята прогноза и за двубоя за третото място Германия - Уругвай. "Пророкът" бръкна в купата с миди, на която бе поставен немския флаг и така предрече победа за Бундестима в утрешния малък финал. Оракулът предсказва победителите, като избира от коя от двете купи да похапне.

Паул вече предсказа победите на немците над Австралия, Гана, Англия и Аржентина, както и пораженията на Бундестима от Сърбия и Испания.

гонг.бг

Ами освен да заложим по некой грош на тото и да чекаме печалби  ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
А да бе, тоя октопод е на служба в букмейкърските къщи и съга баш за финала че преебе прогнозите на ората
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

svetoslavt

• Гостенин
Мене се ми са чини,че и тоа октопод е разработка на военните. ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
Ето го истинският пророк:

Сингапурският дългоопашат папагал Мани прави сериозна конкуренция на немския октопод Паул в познаването на мачове от световното първенство.
7-годишната птица позна всички победители в 1/4-финалите, както и полуфинала Германия - Испания. Сега неговата прогноза е, че Холандия ще победи на финала и ще спечели първа световна титла. Вчера папагалът трябваше да избере между две карти с националните флагове на отборите. След кратко колебание сипатичната птица направи своя избор, като вдигна картончето с флага на Холандия.
"Разочаровани сме, защото се надявахме, че Испания ще стане Световен шампион, но сега поне знаем на кого да заложим", коментираха запознати с прогнозите на папагала хора.
Активен

jaio

• Гостенин
а виш па азе ква разработка съм му приготвил на него

Рецепта за Октопод на скара по средиземноморски

Октопод на скара по средиземноморски

Продукти:

1 октопод
1 глава лук
1 морков
1 глава целина
черен пипер на зърна
1-2 дафинови листа
1 глава чесън
1 кафена чашка винен оцет
1 кафена чашка червено вино
2 коркови тапи
2-3 стръка пресен риган
1 кафена чаша зехтин
1 лимон

ше го еба в плужека ше го еба ;D ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
А тоа папагал е собственост на един местен гадател,къде па е седел на врач на уя,та е прифанал от него дарбата си. ;D
Активен

• Пустиняк
Я одеве оди при окстопода у Видин. Сн живее у Пикадили на щанда за риби и моски дарове - малко е длибоко замръзен ма я го пита - Абе Пула /он се казва Пула  - на влашки уй - абе ка се пише правилно  уй ;D/ кой гого че бие? А он мирва. Че мирваш ти ама че те напрайм по Джайвата рецепта  - он се уплаши и така ми каза да заложим - те мойта прогноза ;D

Уругвай-Германция 1 -3

Еспания - Холандия 3-0
Активен

amigoto

• Гостенин

Уругвай - Германия 1:3

Испания - Холандия 1:2

Я живея с жената от дваесе годин и и немам вера , та на некъф октопод ша вервам .....
Активен

илюшин

• Пустиняк
Уругвай - Германия 3:2
Холандия - Испания 2:0

и те така те - я пита една мачка пред офиса, ма не можа да разберем кво измрънючи, и затава я давам прогнози
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
я па ще си питам дедовиа и немаа а дам прогнозе, ама сакам да са случи ненормалитетно убав мач, да са порадваме и ниа на неко истиниски, ама ви бъбра истински мач на тава светомну, че ми досади от сметки, от наивитет, от съдийски грешки и от глупочъ, а тиа отборе ако речат да играат ка са играа, они си можат, та доно бъде мач за стра
Активен
не я като да немам, ма би шкял

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
И я че са турим тука те.
Уругвай - Германиа 2:1
Оландиа- Испаниа 2:3
А вувузелите на Околовръсното по 5 кинта 8)
Я па да видим!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

ministur

• Гостенин
Уругвай - Германия 0:2  ;D
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 53   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 23 запитвания.