Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кулскиа панИр  (Прочетена 13649 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Кулскиа панИр
« Reply #90 -: Август 25, 2010, 06:56:51 »
аресаа ми млого снимките-разцепилисте Земъта като цело и Кула у часнос! ;D ;D ;DИ а млого добро че сте се збрали сите.А Оджака като праи организациата за Кулската Коледа,моо се обади да участвам у продукциата с епизодична ,но изпълнена с умение специфична роля ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #91 -: Август 25, 2010, 07:46:00 »
.......................  епизодична ,но изпълнена с умение специфична роля ;D ;D ;D

очаква са Д-р Чворов да пъкне по престилка и със скалпел у едната ръка - а у другата епруветка изпълнена с неясна течност  ;D ;D ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #92 -: Август 25, 2010, 07:48:53 »
не не не - сас хуманитарните професии нема а са бъзикаме - доктора връща ора пътници за оня свят при дацата им - мисла че по тоа вапрос две менениа няма и с тава майтапи нема а праиме - извръшването на лечебна деинос изисква от дофтора себеотдаване и пределна концентрациа

има доволно абни политичаре сгодни за базик
« Последно редактиранье: Август 25, 2010, 07:51:07 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #93 -: Август 25, 2010, 07:49:33 »
.......................  епизодична ,но изпълнена с умение специфична роля ;D ;D ;D

очаква са Д-р Чворов да пъкне по престилка и със скалпел у едната ръка - а у другата епруветка изпълнена с неясна течност  ;D ;D ;D

може и да я сапунец у другата ръка, та преди да го заколиме, да го скопиме тоа шипар

ако са дири човек за сапунисване, Бундрука е готов, що и без тава му треперат ръцете, па и он винаги е казвал що сака да работи тава у родилното, да ги сапунише
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #94 -: Август 25, 2010, 07:49:42 »

Да се изпълни веднага упражнението Бръканье у епруветка и облизванье пръста  ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #95 -: Август 25, 2010, 07:50:35 »

като престилката ша а гумена,а цветъ на течноста у епруветката-неизвестен но съмнителен ;D
Прав си Самоточе,ма човек не требва да съ зима много на серьозно що тогива почва да праи глупости ;)Да и ма самоирониа и хумор един вид
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #96 -: Август 25, 2010, 07:55:56 »
И да не забувариме гумените ботуше и гуменяци - като оди и са чува онава сепцифично джръкане, и префръча снежез ..
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #97 -: Август 25, 2010, 08:07:44 »

те така горе доле си представям я отвааньето къде Кула за кланье прАсе ;D ;D ;D
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #98 -: Август 25, 2010, 08:32:56 »

мисла че за случая шеа по9подхудящо ф еднъта ръка да дръжи сатър а ф другата кана с стечнос ф цвят бордо по извесна като ферментирал сок от кулски отел   а  ??? ???
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #99 -: Август 25, 2010, 09:20:59 »
Апа язе ша мупопивам поттъ по челцето дорде маа със сатъра и ша му посипвам у бурканя от отелеца ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #100 -: Август 25, 2010, 09:44:45 »
Апа язе ша мупопивам поттъ по челцето дорде маа със сатъра и ша му посипвам у бурканя от отелеца ;D
Млада кулченка с престилката че му попива потно чело - ти росене че попиваш... рикия ;D С здрасте и оъ мене - къто егне шефката че продължим репортажа за Спирит оф Кула - съга се върна от фитнес и е у банята и е чекам на масата да вчераме - днеска баце Краско е добър ;D ;D ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #101 -: Август 25, 2010, 09:46:19 »
... щото събута и неделя беше многу лош

признал съм та за човек на место
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #102 -: Август 25, 2010, 10:13:10 »
еее мом;и,изпълниате ми душата с тоа панаир ,ма от друга стран ма болеше сръце ,че от мойто доажданье у Граз и Видин нищо не излезна...ма дал Бог живот и здраве ша са видиме на Кулската Коледа ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #103 -: Август 25, 2010, 11:02:15 »
и у Кулската нова година има леп - понекугиш едното прераства вав другото до иваноф ден
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #104 -: Август 25, 2010, 11:04:29 »
шапка ви свалям за сбирката....и ако не беше кръщенката на детенце ще се исула и я тама.......... :)убафци сте си сите ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.427 секунди с 20 запитвания.