Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30072 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
   Браво и на борчетата ни, а има ли спомен некой коги за последно сме имали 3 световни титли на едно първенство?
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Мачкай ;D Най-убавото е, че и двете мончета са млади и има бъдеще поне за тоя спорт
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Бундрука

• Гостенин
Евала на борците,ама мен ме е яд че се запуснаме много при щангите.Тава си беше нашия спорт дееба.Не моа разбера кво се карат там по тиа федерации.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
при щангите,Бондруче се усрааме от некомпетентност.И я много аресвах таа тешкоатлетика и се кефех на наште едно време,ма нема кък нискоинтелегентни ора да водат тоа спорт.Абе сичко си иде на место-не а само да можеш а и да знааш,а на назе ни липсува фторото.Кофти!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Бундрука

• Гостенин
Много си прав.Ние сме номер едно у това да проваляме нещо убаво къде сме напрайли..
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Начи Черногледеца а прав до голема степен,ма мисла,че преди щангите беа един от спортовете с много серьозна дръжавна подкрепа.Дойде време-дръжавата се оттегли парите намалеа,допинго-иам предвид качественио- стана скъп,и наще зеа да съ дънат,отделно са изпокараа за пари и те така.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
Начи Черногледеца а прав до голема степен,ма мисла,че преди щангите беа един от спортовете с много серьозна дръжавна подкрепа.Дойде време-дръжавата се оттегли парите намалеа,допинго-иам предвид качественио- стана скъп,и наще зеа да съ дънат,отделно са изпокараа за пари и те така.....

.........забоварваш и специалистите(треньорите)де беа вече ги нема.........
Активен

Бундрука

• Гостенин
Е има го и това къде викаш ти.А оно у щангите е ясно,че иам допинг - номера е да ги праиш така нещата та да те не фанат...
Активен

masok

• Гостенин
допинг е имало винаги и у сички спортове ;)и у най различни видове и химически и растителни(от китайски пройзход)......тва си е нещо нормално у спорта на дмодерното време.....със сила сал ДАН КОЛОВ е побеждавал май ;) ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
верно а и тава че треньорете ги нема,верно а и че сички са гньетът със секви боклуци...лошото а ,че наще вече са млого назаде,а и са нарочени-следът ги под лупа-при най-манкото мръданье-они са обичайните заподозрени.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
феноменални  :D.

Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Чвора

• Пустиняк
Я съм без думи.Гледах ги с Чехите-беше ми много мъчно ,че паднаа...Гледах ги и с франсетата-за там неща да си спомням.Таа вечер ги не гледах-они излундзиа като попски ръкав Еврошампиона ;DУтре направо ша излезна от дом-белким обрънат и бразилците-па после ако щът да връвът напреде-да биаш световниа и олимпийски шампион и еврошампиона-повече ти нетребва,ако ще да тъ сложът  на последно место у ранглистата! ;DПредлагам Матеусчо,къ а събрал футбалерете,сите у куп,начело с Дрътата Перука да съ сберат и да чекат волейболистите на летището до врата ,строени у две редици-на шпалир , наведени с яко чупка у кръста и с по един бел лист у едната ръка и с химикалка от 20 стотинки у другата ,да зимат афтографе и да си записват къ са играа истнски за Българиа на големо пръвенство! ;D
Активен

masok

• Гостенин
хаха и я ги гледа срещу чехия и франция и они се падаааа ;Dдобре че днеска ги не гледа...... :)май ние с тебе нетребе гледаме волейбол ;) :Pпа и да паднат се класират споко стояне ;)
Активен

ministur

• Гостенин
Утре мача ще е интересен защото ми се струва че и наще и Бразилия ще искат да загубят  ;D ;D ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.142 секунди с 22 запитвания.