Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пътуваниа  (Прочетена 6682 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Re:Пътуваниа
« Reply #15 -: Август 05, 2010, 12:51:59 »
Я като гледам,май че се посбереме нанатам и мойта вероятнос май ресте ;D
Ако минеш през Ореево,запираш на шела и набираш 0884077608
След 30 секунди ида 8)
....що ща еба у тупаня ;D
При таа юбезна покана,къ да откажеш,а ;D.Ма я нема а минем оттам,а че си планиран едно нарочно оденье,да видим верен ли а телефоня ;)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #16 -: Август 05, 2010, 01:06:22 »

И я така-ма третио е по-длъг ;D ;D ;D

тук се пробах да цитирам подписа,ма не стана ебем га ;D
  Не думай така, оти третиа е по-длъг коги си фанал златната акула и си посакал да а така, а тя та не доразбрала и ти е отапала двата крайни крайника! ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #17 -: Август 05, 2010, 01:21:27 »
Я като гледам,май че се посбереме нанатам и мойта вероятнос май ресте ;D
Ако минеш през Ореево,запираш на шела и набираш 0884077608
След 30 секунди ида 8)
....що ща еба у тупаня ;D
При таа юбезна покана,къ да откажеш,а ;D.Ма я нема а минем оттам,а че си планиран едно нарочно оденье,да видим верен ли а телефоня ;)

оно и я би го проверил тоа телефонец, та ще видиме кога ще го нагодиме, ама дай да си запиша къде а таа бензиностанцеа, хиих
Активен
не я като да немам, ма би шкял

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #18 -: Август 05, 2010, 04:27:55 »
 Бисерчок,плашиш мъ с тоа баир и така употребенътъ думъ...
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #19 -: Август 06, 2010, 08:51:20 »
Я съм казвал неколко пъти - почти секи петък след работа патувам от Белене през Плевен - Кнежъ - Селановци - Ореово - Мизиа - Козлодуй - и за Лом. И сека недея привечер - на обратно. Ако има мераклии, моем да возим до 4 човека и багаж, що по принцип патувам самичък. Мое и друг маршрут да фанем, примерно през Вълчедръм или през Борован и Монтана, ако се разбереме.

Телефоня ми е 0893 384 209, да знаате, що е М-телски. И така.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
« Reply #20 -: Август 08, 2010, 05:35:32 »
Ей я оди и на копривщица. Беше много добро. Изпълнителите от северозапада беа на ниво. Я направо ревна по едно време. Кога утиде беа минале Лом и околията ама фана баш моя край. Расово, Медковец, Аспарухово, Доктор Йосифово, Смоляновци. Направо ми напълниа душата.

Те тука малко видео да видите.

http://www.youtube.com/user/krakijabskisiropuch#p/c/4A3314B56524FB4B

Лошото впечатлениа къде ми напрай целата работа е, че тоа събор на българско народно творчество се прай един път на 5 годин, а на него повече от половината публика беше чужденци. Срамота е. Може ли един път на 5 години да се прави подобно нещо и то в петък и събота на 100 км от София и къде и да се обърнеш да видиш само чужденци, които се радват на нашето, а ниа сме пустиняци. После само ревеме че имало чалга че традициите западат ............................
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #21 -: Август 08, 2010, 08:48:16 »
Шулец, добре си ни отчел ;D На предниа събор одих и на по-предния, ма те съга не сколасах. Аресват ни го много фолклора чужденците, ма и ние си го аресваме.  :)Проблема е при децата и при подрастващите, що нема много къде да го слушат. Те я съда по моя опит с щерката. Като съм живела у Враца друго беше, то не са испущаше концерт, па там и по площадите са играеше, а тука у Софията сичко става с неимоверни усилиа.Нема да забраа на последния събор у Копривщица една японска група. Седнааме у една кръчма , сестра ми е голема играорка, у танцовия на Враца е тропала при тоа голем човек Цветан Тодоров 11 годин. Па като засвириа  и като скочиа тиа японце, малее....очите ни събраа и сестра ми са фана и дека е толкова добра..... е на тава оро японците ни турииа на место и она го призна.  ;D Тава е убаво дека ни аресват, па за децата ние требва да го мислим. 
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #22 -: Август 08, 2010, 11:17:28 »
Софиа неа Балгария ,ма е разваля......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #23 -: Август 09, 2010, 08:14:04 »
Къкто вече съобщих у глъчавата,мойта вероятност за оденье на Приморско порасна неимоверно ;D.Така,че на вниманието на пустиняците Валери и Убавъца(па ако има и други по тава време там-още по-убаво)-момци,може на лични да размениме по неко телефон,па там на место че видиме кво че стане.
Активен
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

vasilenae

• Гостенин
« Reply #24 -: Август 15, 2010, 05:53:43 »
Ние още упорито и т.н. търсим кой да ни закара и да дойде да пиеме на вилата у Троянско. Непиячи се приемат, но те стават пиячи .... Има река с вирове.
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
« Reply #25 -: Август 15, 2010, 06:16:15 »
Абе тааа седмица имало събор на балкана у Копиловци. Я не съм знаял да го ева и съм го опущил.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #26 -: Август 15, 2010, 07:47:33 »
Фръфи,по-раничко ако бе ме се разбрале,ще да заебем морвто и да одим с вазе на Балкан.Ама вече организациата е направена и утре поаждаме нагде изток.Абе да те питам-що пишеш у полето за подписе ???
Активен

цитат-Веко

vasilenae

• Гостенин
« Reply #27 -: Август 15, 2010, 10:54:19 »
Кво?
О, благодаря, дори за пожеланието за идване с назе ;)
Я дай рефреш да не а некоя грешка.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #28 -: Август 17, 2010, 06:00:04 »
   Само да реча че тия дни ша пътувам малко и може да се видим пътьом с некои съфорумци. Ше тръгна у среда след обед от Варна през Бяла, Плевен и ше спа у Бела Слатина. У четвъртък имам работа у Кремиковци, после ако свърша навреме ше отскоча до Чипровци да са видим с Апостолицата, а и Гогата е от там, после па накъде Б.Сл. У петък мое да мръдна накъде Мизия и Орехово да вида тамошната група. Ше пиша и на лични  на кои знам откъде са да са уговорим кой накъде е. 
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

иката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 761
« Reply #29 -: Септември 18, 2010, 08:31:20 »
ора са ми се обадиха дали искам да ида до шфейцариа с още 1 човек да докараме по 1 кола, а аз видех са че ми е изтекъл задграничниа паспорт, знае ли некой дали може с лична карта да се влиза, иначе порових из нета и видех това http://society.actualno.com/news_239348.html, но мак имам некви съмнениа по въпроса  ???
Активен

Страницата е създадена за 0.246 секунди с 22 запитвания.