Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Е ли А жената у северозапада пустиняк?  (Прочетена 11953 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Re:Е ли А жената у северозапада пустиняк?
« Reply #105 -: Май 12, 2011, 02:24:31 »
он Изпадяка рядко му са случва да контрира, почти не съм забелезал баш  :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #106 -: Май 12, 2011, 03:11:50 »
Море, с къв си са сбрал - такъв си станал (и ебал) ма тва е друга тема вече  :tazz: иначе СЗ жената а пустиняк гулем, ма мого по добра от другите де не са резерватчанки - съга да ми са не нафрълите тука феминистете :chistenje:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #107 -: Май 12, 2011, 03:26:56 »
Начи Я с рЪка на срце ше си признаа за майки ми, че е гулем омраз...такову жувотну немаааа, тава а повече от омраз на омразете, ама па куто майкя а един път, нема грешка!!!...
По неку път така ма набира яд на негьи кат ма едоса, че си й реквам: фала на бога, че не си родила мунчета, че ква свекръва щеше да бъдеш, ше сасипеш на ората децата.... :green:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #108 -: Май 12, 2011, 04:41:29 »
Нема да оборвам никой, ма мисла че Мариуца е направила правилния извод! Е мойта майкя -  мѐрете колко километра е от Бела Слатина до Варна и ше разберете що съм избегал толкова далече! Коги беаме ученици след като са наобѐдвахме са провеждаше следниа монолог:
   - Влъчко (бащицата) виж животинките, Валери измий чинийте от обеда, Евгени (брата) по̀мети тро̀ите, а ша ида да са о̀пна, че ми са а доса̀дило!
  Мисла че тава дава отговор на въпроса: Е ли А жената у Северозапада пустиняк? Маре пустиняк и омраз си е , та са а отнесла!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #109 -: Май 12, 2011, 06:00:26 »
Нема да оборвам никой, ма мисла че Мариуца е направила правилния извод! Е мойта майкя -  мѐрете колко километра е от Бела Слатина до Варна и ше разберете що съм избегал толкова далече! Коги беаме ученици след като са наобѐдвахме са провеждаше следниа монолог:
   - Влъчко (бащицата) виж животинките, Валери измий чинийте от обеда, Евгени (брата) по̀мети тро̀ите, а ша ида да са о̀пна, че ми са а доса̀дило!
  Мисла че тава дава отговор на въпроса: Е ли А жената у Северозапада пустиняк? Маре пустиняк и омраз си е , та са а отнесла!

Мдаааа... се едно ми разпрааш за мойта свекърва /лека й пръст!/. Моеше а впрегне у работа целио китайски народ барабар с добитъко, а  она само да размаа пръстето да ги ръководи и да им сочи у далечинъта светлото бъдеще...  :-\
« Последно редактиранье: Май 12, 2011, 06:03:42 от буля Иваница »
Активен

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 20 запитвания.