Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Я И ФЕЙСКЛЕФУК  (Прочетена 64584 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
Re:Я И ФЕЙСКЛЕФУК
« Reply #30 -: Август 15, 2010, 01:03:59 »
Значи,я понеже съм по-напреднал с технологийте,така са и не научих да пиша в тоо Фейсбук,ма кога разбрах,че и там има резерват СЗ,само надникнах(некой беше дал линк) и разбрах,че ше си пиша и чета тук,що там не мога,па и тук с ората си са знаем и като от тук са е почнало,тука ша са бута и занапред.А тия къде са го направиле тва във Фейса,да са живи и здрави-сичко са връща.Колко по-късно,толко по-мръсно!
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #31 -: Август 15, 2010, 01:56:31 »
Кък е трафика към сайта, след като се е появил тоа профил там? Чисто любопитство.

Да, трафикът нема значение за мене, кога става въпрос за принципи.

Но заради любопитството - статистиката на сайта не отчита повишение на посещенията, движат се в същите граници - между 600 и 700 посещения дневно. (което май не е истинската посещаемост, щото и тук у форума, дето влизаме стотина пъти на ден ние си също се отчита към този трафик, освен това форумът има посещения от гости, така че сайтът и форумът си поделят тия посещения около наполовина)
Благодара за времето, което отдели да задоволиш любопитството ми. Имам си некакви изкривявания у таа посока ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

onufri

• Гостенин
« Reply #32 -: Август 15, 2010, 05:00:19 »
хм, и я са подлъгах и го аресах тава, що видех, че Крокича го а аресал. видех, че не пише кой ги а създал групата, ма и не проверевах толко. убаво а поне, че са дале линк към сайта.

иначе на Капитаня да кажа: хамериканците викат, че в шоубизнеса "There is no bad publicity". А те поне тоа бизнес го разбират. Така че ти ги докладвай тиа ора, че краднат, ма иначе такива неща требва а та радват. Куту и оня критик от Бургас, де та беше плюл у некъв смешен вестник. Такива орица само ти дигат рейтинга, нищо, че не им а тава целтъ  ;D
Активен

Pushy

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 543
« Reply #33 -: Август 15, 2010, 06:51:41 »
И я за записах, що ма беше поканил некой. Като цяло според мен фейсбук има повече положителни страни отколкото отрицателни. Ако държи Капитаня, ша са майням от таа група и язе!
Активен
Умрем да то турнем, турнем ли го - умрем!

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #34 -: Август 15, 2010, 07:10:55 »
И я за записах, що ма беше поканил некой. Като цяло според мен фейсбук има повече положителни страни отколкото отрицателни. Ако държи Капитаня, ша са майням от таа група и язе!

Я не дръжа никой от никъде да се маиня или записва, я дръжа мойто име да го не спрегат, щото некой друг го е напраил, а е подвел ората, че съм я. Нищо друго.

Кой кво смета за фейса е друг съвсем отделен въпрос. Я съм на мнението на Самотока, но таа тема е друга.
Активен

Pushy

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 543
« Reply #35 -: Август 15, 2010, 08:46:47 »
Ми май няма такава група вече!
Активен
Умрем да то турнем, турнем ли го - умрем!

nikoia

• Гостенин
« Reply #36 -: Август 15, 2010, 08:52:25 »
Мдам, отшумя като приказка... :)
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #37 -: Август 16, 2010, 12:43:21 »
Ебаси историята ебаси, толко бръже да са реагирали от фейса и да са махнали копието или този, който го е пущил да се е засрамил и сам да го е махнал?

Не мога да не призная, че съм много доволен. Секо чудо за три дни. Много пушилка дигнахме, Крокича требваше да ми пущи линка за докладването по-рано  ;D

Айде сеги да си отвориме некъде из секциите нова темичка - защо обичам или мразя соцмрежата? Да си поприказваме за конспирации, промивки, рекламки, отчуждение, неприкосновеност и т. н. Това е шега, нема нужда от такава тема.
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #38 -: Август 16, 2010, 02:44:44 »
А я се последен разбирам кво е станало... Съга даже и не можа да разберем баш, ама нема значение. Да ви каем - мене ча стра ме сбира със тоа сурат-тефтер (мислим, че така му викат на фейс-бука на турски). Скоро очаквам лубеница да си купим и кога е разрежем - извътре па фейс-бук да излене. Даже некъф телефонь ми рекламират - като си го земем, безплатен фейс-бук че имам със него! У некво женско списание чето - съвет за женици, как да разберът, дали приатела инги има сериозни намерение накъде тех. Требало веднъга да проверат у фейс-бука как си е онодал оня профила, ако е писал, че е "обвързан" - начи мое да ги бъде, ама още си седи "свободен" - начи ги не ебава за слива. Ебаа го докъде опре работата - ако не е фейс-бука, не моеш разбереш кви отношениа имаш със гаджето си?!?

Още малко че земат да го пущат и по водомера, дееба и фейс-бука шибан. Море, късмет имат, що не мом да разберем кво да се отпишем от това, иначе би ги заебал я та би ги пратил усвет...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #39 -: Август 16, 2010, 03:02:22 »
Море, късмет имат, що не мом да разберем кво да се отпишем от това, иначе би ги заебал я та би ги пратил усвет...

Може да са отрегистрираш оттамка, вече е възможно, за разлика от началото ..
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #40 -: Август 16, 2010, 03:11:57 »
соцялна мрежа ша знааш-понеже шашкънете по големите градове вече като съ срешнат на вратата си не викат и здрасте,праат фейс -бук да моо съ познаат кой кой а.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #41 -: Август 16, 2010, 04:38:21 »
много ора са аресали Резервата, че са и писали ;D

Ора, които са излъгани - Чвора, Яким... Кой още? Те затава ме е яд, недоразумението требва да се изясни. Що ще се подпичкосва некой с тех от мое име?

И я. Видех го тва у фесйбука и са присъедних, ма изобщо не съм знаела как стоят нещата.  ??? :(
И в крайна сметка, разбра ли са кой е?
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #42 -: Август 16, 2010, 06:25:57 »
обрънете фнимание колко я коварен тоа феисклефук - еднаж да са упишеш по погрешка и нема отписванье повече - има само деактиваиа на акаунта - тава кво му са вика - кражба на лични данни му са вика - пфууууууууу

у пулитиката на саита пише сас мининки буквета че они на драго срце би продале ваще данни на секи кои плати - пфууууууууу -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #43 -: Август 16, 2010, 06:54:58 »
къ става деактивациата на акаунта уклефука-щото я ли покрай борбите с разни плагиате си наприх акаунт тамка.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #44 -: Август 16, 2010, 07:43:30 »

после гада изкарва неко от теа къде си прибавил за приателе и каа че ще липсва на тоа чувек дако он не занаа - ма ти избираш неко опциа например че а боклюк тоа феис клефук и после оно сака пароляк и още еднаж и аиде уиде усвет
« Последно редактиранье: Август 16, 2010, 07:46:46 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.238 секунди с 21 запитвания.