Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30295 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
време беше да си налегне гъзерете и да биа тава зръно тенисиското къ си пише по книгите, а не да ми са лигафчи и да са опрафдава с крампи, неразположениа и на Маша сливата, така де
« Последно редактиранье: Октомври 20, 2013, 07:43:27 от Оджака »
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
Браво на Гришо :punk:
Немое се наплатисват сал гъзарете на Маша..! :green:
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
у името на спорта я би съ заел на маша със сливата сал да съ радвате на успехите на Гришо-е не съм ли родолюбец а ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
Алал му вера на Гришо и да го турна на майкя им на жълтите журналисти(къде са в пъти повече от нормалните)!Кво го емнаа,па Маша била виновна,па майкя му,па баща му,па........нам си кво и що!Ми беше в дупка момчето,падна неколко пъти(признавам бая смешно,от разни квалификанти),ма са стегна и ги тури в джеба си!Кво имаше да му са рови в чершафете и да надничат на Марийка под фустата!Там са знае много добре кво има и не вервам,да намерат нещо по различно от на другите Марийки!

П.П.Краско,ти нали си от другите цветове журналя,не си жлът! ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
 Браво на Гришата! Поеба мончето малко, да и са насити на Машата и си зе па да играе ка си може, оти осъзна, че живота не е само 2 пръста напикано мѐсо. Иначе да питам - бе тенис мачовете влазат ли у разни залагания? ???
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

svetoslavt

• Гостенин
Браво на Гришата! Поеба мончето малко, да и са насити на Машата и си зе па да играе ка си може, оти осъзна, че живота не е само 2 пръста напикано мѐсо. Иначе да питам - бе тенис мачовете влазат ли у разни залагания? ???
Влазат Валерко,влазат!В Малайзия,Сингапур,Китай и Индонезия,Тайланд.......залагат на сичко!Сал да ти кажа,че са залага и на юн.мл.в. и на жени и на дублиращи отборе!Сигур и на жмичка залагат тия гадове!
Активен

masok

• Гостенин
Гришо игра утре срещу идола си от 21.00 часо... :)браво мунче..гулем си..
http://www.gol.bg/tenis/2013-10-24/grisho-sreshtu-federer-na-1-4-finalite-v-bazel.158274
Активен

• Пустиняк
Пъ но и мене ме навестиа и ми казаха че требе я и Дидко да съберем национален отбор ут ебачи че сал секса че спаси сфетъ-ма не да ебеме извънземни а сал жни къде ни аресат-мислех да гу убява у блога си ма зачеквам да вида ка че сфърши мача на Кайзера:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

astrafan

• Гостенин
Пъ но и мене ме навестиа и ми казаха че требе я и Дидко да съберем национален отбор ут ебачи 

Разширен състав ли ще събирате или само основни състезатели на по дватри поста ???
Активен

• Пустиняк
Ми с оглед на тава че на тоа етап сме набелезали за ебане около 20 иляди саму у северозапада мислим че требе да имаме група бърем ут 50 човека и разширена ут поне още 50-требва и тренировки да прайме -един вид контролни срещи-моа се получат контузии-претръквания -счупвания на уец- ???та групата че бъде голема че мачове много :green:
Активен

ДедA ви

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 509
Я,не че нещо,ма сал да попитам-ша има ли възрастови ограничениа?Ниа по-дрътичките ша минуваме на квалификаций ли или ша сме поставени в основната схема? ;D Само питам де,они организаторете ша решът,се пак!
Активен
Ша запра а пиа,коги Джони Уокър запре да Оди!

• Пустиняк
нема възрастуви ограничения- ниа набираме отбора на принципа -койту гу може гу може- затегай колана..по точно распасфай колана и влизай у утбора Деда ни :krkanje:
Активен

astrafan

• Гостенин
Пишете и мен, баси :green:
Активен

Страницата е създадена за 0.221 секунди с 22 запитвания.