Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30035 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetoslavt

• Гостенин
хаха и я ги гледа срещу чехия и франция и они се падаааа ;Dдобре че днеска ги не гледа...... :)май ние с тебе нетребе гледаме волейбол ;) :Pпа и да паднат се класират споко стояне ;)
Има неакво провидение,дееба ???.Я гледах предишните два мача и паднааме,от тоя гледах половината втори ггейм и третия и ги разчекнааме.Май верно не требва да ги гледаме,та да си бият момчетата ;D.Ма не вервам да имаме лоши Очи,баш па ния.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Тава с негледаньето и бианьето си а за наше спокойствие-да не изтърнеме от напрежение,догде ги глеаме и а се не едосваме.И я съм така-нема ги глеам,а нека си биат.Че глеам репортаже и че се кефим  ;D
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
   Дано сичките дека се сметат за каръци да земат да гледат БГ с Бразилия та да паднем и останем втори, да сме в по-лесна група и да избегнем Русия и Куба. Да им стискаме палци!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
лаасе бразилейросите излезнаа с ръчичките у гъзеца що наще нещо мноого лесно ги гнявът ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
и я ша загледам малко ;) ;D
Активен

ministur

• Гостенин
Добре бе деба наще па кво са прават на толко щастливи  ;D Чуда с анема ли некъв етичен кодекс или нещо подобно щото тва на Бразилия си е чиста наглост  >:( 
Сега отиваме на Испания и Куба и не виждам как ще сме първи в такава група......................
Активен

Чвора

• Пустиняк
ей ниа сме принципиално непредсказуем отбор и са не знаа дали па нема да изтумбиме неко фаворит ;)може па и да стане така ,че да продължиме.Въпреки,че ебахти и смотания регламент на тава прръвенство ,я по смръдела програма не съм виждал.Тава ми напомня за безумната програма на Световното по футбол у Испания82г.-тогива беа наприли неква таква нещастна програма с групи у осминафиналната и четврът финалната фаза и съ промъкнаа с клизма и напиняне до усиранье нещастните жабаре та станаа по случайност световни шампионе.......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

svetoslavt

• Гостенин
Кво и е на групата бе г-н Министър?И Куба сме биле и Испания.Кво кат са биле(Испания) европейски шампион и кубинците са дошле с партийно поръчение.Нали виде,че ния сме сигурно най-непредсказуемия отбор на тва световно.Да паднеш от Чехия(къде не са баш от най-силните отборе в света и да прибиеш поляците,къде в последните осем мача с тех си паднал в седем и то е сигурно,че си ги бил,а не е плод на сметки и тактики.Снощи Бразилия са подигра с най-интелигентната игра и със публиката в залата,къде са платили пари да им гледат цирка.Ма кога човек си подритва достойнството му са връща се некога.Дано им са връне веднага още в пръвия мач(не требва да са подценява ни един отбор от тука нататика,що некой ше бере ядове).А за системата на тва световно,то е ясно-жабарете си праат некакви сметки да са довлечат до финаланата четворка,ма малко ма съмняава дали ше ги огрее.Нищо,че организация,съдии,федерация са със них.Успех на наще,па ше видим до къде ше стигнат.Я специялно съм оптимис и са надам,че поне тия момчета ше донесат малко радост на изстрадалите ни душици.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
   И я искренно са надявам че Бразилците спечелиа омразата на италянската публика и от тук нататък ше бъдат освирквани непрекъснато, а италянската сметка мое да е без кръчмар и да го духат подводи да са недига пушияк. А наще пребваше снощи да са стегнат малко по-сериозно и да ги биат на момиченце, та да си носат резила!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
бъш у такиви мачове като тоа снощи наще требва да биат-,,Бии та да тъ уважават".Тава а принцип у спорта от верме оно.Па и не само там.Щото наще моо са паднале от Чехите-ма са го наприли у игра и с достойнство.А тава,че бразилците легнаа-техен проблем-показва,че с тънки сметки и тактики мислът да стават шампионте-ма ниц-губът достойнство,а шъ обрънат и късмето,чуйте ми думата.Германия що са силен отбор-у футбола-що моо и да падат,моо и да биат ,ма никоги не праат тактически сметки и сички ги уважават.
Активен

ministur

• Гостенин
Я пак ша са опитам да бъда до неква степен обективен а не пристрастен  ;)
Убавец, според мене паднааме от Чехия заради играния същия ден дефакто 5 сетов мач с Франция.А бииме поляците поради същата причина-и те за нема 24 часа играа с Бразилия и с нас.А ние почивахме 2-3 дни преди тоя мач.
За групата кво да кажа....ще ми са да не губим вече поне до финал,но за мене скрития фаворит освен назе  ;D тука е Куба.
Испания са екс европейски мисла и с тех нема да е леко но ако сакаме напреде требе да мачкаме  ;D
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Ако си тръгнал да стааш шампион,рано или късно ше требва да играеш със секи от тия къде продължават напред.По-добре силните да ги отупаш по-рано,та после да ти е лесен финала ;D
Активен

masok

• Гостенин
2:2 айдеееееееееее нащееееееееееее Българи юнациииииииии удриииииии кубинцитеееееееее ;)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
а доно бе дееба, колку малко требе, оффф
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
ма ???тиде све ???сранье ???
« Последно редактиранье: Октомври 07, 2010, 12:20:52 от краси от дражинци »
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.115 секунди с 21 запитвания.