Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Айде на шопинг! (или откъде кво да си купиме).  (Прочетена 3902 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Начи я си представам такава тема. Ако некой е останал доволен от неква стока или услуга - да сподели тука личен опит, да каже точно кво му е аресало, демек - кви са предимствата на това, къде си е зимал. А мое и обратно - ако сте се прецакали със нещо - па да каете, та други ора да не пофтарат таа грешка. Оно мое да дойде малко като реклама на некой фирми, ама нема лошо, ако фирмата прай нещо качествено и убаво - що да е не пофалиме?

Ама идеата ми е - да се прикаа само от личен опит, а не кой кво е чул или видел по телевизиата. Примерно ако фалиш неква вещ - да каеш откъде си е зимал и за колко пари, колко време е ползваш и при кви условиа (що това има значение), кви предимства си видел във сравнение със други подобни, кви недостатъци си открил и що препоръчваш (или не препоръчваш) на други ора да си земат такова. Те така си представам я работата, пъ дайте да видиме...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Те я да пофалим една фирмица за ризи:

http://www.prevailshirts.com/home-bg.html

Имам 5-6 ризи от нея, много съм доволен. От изложенията Произведено в България съм си купувал досеги, ма разбрах, че имат и магазин у София вече. Качествени, не много скъпи, и много богат избор има - кеф ти официални, спортни, къс, дълъг ръкав - секви съм си купувал. И те така те
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Я иам много добри фпечатлениа от ръчните иснтрументи на METABO, особено от дрелките инги. Кога бех у централата, накупиаме такиви инструменти за работилницата на цеха - една дрелка, акумулаторен винтоверт и два флекса - голем и миничък. Ебаа колко работа са свръшиле тиа машини, ем си представате у дръжавна фирма кви грижи са се полагали за тех и ква подръжка са имале...

На Метабо инструментите не са разделени на "професионални" и " за дом", кво са тиа на Бош, ами сичките са професионални. Цените им са по-ниски от профи-сериата на Бош-а, че додат горе - доле като на Макита-та. Продават се със голема гаранциа, не помним вече дали 2 или 3 години беше. Имат неква специална система на електромоторите, викат му неща "Маратон", май чето че било неква решетка, къде осигурява много по-дълъг живот на ротора. Друго характерно за тех е, че винаги редукторите са у метална кутиа със масло, без исключениа, независимо ква е машината. Те ви тука каталог, та да добиете представа:

http://www.stroi.bg/b/34-metabo.html?p=2

Кво ви разпраам, дрелките са произведение на искуството, ебаси. Глейте ква е красота:

http://www.stroi.bg/p/art0001820-udarna-bormashina-sbe-850-impuls.html

Я лично си купи за мене си един голем перфоратор Metabo KHE 75, те такъф:

Купих за близо 1350 лева. Шеста година вече го мъкнем нагоре - надоле, давал съм го под наем за 100 лева на месец, моете ли да си представите за ква експлоатация стаа въпрос? Таа машина си е изплатила парите барем 3 пъти вече, продължава да работи и неще да знаа. Наскоро немаше кво да прайм и реко да го разглобим, да го видим това откъде зима толко душа... Изтръсках из ротора близо една шака пепеяк, ама сичко си му беше наред - четки, редуктор, уплътнениа. Само двете лагерчета на ротора смених, моеха още да карат, ама ми се виде баче имаа малко луфт. И те така - да ви каам, що я лично съм много доволен от инструментите на Метабо и ги препоръчвам на сички ора, къде имат работа да си връшат.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Буш, я сим фен на FESTOOL
http://www.festool.bg/index.php?nAction=100010
Тава е без грешка, имах ръчен циркуляр на таа фирма(каде ми го гепиа, да ебем и пустиняците) беше на 9 годин, зврска употреба! Съга си зима па на същата фирма, ма друг модел, що оня каде гу откраднаа вече се не правил ;)
Та леко по-леко,че сменувам сичките машинки с такиви на FESTOOL, с изключение на перфоратора - не за друго , а за тава що не прават ;) А и  перфоратора ми неще се тоши HILTI - TE12 от 73годин

iakim

• Гостенин
Я сакам да рекламирам най -убовиа СЗ магазин- Качеството е супер  мисла че повече от вазе гу знаат ;D

http://www.facebook.com/album.php?aid=169207&id=362790639742
 ;D ;D ;D
Пазарувайте бес задръшки ;D ;D ;D
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Те я да Ви предложа един чуждоземски магазаин.
http://www.sportsdirect.com
Я пазарувам от тука вече цела годин. Ем е ефтинко, ем ората са ора и ако стане гаф сичко си опраат.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
29   паунда достафка до бг - правилно ли го видех у тоа саит
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
29   паунда достафка до бг - правилно ли го видех у тоа саит

Те ти такъв с бесплатна достафка до бг - за 2-3 седмици и е при тебе що си поръчал  :
www.dealextreme.com
Активен

luda_duda

• Гостенин
Благодаря на Яким за рекламата по-горе!
Ша се реванширам при пръва възможност.
Я сакам да пофала една книжарница от Плевен, в която се предлага и PVC фолио - Orafol. Мога да турна само техен телефон:    064/823556
понеже никога не съм ходила на место и сички поръчки съм правила по телефона.
Персонала там е изключително любезен и винаги са изпълнявали поръчките ми в срок - а я често са обаждам у последния момент.
Та на кой му требва некво PVC фолио и транспортна лента - тва е местото!

Активен

Страницата е създадена за 0.395 секунди с 22 запитвания.