Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Фестивали  (Прочетена 24224 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

зВерче

• Гостенин
Re:Фестивали
« Reply #210 -: Юни 21, 2013, 10:04:32 »
Краси, то като гледам само твоето предложение ни остава :)
Активен

зВерче

• Гостенин
« Reply #211 -: Юни 21, 2013, 10:09:44 »
А на кои дати е "Международен фолклорен Фестивал на влашката песен и танц" във Видин ( защото и него го пише, че е през август месец )?
Международния фолклорен фестивал в Пловдив също си е в делнични дни.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #212 -: Юни 21, 2013, 12:15:17 »
Ми тоя фестивал си го организира Асоциацията на власите и не знам точно коги е ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #213 -: Август 22, 2013, 01:15:18 »
http://www.fucking-hell.de/2013/08/rhythm-beer-in-sofia/

(тава го получих като абонат на Fucking Hell и слочайно видо че е у софеа, ма иначе нищо не знам за тоо фестифал)
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #214 -: Октомври 05, 2013, 11:09:44 »
Цитат
Фестивал на дунавското вино и грозде в Плевен

В Плевен днес и утре ще се състои Фестивал на дунавското вино и грозде, организиран от сдружението "Дунавски вина". Празникът ще започне в 10.00 ч., а в 13.00 ч. участниците ще бъдат поздравени от Северняшкия ансамбъл за народни песни и танци. Български и румънски изби ще представят продукцията си.
Активен

• Пустиняк
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #216 -: Октомври 14, 2013, 05:28:37 »
http://botevgrad.com/news/51528/Grupa-Pey-sarce-s-parvo-uchastie-v-praznika-Mara-Vrachanka/

Те и наще ора участваа,ма много късно са разбра!Моеше врачанете,да посетат и да споделат впечатления!Па и да кажат нещо за таа Мара Врачанка,оти съм чул за неа,ма не знам тва легенда ли е некаква,кво ли.....?
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #217 -: Октомври 14, 2013, 05:41:22 »
Мдааа и мама оди да пее там със Стубленската група.. :)
Активен

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
« Reply #218 -: Май 04, 2015, 10:05:18 »
  програма на Козето млеко у Бела Речка http://novakultura.org/bg/
ше се застъпат и древни йога практики от района, бразилска самба... тиа полудеха.
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #219 -: Май 04, 2015, 11:30:31 »
много уоркшопе но нема уорквлаа
иначе другото е умопомрачително
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
« Reply #220 -: Май 17, 2015, 10:41:24 »

Тази година турлашкия събор на прохода "Кадъ боаз" на границата със Сърбия ще се проведе на 17-18-19 юли. През 2015г. се навършват 90 години от основаването му и 15 години от подновяването му.

Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #221 -: Май 17, 2015, 12:16:28 »
Ти да глеаш сеир,таа гОдин тва мое са окаже ключово събитие и место за почивка!    ;D thanks
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #222 -: Май 17, 2015, 01:59:38 »
верно си е-прав си ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

• Пустиняк
« Reply #223 -: Май 17, 2015, 02:50:07 »
пепеляк..пълна мизерия..нищо ентересну..не си струва ..бех лани :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #224 -: Май 17, 2015, 08:35:54 »
Глей сеги Краско,сичко а въпрос на гледна точка...! На БГ Черноморието не съм стъпАл(и нема и да стъпа) от 1992-щото не вида смисъл да давам пари на мякащи мутро-селяндуре,дето си мислат че кът са циментирале крайбрежието и са му ебале майкята,сички приходящи са"гъски за скубанье" и ша искарат бръзи пари,сезон за сезон...Нема други тъпаци с по-селяндурски манталитет от обитаващите нащо крайбрежие...!
 У Гръция а в могу пъти по-добре и предпочитам да оставам пари там-ората знаат ка да ти земат парите и да са врънеш...! ;)
Целата таа пледоария я написах,по простичката причина,че ми са ще да мръдна малко и по нашия край и тоа фестивал ми са види ОК...Мене ма не плашат праоляк и мизерия ич...! Обаче безумно ма дразнат чалгия,цимент и мякащи селяндуре....!  ;) ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.181 секунди с 21 запитвания.