Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Я И ФЕЙСКЛЕФУК  (Прочетена 64589 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Я И ФЕЙСКЛЕФУК
« -: Август 14, 2010, 11:35:20 »
Дами и господа,

следващата информация е подвеждаща, доста от вас са се подлъгале - Чвора, Байчовица, Крокич... Държа да знаете, че я не съм си копирал сайта у соцмрежата.

И от това послание тук, без да иска го е пуснала унучката, чистосърдечно

Я немам много кво да са пофалим, ма не видех некъде Капитанья да са а пофалил, че е напрайл страница на Резервата  у Фейсбука ( моо и да съм пропущила таа информациа  ::)) Я гледах преди време и не намерих такава страница, излезна опит на един младеж.... и точно си мислех да предложа да го има Резервата и у таа световна мрежа и той зе ,че са явна. Аресват го ората, я поканих моите фейсбукски приятеле и глеам, че почти сички го аресват :) Пущам па линка. Колкото повече, толкова повече ;D и ПОФАЛА ЗА КАПИТАНЬЯ!
http://www.facebook.com/pages/Rezervat-Severozapad/138561769503420?v=wall

повечето са се заблудили.

Пак и за последен път го казвам пред всички вас - не съм си копирал сайта. И нема никога да го направа. И не съм си отварал регистрация у таа мрежа.

Много ми е кофти. Честно. Но поне на ората, на които дръжа, требваше да им го кажа ясно. Не се заблуждавайте, че имам нещо общо с профила Резерват Северозапад у фейса.

Немам думи...
« Последно редактиранье: Август 15, 2010, 12:28:57 от Капитаня »
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Re:Я И ФЕЙСКЛЕФУК
« Reply #1 -: Август 14, 2010, 11:45:58 »
....и неа мъж,тоа къде го а напрайл тоа клефук(а виа го знаате кой А)и не смеа ни а са обади,ни да си признааа че са а изсрал! ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #2 -: Август 14, 2010, 11:48:22 »
А успокой се вече :) Имитацията е добра и глей от другата страна-много ора са аресали Резервата, че са и писали ;D Длъжна съм да ти се извиня, но нямаше как да разбера, че не си го правил ти, а явно си упуснал и тава мое писание.
С най-добри чувства!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #3 -: Август 14, 2010, 11:54:26 »
много ора са аресали Резервата, че са и писали ;D

Ора, които са излъгани - Чвора, Яким... Кой още? Те затава ме е яд, недоразумението требва да се изясни. Що ще се подпичкосва некой с тех от мое име?
« Последно редактиранье: Август 15, 2010, 12:30:21 от Капитаня »
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #4 -: Август 14, 2010, 11:55:03 »
И я съм измамена, сал де не писах  :-[
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
« Reply #5 -: Август 15, 2010, 12:02:00 »
И Крокича е там. Маани, като си помисла и колко още мои приятели има, па са и сериозни ора. Земи напиши нещо и да им го разпратим, барем да разберат ква е работата.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #6 -: Август 15, 2010, 12:03:44 »
Предлагам Чвора да иде да напише нещо у негов стил, он кога реши да е лош е мноого лош. ;D
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #7 -: Август 15, 2010, 12:09:20 »
Я на Ники вервам и знам че неа он - ма кой е - да му мъда отсънат и пичка да залепне-коги оди на колица да го карат -  с катетър да пика - зъби да нема леб да еде - леб да не види -  :-[
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #8 -: Август 15, 2010, 12:13:18 »
Я на Ники вервам и знам че неа он

Ако съм я, бих ли се подигравал така с ората, нали щех да си застана тама с името (те и името ми може да ползват, ама я съм от плът и кръв, имате ми телефона, обадете ми се, ще ви реча същото като и тука - тава не е моят сайт и нищо никъде ни съм копирал ни съм давал позволение да се копира), цела вечер сеги да се едосвам тука, че и тема да отварам... Илядо пъти го повторих, че не обичам тоа сайт, не бих си напраил тама регистрация и съжалявам, че са се подиграле с толкова народ тама. Тава не е мое дело.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #9 -: Август 15, 2010, 12:17:05 »
Знам ??? ма ми тересно - кой ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #10 -: Август 15, 2010, 12:19:57 »
я кротичко написах 5-6 редовци у Клефука.И приключих с тоо екскремент там.Кептън-вервам ти.И забелезвам там освен постоянните ора де си пишеме тука и некои други-де беа недоволни.И подозирам ,че тава а напраено просто да съ използва по подличък и гнусен начин инерцията набрана от нас.Понеже не напраиха друг форум-сега пробат да проибат и там.Забелезвам че доста ора са аресали начинанието-просто щото не знаат за истинското место.Ма я съм дал линк къде ньего.....та шъ видим.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
« Reply #11 -: Август 15, 2010, 12:23:26 »
Я също писах, ама не ча толко кротичко.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
« Reply #12 -: Август 15, 2010, 12:30:17 »
Цитат
Забелезвам че доста ора са аресали начинанието-просто щото не знаат за истинското место.Ма я съм дал линк къде ньего.....та шъ видим.
Тава е верно. Линк обаче са дали, у лево е .....на това се дължи и тази активност, той си сочи към сайта на Резервата.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #13 -: Август 15, 2010, 12:44:31 »
Убаво бе,я така и не моам да влезна за сеги!Не повна я таа парола и туй-то.....!Обаче некой копелдак злоупотребява с нашто име и лог-понеже явно не стаа въпрос за мъж,а за явна "путка"..... ;D ;)                           
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #14 -: Август 15, 2010, 12:53:08 »
Бе не едосвай са.Еби ги у дупе.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.438 секунди с 26 запитвания.