Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пътуваниа  (Прочетена 6468 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
Re:Пътуваниа
« Reply #30 -: Септември 18, 2010, 08:48:35 »
 Ика,не слагай си таралеж у гащите.За Англиа ми сакат задграничен паспорт,пъ маани за Швейцариа,че неа членка на ЕС.Другиа вариант е ти дъ седиш у Италиа ели Австриа/зависи/и другиа чувек дъ искара колите сам и после а съ прибирате секи по колата си.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #31 -: Септември 18, 2010, 10:06:51 »
Задължително с международен паспорт!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

иката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 761
« Reply #32 -: Септември 18, 2010, 10:11:46 »
Задължително с международен паспорт!
олее мерси, кофти работа
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #33 -: Септември 18, 2010, 10:31:22 »
   Само да реча че тия дни ша пътувам малко и може да се видим пътьом с некои съфорумци. Ше тръгна у среда след обед от Варна през Бяла, Плевен и ше спа у Бела Слатина. У четвъртък имам работа у Кремиковци, после ако свърша навреме ше отскоча до Чипровци да са видим с Апостолицата, а и Гогата е от там, после па накъде Б.Сл. У петък мое да мръдна накъде Мизия и Орехово да вида тамошната група. Ше пиша и на лични  на кои знам откъде са да са уговорим кой накъде е.

Валери обикая баш като Левски. Да не организираш комитете нещо, градски?
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #34 -: Септември 19, 2010, 11:03:22 »
Ика,не слагай си таралеж у гащите.За Англиа ми сакат задграничен паспорт,пъ маани за Швейцариа,че неа членка на ЕС.Другиа вариант е ти дъ седиш у Италиа ели Австриа/зависи/и другиа чувек дъ искара колите сам и после а съ прибирате секи по колата си.

язе съм влазал у англиа само с лична карта, бех проверил преди тава и тиа наистина зеа та ма пуснаа
Активен

иката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 761
« Reply #35 -: Септември 19, 2010, 11:58:36 »
мерси за инфото, ма я нема да рискувам щот швейцарците не са у саюза и да не стане само да съм бил сума км, ще иде друго монче. мемрси се яак за мнениата
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #36 -: Септември 20, 2010, 08:07:31 »
   Само да реча че тия дни ша пътувам малко и може да се видим пътьом с некои съфорумци. Ше тръгна у среда след обед от Варна през Бяла, Плевен и ше спа у Бела Слатина. У четвъртък имам работа у Кремиковци, после ако свърша навреме ше отскоча до Чипровци да са видим с Апостолицата, а и Гогата е от там, после па накъде Б.Сл. У петък мое да мръдна накъде Мизия и Орехово да вида тамошната група. Ше пиша и на лични  на кои знам откъде са да са уговорим кой накъде е.

Валери обикая баш като Левски. Да не организираш комитете нещо, градски?
  Тогива ми са провали оденьето оти клиентете зеа машината от Кремиковци и сеги а сглобеват некъде у Монтана, после ша са обадат да ода да гя пускам, та тоа рейд ше го напраа. Иначе бих праил комитете срещу циганизациата на нациата (Само да питам за носенье на прашка требва ли разрешително?).  Иначе отка са видвахме през август одих още 4-5 пъти на Приморско, ама тоа път само по работа. Преди 2-3 седмици одих за малко у Русе та на връщане се видохме и с Цони, а после са събрааме у Варна с Магарийка и Росенчо. Сеги у петък ми доде един състудент от Кюстендил на госке, та одиаме по Плиска и Мадарскиа конник. За тава си оденье мое да пуснем некой репортажец ама да пообработа снимките че са над триста.  Абе обичам да са сбирам с ората, да си думаме по нашенски оти тука ми са стега душъта с тиа студени ора.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
« Reply #37 -: Септември 23, 2010, 11:40:13 »
мерси за инфото, ма я нема да рискувам щот швейцарците не са у саюза и да не стане само да съм бил сума км, ще иде друго монче. мемрси се яак за мнениата
То мани, че Швейцарците не са у съюза, ами ако наприбиране минаваш през страни дето не са - пак ше береш ядове, при липса на паспорт.
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #38 -: Октомври 08, 2010, 09:13:41 »
Приказвааме си с една приятелка колко много коли у Софията пътуват сутрин и вечер с по един човек у тех-шофера де. Я се радвам, че ползвам метрото, ма дока стигна до него ги гледам тия колони .... Та те тоя сайт ми прати мацката http://www.3na100.com/index.php, па и друг некакъв имало за споделено пътуване.  ::) Интересна е идеята....Та си помислих, че и тука у таа тема моо са подрасква кой накъде пътува и ако има свободни места у колата да са "споделят" 8)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #39 -: Октомври 11, 2010, 01:35:15 »
Я сека заран правим Овча купел - Младост 4 по околовръстното и вечер наобратно. Возиме са двама човека, така че место има. Покрай 22-23 пътувам София - Видин сигурно през Враца ....
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Валери61

• Пустиняк
« Reply #40 -: Ноември 03, 2010, 08:39:49 »
  Обиколих сички теми и невидех такава дека ми требва и затова пиша тук. Търса идеи дека може да са иде за нова годин около Карлово, Калофер, Хисар и да е место пробвано вече, да има некви згоди а и басейнче ебентуално. Ако некой са сети за некъф обект да пише!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #41 -: Ноември 03, 2010, 08:44:22 »
Хисар-има убав хотел,пъта а убав и моо се иде и на други места-наблизо има разни тракийски гробници и т.н.Има спа,байсейн и сички екстри,цените са доста по ниски от Велинград.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
« Reply #42 -: Ноември 03, 2010, 08:59:20 »
И я помислих пръво за Велинград ама ако завали повечко снег пъка е по-непроходим от другите къде Хисар.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #43 -: Ноември 03, 2010, 09:27:39 »
Независимо къв а снего, пъто от и за Велинград съ чисти-неа проблем,особено ако си и със зимни гуми.Проблем а обаче намираньето на место у Велинградските хотели за празниците а и цените крътат зъби през един.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
« Reply #44 -: Ноември 04, 2010, 08:44:34 »
Док, сеги видех един пакет у Велинград хотел"Лъки Лайт", кв. Лъджене, изглежда добре оборудван и за 3 нощувки е по 335 лв/1ч. Чувал ли си нещо за него?
Активен

Страницата е създадена за 0.317 секунди с 21 запитвания.