Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Лична сфера, споделяне на информациа, социални мрежи....  (Прочетена 3128 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Цитат
Примерно ebay има истинските данни на ората (фалшиви нема кък да свръшат работа) - имена, адреси, банкови сметки, и сичко къде купуват и продават.
Сакам да питам и они ли снасат на ФБР?
не-на ЦРУ,ФБР и  ДАНС-постоянно и едновременно ;D ;D ;D
начи мойто мнение е,че принципно клефука а измислен  да си общуват ора де съ се познавале и преди и идеата му а била добра,ма после а изрядно усрана.А и я чесно казано немам нужда да подслушвам тоо и оня-не ми а интересно,па и нормалниа човешки разговор а по информативен от глеаньето на ферми и пращаньето на сръца на полупознати индивиде--
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Цитат
Нема документ- нема човек 
Маани, че и сега като са сетих па се ядосах и пред очите ми са едни лелки де зеха да роват у едни стари пожлътели от педестте години папки да дират коя годин са е оженил....и гледат и мигат и....женен е и таа му жената, ма...
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Един познат отвада да кандидатства за работа, ентервюиращата с недоумение му са обажда на другиа ден че неа открила нищо за него у фейсклефука. Лъчо сичко а ясно, нема нужда ни обесневаш ..

Я па мислим че тука има голема нужда от обясняване. Начи пръво, кой е казал че фесклефука дава данни на ФБР и на базата на кво?
Второ, кво са се фанали сички за тоа фесклефук - он не съдържа почти нищо, освен некакъв емаил. Датата на раждане е пожелание, нема адрес, нема нищо- сичко е дръж ме за гъзъ. Освен тоа клефук има много сериозни социални мрежи - linked in, Xing и още една камара. У тех има обикновено повече данни от клефука. Има и стотици хиляди сайтове къде съдържат много повече информациа. Примерно ebay има истинските данни на ората (фалшиви нема кък да свръшат работа) - имена, адреси, банкови сметки, и сичко къде купуват и продават.
Сакам да питам и они ли снасат на ФБР?

Крокич, деиствително ли верваш че сичките тиа феберета, црута и  така нататика не черпат инфо от сичките тиа мрежи (пропущи туитер и хай5  ;D) - че даже и от пейпал и ибей  ???

Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Meрси - точно тва саках да видим - ква е конспиративната теориа. Видох.

Неам мнение по въпроса дали тва е верно или неа. Пъ и ме не интересува. Я не пишен нищо у интернет къде не съм готов да го разбере целиа свет - секи от 6 милиарда човека у него. Кой праи друго сам си е виновен.

ЦРУ моа и да се докопа до акаунта ми у е-бай или фацебоок ако с нещо съм нги интересен. Не вервам да ме проучват е така от любопитство - ма ако е така, кво толко ше намерат?
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Пропущих да кажем на Буша ако е балгоразумен да не сканира и да не тура личната си карта у нета, па но си а негова работа де.

Ей я незнам дали тва е баш така като у тиа теории дека разправат у горните линкове, ама съм сигурен че има поне нещо верно от тва.

Ако ЦРУ (ебаа таа конспрацеа  ;D) баш тебе сакат да прочуват ще намерат баш кво им требва - със сигурност нема намерат под вола теле, но тва дека очакват е там, профил, информацеа за тебе, кредитни карти, кво си пазарувал, къде одиш, кво правиш и т.н. а от фейса даже снимки от годишнината на свадбата ти (ако си качил, що гледам има секви заплесе дека турат наред дека имат снимка)
« Последно редактиранье: Август 24, 2010, 10:34:08 от Izpadqk »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Ако некой се интересува кви следи точно остаа като гмара из цифровото буньище

http://www.guardian.co.uk/technology/interactive/2013/jun/12/what-is-metadata-nsa-surveillance#meta=0000001

Активен

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.