Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30054 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
да му ебем макята, и тоа път самички си нагодиме сичко, пфффффф

и после па требе да реча браво на момчетата, епа нема да реча, бягай!
Активен
не я като да немам, ма би шкял

masok

• Гостенин
отидооо ме за 5-8 место..........
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
да врват къде щат, ако ми не е дотегнало се нящо да ни липсва и се нящо да немаме, епа дееба, ка се другите имат, дееба таа гьостерица дееба
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
кво браво ??? говнаре ??? дръжиш им мъдете уръка и уместо да ги скинеш ги галиш - педерастия ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

masok

• Гостенин
кво браво ??? говнаре ??? дръжиш им мъдете уръка и уместо да ги скинеш ги галиш - педерастия ???

кат секи път :(
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
явно не сме дорасли.....се пак-5-8 место на световно.Като погледнеш колко народ сме....се е нещо...а да видиме у петък ониа айванчета у Уелс кви ша ги изсерът ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ministur

• Гостенин
Я споделям на Оджака мнението  :-\
Е ка да им кажа браво за нещо къде го прават постоянно-да улазат между 4-8-мо место  ??? Тава за назе си неа успех при положение че сме отишле за медале....Ей така деба секи път се нещо ни не достига............а тия аборигене винаги са ни биле на карък, да ин го набуташ в червата замирисале.........и 2-рия и 4-тия гейм си беа наши ма се на назе са случва да праим глупави грешки баш кога не требва,ка па на назе не ни са падна манко късметец и да ги бишнем тия бе мамичката им черна деба я  >:(
Они по принцип кубинците одат на такиви форуме за да емигрират ми са чини,ма дано па бият Бразилия - отворковците къде избегаа нарочно от них....
Яд ма е деба ,ного ма е яд ...............едвам заспах................................ >:(

А за наще палячовци дето ритат топката,мисла че Х ще направат,ма вече са ми през уя та ча оттатика.
Активен

onufri

• Гостенин
Олех Платов изглежда за пореден път се е отказал да се бие с Кубрат Пулев. Вместо с него Кобрата ще се боксира с Доминик Гуин - много сериозен съперник. Много е опитен и е губил само срещу големи имена в бокса. Според на мен на Кобрата щеше да му е по-лесно срещу Платов - оня е могу силен физически, ма нема никва техника. Срещу американеца ша а по-трудно, но не и невъзможно. Дано нашиа тава лето да анаблегал повече на тренировките и по-малко на едене, пиене, чалготеки и силиконки. на 30 октомври ша си покаже...
те и 2 линка:

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=15726&cat=boxer
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=511850&cat=boxer
Активен

onufri

• Гостенин
Лесна победа за Пулев. Американецът не успя с нищо да го застраши. Има потенциал нашият: много е бърз и с ръцете и с краката. Прави някои лекомислени грешки, но върху това може да се работи. Но трябва да се премести в Берлин и да научи немски, само така ще може да извлече нещо от световната класа на тренера и на отбора, в който е попаднал.

Предаваха целия мач по АРД, имаше и над 10 хиляди души в залата, беше основният от подгряващите мачове преди мача за световната титла.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Бойни спортове: Българин e световен шампион по карате

Цитат
Младият български каратека Александър Стоянов от карате клуб "Янтра" е новият световен шампион на 18-то Световното първенство по Шотокан карате до на SKDUN (Шотокан карате до на обединените нации), което се проведе във френския град Лон ле Соние

След тридневно пътуване до френският град изцяло на собствени разноски, в сериозна конкуренция на над 900 каратеки от 44 страни, българските състезатели завоюваха пет медала.

Медалистите:
Александър Стоянов, КК "Янтра" - златен медал
Валентин Йорданов, КК "Ипон" - сребърен медал
Никола Левордашки, КК "Ипон" - бронзов медал
Кристина Свиленова, КК "Ипон" - бронзов медал
Лора Русчева, КК "Ипон" - бронзов медал

Никола Левордашки е само на 11 год. :), израстнаха заедно с мойта щерка и сме много близки. Радваме се на всеки негов успех. Луда глава е, но с невероятен хъс за каратето!

« Последно редактиранье: Октомври 31, 2010, 02:56:44 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Браво,да връви детето нагоре и така! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
евала на Българската мома,па е номер едно ;)
http://www.dnes.bg/sport/2010/12/21/nashata-stanka-e-sportist-na-balkanite-za-2010-g.106928
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Станка ша е с танка и на олимпиядата. Китайките ша са фанат за палците тоа път. Мачкайййй!!! :)
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

onufri

• Гостенин

минало незабравимо  :'(

има и СЗ участие накрая на клипчето  ;D и то какво  :o
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
http://www.youtube.com/watch?v=0icogPkwTgo&feature=watch_response

минало незабравимо  :'(

има и СЗ участие накрая на клипчето  ;D и то какво  :o

Гълибин е що-годе добър спортист(с оглед на допинг скандалите), но си е кнеженска мутричка. Раздава ред и праосъдие. Ама оно у Кнежа ми Бийч секи така прай. :)
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Страницата е създадена за 0.216 секунди с 22 запитвания.