Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Е ли А жената у северозапада пустиняк?  (Прочетена 11936 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Е ли А жената у северозапада пустиняк?
« Reply #90 -: Август 17, 2010, 03:46:08 »
,,и техно е царството небесно" ;D -o sancta simplicitas ;D/поради резонното изискване за превод на секи чуждоезичен компонент-о свещенна простота-от кого,кък и по какъв повод а произнесено-интересуващиа се шъ разбере като съ поинтересува у небезизвесниа чиче Жужел ;D/
« Последно редактиранье: Август 17, 2010, 03:51:46 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
Re:ИзлагациЙ
« Reply #91 -: Август 17, 2010, 03:47:20 »
     Помислете си само какво става когато жена шофира, а на задната седалка детето заплаче, колата остава без водач.

един приател точно така го беше блъснала ена майка  ;D

ма на мен би ми била интересна и друга статистика: колко са жените причинили смъртоносни ПТП-та.
щото предполагам, че повечето имат пръст в по-леките ужулваниа и трошенета на стъкла и огледала.
определено по-малко жени карат пияни и/или избиват комплекси като карат с 200... >:(
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #92 -: Август 17, 2010, 03:53:19 »
тава а резонен въпрос и не знам дали нема да излезнат неочавани резултати,въпреки че по-логично а мъжете да са повече-просто повече мъже карат автонобиле
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

nikoia

• Гостенин
« Reply #93 -: Август 17, 2010, 03:55:11 »
Бе я да ви каа до момента не съм видела ни една жена да са праи на Шумахер, а и дори да съм видела - със сигурност мъжете повече го прават, а па така се дразна на подобни изцепки, че нема накъде  >:(
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #94 -: Август 17, 2010, 04:00:19 »
тава а резонен въпрос и не знам дали нема да излезнат неочавани резултати,въпреки че по-логично а мъжете да са повече-просто повече мъже карат автонобиле

Има такива резултати и они не са на бройка ора или шафиори, а на изминати километри. И резултатите са че жените поемат много по малко рискове и съответно инги се случават по малко проишествиа.  Абсоютната бройка катастрофи е приблизително еднаква, у малка ползва на жените, обаче техните щети са предимно леки-ожулени брони и т.н.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #95 -: Август 17, 2010, 04:08:25 »
склонен съм да приема тоо факт,ма се пак ми а интересно има ли разбивка на километри-колко минават мъжете и колко жените ,а оттам-кво а съотношението .Освен тва-друг резонен въпрос-колко от жените карат тежки автомобили-камьоне и автобусе-щото най-често повече по брой пострадали и с тежки травми са у резултат на инциденти именно с такиви мпс-та и оттамка-вече да съ глеа крайниа рузултат.Щото така поставен въпроса ми изглежда манко така-ако стрея картечар с картечница у верига атакуващи войници изпраени у цел ръст и неко женица с въздушна пушка у залегнали и скутани у блиндаж същите войници кой ша утрепе повече народ.   
Активен

Тетка

• Гостенин
« Reply #96 -: Август 17, 2010, 04:56:28 »
,,и техно е царството небесно" ;D -o sancta simplicitas ;D/поради резонното изискване за превод на секи чуждоезичен компонент-о свещенна простота-от кого,кък и по какъв повод а произнесено-интересуващиа се шъ разбере като съ поинтересува у небезизвесниа чиче Жужел ;D/

Я се чудим по къв повод Дънинг и Крюгер са написале пръва точка от ефекто си а оно било те зарад тава писаниие. ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #97 -: Август 17, 2010, 05:02:22 »
ндааа реципрочно изражение-ФГМ съ задълбочава ;D
Активен

Тетка

• Гостенин
« Reply #98 -: Август 17, 2010, 05:54:10 »
ндааа реципрочно изражение-ФГМ съ задълбочава ;D

....си казал страдащия... ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #99 -: Август 17, 2010, 05:58:45 »
съжаленитео към болниа е част от живота-за тава съ занимавам толко продължително с настоящото общуванье....явно обаче къкто обикновено медицината под квато и да а форма а безсилна.Освен тва признавам у крайна сметка че а време да съ оттегла-се пак некой требва да отстъпи ;D
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #100 -: Май 12, 2011, 01:07:35 »
Ора, сетих са един разговор дек бех дочула случайно и реку, че у таа тема трева да пуща коментара... ;D
Коги пътуваме накаде район Северозападен, никоги не бръзаме и имаме адета да поспирваме тук таме, у неко село да пинеме лимонадка на чаршията, да разгледаме нещо, напраиме неко снимка па продължиме по пъкя си...  :mator:
И у едно село така еднъж рекуме - аде ше запреме да пиаме кафе. Добре, ма немаше места и седнаме на една маса при некви двама-трима 50-60 годишни некаде мъже от селото и единия по едно време зе да стаа да си оди. Дубре, ма виде, че му нема кулотото, он си го подпрел на едно дръво пред кметството, а кафенето на 15 метра оттама и оня си седел с гръб без да си го наблюдава и некой му го беше сфил май.
Па оня като се завайкя къ ше са прибере дом сеги без кулоло, ми жена му кво ше го прай и каде ше го завира, притесни се силно ви каам и викаше...:
- Мале, ми къ ше са прИбера сеги, онаа годзила ше ма дигне у въздуа...тцъцъцъцъцъ.....онаа мойта Дота...малииииии :green: Преапва джуки, връте се, па кво е ставало после незнам...
И тава а сал един пример... :green:
Та ми е интересен тоа мумент - оно мъжете у СЗ че са пустиняци, така а, даже некои са велики пустиняци, омразе и кво са не а раждало друго на тоа сфет,  ма опре ли положението до законната полувинка и некак си им стаа сгруу.  :P
Та си мислех, Е ли са станале жените у СЗ пустиняци заради мъжете си ели обратното...? ??? :P ;D
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #101 -: Май 12, 2011, 01:23:08 »
Оно наскоро май имаше неква сводка,че а плъно вече с дръти ергене у СЗ-да,а жените са бая намалеле,така че и да има неко жена-истински пустиняк,специално у СЗ-да,сигур че а полезно ископаемо :green:Сумаа пустинячки фанаа из други краища на родбината па и заглав у чужбинско,а тук я дойде неко ямболийка,неко варненка,ама се къде са пустиняци по ньийниа си край :green:.Та,незнам колко афтентични пустинячки има вече тука >:(
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

onufri

• Гостенин
« Reply #102 -: Май 12, 2011, 01:33:17 »
тава развитие го има у могу изоставаще рай оне, от Източна Германиа също бегат повече жени отколкото мъже. они са доволни да си зимат социалните помощи и да си пиат бирата, па жените искат малко повече и бегат.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #103 -: Май 12, 2011, 01:48:49 »
Е ли са станале жените у СЗ пустиняци заради мъжете си ели обратното...? ??? :P ;D

концепцеата ти обръкана изначало - но са не става пустиняк, ли си такъв или не си по рождение, и нема смисал да са мачиш  :green: :smeeeh:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #104 -: Май 12, 2011, 01:55:05 »
Изпадяка па веднъга да ма контрира... :green:
Оно е ясно, че дадени черти и характеристики според тава у ква среда живее даден индивид, с времето изменят ДНК-то и ората почват да се раждат с определените нагласи...по дифолт... :green:
Активен

Страницата е създадена за 0.262 секунди с 21 запитвания.