Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Я И ФЕЙСКЛЕФУК  (Прочетена 64595 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Я И ФЕЙСКЛЕФУК
« Reply #15 -: Август 15, 2010, 12:55:39 »
Само ще пуща служебна бележка у сайта - да се чете отдалече, че се е появило поредното менте. Тава си е реклама, ебаси. Само да не лъжат ората, че я пиша тама.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #16 -: Август 15, 2010, 01:16:34 »
Я па има голема вероятнос,до сабале да фана убавеца къде са прай на умен-да му не дава Господ да ма среща....! ;D :P
Щото доколко знам кой а-тва му а 15 път къде отказва да са видиме-гулем мъжкар!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #17 -: Август 15, 2010, 01:28:11 »
Като установиш кой а -светни ни и назе да го разбереме ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #18 -: Август 15, 2010, 01:32:33 »
Я па има голема вероятнос,до сабале да фана убавеца къде са прай на умен-да му не дава Господ да ма среща....! ;D :P
Кй е  8) ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #19 -: Август 15, 2010, 01:33:52 »
Лъчо кажи кой е ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #20 -: Август 15, 2010, 02:06:08 »
Цитат
Тава си е реклама, ебаси.
Аха. Доста са използва вече като маркетингов инструмент Фейса ::)
« Последно редактиранье: Август 15, 2010, 02:08:03 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

iakim

• Гостенин
« Reply #21 -: Август 15, 2010, 02:28:56 »
И на мене ми прикючи членстуто у групъта у Фейся - не знаех че а фалшификат , ма те утписаа са и те така ;)
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #22 -: Август 15, 2010, 11:14:08 »
Дами и господа,

следващата информация е подвеждаща, доста от вас са се подлъгале - Чвора, Байчовица, Крокич... Държа да знаете, че я не съм си копирал сайта у соцмрежата.

И от това послание тук, без да иска го е пуснала унучката, чистосърдечно

Я немам много кво да са пофалим, ма не видех некъде Капитанья да са а пофалил, че е напрайл страница на Резервата  у Фейсбука ( моо и да съм пропущила таа информациа  ::)) Я гледах преди време и не намерих такава страница, излезна опит на един младеж.... и точно си мислех да предложа да го има Резервата и у таа световна мрежа и той зе ,че са явна. Аресват го ората, я поканих моите фейсбукски приятеле и глеам, че почти сички го аресват :) Пущам па линка. Колкото повече, толкова повече ;D и ПОФАЛА ЗА КАПИТАНЬЯ!
http://www.facebook.com/pages/Rezervat-Severozapad/138561769503420?v=wall

повечето са се заблудили.

Пак и за последен път го казвам пред всички вас - не съм си копирал сайта. И нема никога да го направа. И не съм си отварал регистрация у таа мрежа.

Много ми е кофти. Честно. Но поне на ората, на които дръжа, требваше да им го кажа ясно. Не се заблуждавайте, че имам нещо общо с профила Резерват Северозапад у фейса.

Немам думи...

Taкаа....Я да си признаам, проверих пръво дали Капитаня има профил. Що на таа страница не излаза админситратора. Видох че нема и реших че има ама сака да го не намират. И реших че нема значение ча толко големо кой е направил страницата.

И сега да кажем. Още мислим че нема големо значение кой е направил таа станица. Файсбоок е тва къде www беше преди 10 години- некои го приемат, други не, у крайна сметка обаче вече сички имат www. Некой тъпанар е сакал да извади очи, а е изписал вежди.

Капитане- понеже момент на злоупотреба има, а и никой не моо ти праи реклама ако нещеш. Иди и натисни копчето Report a page и даи като причина Impersonate me or someone I know и като причина intellectual property infringement. Евентуално че требва да се легитимираш като собственик на severozapad.org. Друг не моа да го напраи освен собственика на интелектуалната собственост. Facebook че премахнат страницата и евентуално че информират човека направил Я (или че информират ТЕБЕ кой е тоа човек).
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
« Reply #23 -: Август 15, 2010, 11:21:36 »
Цитат
И сега да кажем. Още мислим че нема големо значение кой е направил таа станица. Файсбоок е тва къде www беше преди 10 години- некои го приемат, други не, у крайна сметка обаче вече сички имат www. Некой тъпанар е сакал да извади очи, а е изписал вежди.
Съгласна. Я си мислим за сички тия двеста и кусур човека, кои са повервали като нас, а всъщност и те са въвлечени в заблудата. Как да ги уведомим? Единия вариант е да използваме възможността да пишем на стената, така или иначе съществува ???и ората , аре не сички, но ....ша стигне до тех. Лични съобщения през фейса нема как да стане. Кво мислите? Я мисла и да напиша една стаатийка по тоа въпрос и да я тура при назе. Кептън, ако речеш и ти напиши, май ша е по добре. Нека се знае кви работи стаат.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #24 -: Август 15, 2010, 11:23:38 »
Писахме вече на стената, Унучке.
А на северозапад.орг има вече статия:)
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #25 -: Август 15, 2010, 11:25:32 »
Много шум за нищо- само че накефиме майтапчиата със статии и оправданиа. Фейсбук да изстръкат страницата после че видиме кво да праиме с ората къде са се закачили за неа.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #26 -: Август 15, 2010, 11:28:04 »
у момента попълвам формуляра на фейс за нарушаване на права
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
« Reply #27 -: Август 15, 2010, 11:29:03 »
Кък е трафика към сайта, след като се е появил тоа профил там? Чисто любопитство.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #28 -: Август 15, 2010, 11:31:44 »
Кък е трафика към сайта, след като се е появил тоа профил там? Чисто любопитство.

Въпроса е принципен. Трафика нема значение
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #29 -: Август 15, 2010, 11:36:40 »

Да, трафикът нема значение за мене, кога става въпрос за принципи.

Но заради любопитството - статистиката на сайта не отчита повишение на посещенията, движат се в същите граници - между 600 и 700 посещения дневно. (което май не е истинската посещаемост, щото и тук у форума, дето влизаме стотина пъти на ден ние си също се отчита към този трафик, освен това форумът има посещения от гости, така че сайтът и форумът си поделят тия посещения около наполовина)
Активен

Страницата е създадена за 0.317 секунди с 22 запитвания.