Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Изложби - картини и фотки от Резерватско  (Прочетена 12221 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Re:Изложби - картини и фотки от Резерватско
« Reply #60 -: Февруари 07, 2011, 08:17:51 »
Тва верно а добро и ша ида да го разгледам с кеф...!  ;) ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Снаата

• Гостенин
« Reply #61 -: Февруари 08, 2011, 11:20:41 »
Въх тва ше забегна да го вида. Благодаря за инфото.
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #62 -: Февруари 11, 2011, 08:30:34 »
Бела Речка - ма не се оправам с ингилиз http://novakultura.org/en/?page_id=13
Активен
Животът с назе се ебава.

Снаата

• Гостенин
« Reply #63 -: Февруари 11, 2011, 10:21:44 »
Те ти го на БГ :D
http://novakultura.org/bg/
Активен

Маруца

• Гостенин
Активен

Маруца

• Гостенин
Фотоизложба "Дунав - истинската река" може да се види в градината пред Народния театър в София до 10 юли, съобщиха организаторите от международната природозащитна организация WWF.
Поводът е Международният ден на река Дунав - 29 юни.
Изложбите съдържат повече от 30 фотографии от долното течение на реката, дело на шестима фотографи от четири държави -
- Александър Иванов – известен с албума си „България отвисоко”
- Иво Зафиров – един от утвърдените фотографи на дива природа в България
- Даниел Петреску и Себастиан Бугариу (Румъния) – двама от най-популярните румънски фотографи, запечатали природата на Дунав;
- Антон Форауер (Австрия) и Мишел Гюнтер (Франция) – от години снимат местата по цял свят, където WWF работи .
След пролома "Железни врата" и големите язовири между Сърбия и Румъния, реката забавя своя ход и дава началото на Долен Дунав. Тук реката е величествена и истинска. Плетеницата от речни ръкави, острови и блата е смайваща, животът е навсякъде, отбелязват от WWF. От нашите решения - корабите, големите язовири и замърсяването на водата зависи дали Долен Дунав ще бъде съхранен или пътищата на хората и реката ще се разделят, посочват природозащитниците.

Това са платната с фотоси около фонтана, но поради отражението на стъклото съм снимала само неколко.

Събирачи на тръстика в Румъния:

Тръстиково поле около един затон(малки ръкави на реката):

Рибари, област Тулча:

Кораб:

Румънец прай вино:

И самата Делта на реката:

Всички снимки заслужават да се видат, да се оцени мешавицата от животи и култури около реката, връзката с природата, зависимостта от това, което ти предоставя района за живот и препитание и как все пак нещо обединява хората по пътя на големата вода!  ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
доброоо..... :)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
Генин а да идем заран следобед да разгледаме...?!? Що  я мисла да си замъкна дирника...! ;) ;D
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
Генин а да идем заран следобед да разгледаме...?!? Що  я мисла да си замъкна дирника...! ;) ;D

па мое звънни да ме преслушаш по некое време.......... ;)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
ОК!
Активен

Цони

• Тумбак
Активен
Животът с назе се ебава.

Цони

• Тумбак
« Reply #72 -: Октомври 15, 2011, 02:49:00 »
http://www.photosynthesis.bg/?article=254
http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=187323884676979&notif_t=event_invite
« Последно редактиранье: Октомври 15, 2011, 03:17:52 от Цони »
Активен
Животът с назе се ебава.

Владимир

• Гостенин
« Reply #73 -: Октомври 15, 2011, 04:49:40 »
http://www.photosynthesis.bg/?article=254

Многу истинско и горещо препоръчвам на секи, кой а у София да иде да види тия фотосе.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #74 -: Октомври 15, 2011, 04:55:25 »
Вчера са връща от конференция у Кълъраш. Водата многу беше спаднала, та ферибота не връвеше и са наложи да пътувам до Чернавода и да пресечем там Дунава по моста. И послем са връна обратно по крайбрежния път до Силистра. Многу ма а яд, че апарата не беше с мене. Уж съм си мислил, че бая познавам Добруджата, па и у таа час на Румъния съм одил барем пет-шес пъти, ма по тоа път не бех минавал. Много а убаво и едновременно - много мизерно. С мене беше един приятел и полега, дека от години работи по нашия край - Краско требва да го знаа - Стефан Александров. Та он по едно време каза: "Ей, тава много ми прилича на твоя край!". И верно, имаше много общи рабути. Некой ден че земем да са нагласим и че идем да обиколим и да снимам там.
А Дунава а голема река и многолика. Нивгаж не можеш да а опознааш.
Активен

Страницата е създадена за 0.322 секунди с 22 запитвания.