Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Световното у ЮАР 2010 - коментарe, прогнози и залаганиа  (Прочетена 41929 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ministur

• Гостенин
Споко бе! Мен като ми преведат хонорара дека е останал след като са платиле на октопода, я че ви напраим банкет  ;D И предлагам на участниците у таа тема да напраим нова тема,тесно свръзана с хазарт,комар,земане,даване,мамене,прогнозиране,залагане,шарлатанство и пиянство  ;D
Демек с дружни усилия да прифанеме неко лев от тото ,в смисъл че между назе има ора близки у футболни ръководни органи и могат да да дадат манко гювеч относно манипулирането на мачове...........стига сал те са гушиле парици,нека са смилат и над назе  ;D ;D ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Я пак!Мола ти са кажи,че тия приказки са намерки и немаш нищо конкретно впредвид ;)
Активен

jaio

• Гостенин
Краси и тука да ти кажа,да почерпиш!Да ми измъкнеш третото место под носа и в последната минута-най боли!Сега съм изпаднал в тежка депресия и съм са затворил в себе си,не контактувам почти с никой(изключение-некои по-млади невести) и страдам.Тва са случи след като приказва с октопода в"Кауфланд" и с непозволени средства ми ограби труда и сега седа в съблекалнята и рева. ;D.Опущих премията,а и я гледам семейство ;D
Краси каза че ти отстъпа третото място само и само твойте мончета да не трошат душовете ф съблекалната  а премиата ше им а раздели по-равно да има за секи ;D ;D
Активен

ministur

• Гостенин
Я пак!Мола ти са кажи,че тия приказки са намерки и немаш нищо конкретно впредвид ;)

Абцелютно нищо конкретно немам в предвид  ;D
Краси и тука да ти кажа,да почерпиш!Да ми измъкнеш третото место под носа и в последната минута-най боли!Сега съм изпаднал в тежка депресия и съм са затворил в себе си,не контактувам почти с никой(изключение-некои по-млади невести) и страдам.Тва са случи след като приказва с октопода в"Кауфланд" и с непозволени средства ми ограби труда и сега седа в съблекалнята и рева. ;D.Опущих премията,а и я гледам семейство ;D
Краси каза че ти отстъпа третото място само и само твойте мончета да не трошат душовете ф съблекалната  а премиата ше им а раздели по-равно да има за секи ;D ;D
Но при услови че премията ша бъде безрасъдно изарчена у крайдунавската кръчма "Парадайз"  ;D
Активен

jaio

• Гостенин

Абцелютно нищо конкретно немам в предвид  ;D
Но при услови че премията ша бъде безрасъдно изарчена у крайдунавската кръчма "Парадайз"  ;D
от моа стран(+персонала) имате плъното съдействие ;)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Бе вие  сал елате - па ние с Калоян че ви накараме да говорите за Баба Вида и коги е била дествена- гаранцеа ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
Ох майкооо,тия оферти не са за пренебрегване ич,само да имаше свободно време и свободни пари :D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Бе вие  сал елате - па ние с Калоян че ви накараме да говорите за Баба Вида и коги е била дествена- гаранцеа ;D

признавам тава я сириозна закана
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Активен
Животът с назе се ебава.

dobbri1

• Гостенин
Деййй ма и тиа са си ебали макята!  :o
Активен

onufri

• Гостенин
изроди
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=168489

Да ти е кеф и с радост да приемеш, овакантения треньорски пост ::)

iakim

• Гостенин
Лут , диф комунизам...
Немам думи :-X
Активен

ministur

• Гостенин
Епа мое да земат некой от наще капацитети........."Кокала" ; "Камата" ............. ;D
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Или комплекта- дупе и гащи Мъри и Наско ::)  ;D ;D ;D ,,Главата'' -  Вили;) ;D
Стратега от Мировене си го не даваме, що може да ги направи 4 ти и че земат да го зазидат у неко статуя на Ким Ир Сен  ;D ;D ;D ;D
« Последно редактиранье: Август 05, 2010, 01:17:14 от ЛОМНЯК »
Активен

Страницата е създадена за 0.339 секунди с 22 запитвания.