Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Световното у ЮАР 2010 - коментарe, прогнози и залаганиа  (Прочетена 41957 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Абе, че глеате ли мачовете от другиден? Те тука пущам една темица за коментаре, а кой сака мое и да залагаме за резултатете да видиме кой че познаа най-много.

Те тука съм напрал списък на мачовете и че пишем резултататете. Кой сака да дава прогнози да ми казва и че го запишем. Правилата са прости - за позната тенденциа (равен или кой е победитела) - 2 точки, за точен резултат - 5 точки.

Подробен списък на мачове и класиране (отгоре има надписи за сменянае на листовете)
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0Aqf59cpZ30uddDk1WncweHMtcUFBVS1PMEpHalV4NVE&hl=bg&output=html

Списък мачове и класиране
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0Aqf59cpZ30uddDk1WncweHMtcUFBVS1PMEpHalV4NVE&hl=bg&single=true&gid=1&output=html

Залози - стискай тука
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0Aqf59cpZ30uddDk1WncweHMtcUFBVS1PMEpHalV4NVE&hl=bg&single=true&gid=3&output=html

Аде да видиме...
« Последно редактиранье: Юни 10, 2010, 01:56:58 от Крокич »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Я пръвото къде помним е 82, а най-убаво поминм кога Унгариа биа Салвадор като мач? у дирек поради зрелищниа резултат (10:1). Ма поминм и че повечето мачове ги не гледа? що си б? на село и ми се играаше на жмичка повече отколко да глеам мач.
За смдетка на тава за Мексико 86 се бех подготвил надлежно - специален тефтер със мачовете, разграфен и ньего пишех резултати, съдии , стадиони - тогива немаше теблици по весниците и интерминетите. ПОдобен тефтер имаа и 90 годин, а по натам пак гледах ама вместо тефтери ми се вадеа други работи та не съм писал.

Я за юАР и Мексико каам 0:0, минаа добрите стари времена кога имаше резултати от рода на 10:0...
Активен

masok

• Гостенин
у историята до сега на световните ,нема отбор домакин да нее минал групите ;)от тук натам си правете сметка.......за юларчето ;) :)
Активен

masok

• Гостенин
футбола е комерсиален спорт с могу пари у ньего ;)УЕФА има файда юларчетата да минат напреде....сал до осминафинала де...... ;)нема ти обяснявам що ....сички де разбираме от тва знаеме.....така че .........паживьом увидем,казват некой народи ;) :)
Активен

masok

• Гостенин
имаше така песен ;Dя мисла че Сръбия мое изненадат с нещо...... ;)ма кат за шампион съм се замислил за ИСПАНИЯ.............даже си мисла за финал ИСПАНИЯ-ХОЛАНДИЯ ;)
Активен

amigoto

• Гостенин
Абе , ми кой за кого ша дръжи на световното ?
Я от кък са помним съм си за Холандия !
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
За Бразилеа, Аржентина и ....  берег слониовь кост ;) е и Еспанар ия де - Оландеа сал добър вратар и неки друго  халфче ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
odrте прогнози кои ще стане шампион  ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

• Пустиняк
Архентина - Диего Марадона е  гениии- я го гледа 1978 годин за пръви път - ебаа тоа футболист- я тогава се откза  ;D да го не засенчим и он се уля ;D
Активен

• Пустиняк
Мани ти Марио - он беше голем - Тава е ГОСПОД

Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Крокич, ЮАР - Мехико 3:1, Франция - Уругвай 0:0....Ше има ли пръва награда или само брада ...?
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
за мене таа целата работа е яко подпиранье на тоо и оня. Като гръците ка станаа евро шампионе, че после па веднъгъ имА при тя олимпеда. Еба ли го азе ли са фкарвам насила у секви конспирации, ама ми са струва че тиа каде управлеват парите от таа работа нема да остаат нещата на случаан принцип па ка дойде.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Крокич, ЮАР - Мехико 3:1, Франция - Уругвай 0:0....Ше има ли пръва награда или само брада ...?

E аде де - да сбираме по 5 лефа за спорта и да видиме колко победен фонд ша се събере?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
за мене таа целата работа е яко подпиранье на тоо и оня. Като гръците ка станаа евро шампионе, че после па веднъгъ имА при тя олимпеда. Еба ли го азе ли са фкарвам насила у секви конспирации, ама ми са струва че тиа каде управлеват парите от таа работа нема да остаат нещата на случаан принцип па ка дойде.

Па за световните конспирации май си имаме темица  ???

Че футбола се а комерсиализирал и парите играат голема роля нема спор. Ма конспирациите са друга работа - те, Генин вика че ФИФА има сметка юар да играа повече, и кво? Ше подкупат некой съдия, ма оно тва се види, а и само със съдия мач се не печели.
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Кво бе, кво за Марадона? Он тоа не беше ли ханбалис? Аааа, он и фудбол е поритвал от време на време, глей ти...

Те и я да се фключим у темата за футбола, дако не глеам ич. Кога щракам със дистанционното и само като мернем пойе зелено и некви със шарени дрей да тръчат - направо префръгам. Един мач си спомням къде съм гледал от край до край, Чехословакиа и Западна Германиа играа финал за европейско пръвенство, накрая биа дуспи и чехите станаа шампиони. Не помним коя година е било, ама от целиа блок мъжете се беа збрале у назе, що само ниа имааме телевизор - "Стадион". Чича ми Митко (Бог да го прости човека), тогава строши два стола докъде гледааме. И те така.

Помним и части от други мачове - кво Левски поведе на ЦСКА, ама послем един Спас Джевизов изравни със задна ножица и цесекарите биа. Имаше и мач, къде ЦСКА-то поведе на Байерн със 3:0,  ама мача свръши 4:3. И друго помним, кога Левски игра със некъф холандски отборец, къде немаше даже име, ами беше със номер. У редовното време беа равни и левскарите некак си се успокоиа. Добре, ама пусти съдиа даде 3 минути закъснение. И начи у тиа 3 минити ониа укараа на Левски 3 гола и си фанаа пъта, а левскарите лежеа на тревата и не моат да поверват, кво стана та не ядоме... Ей, голем майтап беше, още ми е смешно, като се сетим.... Ама коя година е било това - немам спомен.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.233 секунди с 22 запитвания.