Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30063 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Очертава се страшно дерби с Пакистан
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Оно само от них не сме падали  :tazz:
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
я па мисла,че мое и да не идеме на таа олимпиада-нема да е за сефте-ма младите моо да натрупат опит у мачовете.А тренер ше се намери-не берете грижа.Да не стане ,след неко и друг месец Матей и Андрей да обесняват къ не съ сакали бъш да се отказват ма се била натрупала умора.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
не знам кво ша обясняват, ма на 25 и 27.05. да земат да са стегат у кръстъ и да биат, що шги еба в дългучите  >:(

мани че дадо по 26 евро за билет, ми и времето точно тиа дни ми а супер ценно и ако само ша са ядосвам с тех ша си сменяме шапките, нищо че я ша требва да стъпъ на неко табуретка та да ги стигна  ;D  :ninji:
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
да ги беше дал за неко курветина, барем да знааш що, а сага ще седиш и ще са чудиш що ти я тревало да гледаш курвенски номерца и никва игръ  :krkanje:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

masok

• Гостенин
я па мисла,че мое и да не идеме на таа олимпиада-нема да е за сефте-ма младите моо да натрупат опит у мачовете.А тренер ше се намери-не берете грижа.Да не стане ,след неко и друг месец Матей и Андрей да обесняват къ не съ сакали бъш да се отказват ма се била натрупала умора.....

абе и тия го раздават малко тип Бербатоф... :udri: :udri:айде да се ебът у гъзо,се треньорите са виновни.... :tazz:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Владимир

• Гостенин
абе и тия го раздават малко тип Бербатоф... :udri: :udri:айде да се ебът у гъзо,се треньорите са виновни.... :tazz:
Ми сеги куту нема нтреньор, кой че нарочат за виновник?  :green:
Активен

onufri

• Гостенин
http://www.dnevnik.bg/sport/2012/05/16/1828373_borisov_poiskal_stoichev_da_bude_vurnat_otborut_e/

Казийски определи случилото се като цирк, постановка и театър с предварително ясен сценарий. "Постановка за пред хората, супер грозно изиграна. Цирк, който беше предварително плануван. Не мога да си обясня защо се случва в навечерието на олимпиадата."

И разбира се главно действащо лице в случая е Бойко Борисов, нема ка иначе...
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
С идването на Радо Стойчев като теньор, спонсорът му от Тренто започва да облича безплатно националния, с единствено условие, да има малко лого на фирмата му! Нали ви е ясно, че некой е загубил едни комисионни от предишните доставки на екипи?
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Малък Шемет

• Гостенин
Голямо падение за Българския Волейбол,цяла свят им се смее ,,,, трагедияя ,,, аз ако бях на мястото на Стойчев немаше да приема ,,, нека уния си сърбат чорбицата а евала му права на оня другия пич,че я отказал ,верно малко са омота ,първо куту им рече ДА ,ама важното я че после а рекъл Не !
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Малък Шемет

• Гостенин
Активен

ивчо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 878
  • скрит пустиняк
 не мое у бг да има нещо що годе напраено и да  не бъде усрано после :udri: :udri: :udri:

svetoslavt

• Гостенин
Я вече ви казах мнението си за Радо Стойчев,не мое да работи с тоа отбор!Добър тренер е,доказал са е,ма с тия наще ,нема да стане,си мисла!Важното е друго,че има позиция и я изразява,не е послушко кат сички други и да си кротува,та да си варди местенцето.Човека си има работа и доволно парици,та да оди по гайдата на Инженера!От целата ситуация,Любо Ганев ми падна в очите-не мое да даде идея,как да са реши проблема,не мое да предложи конкретно име за треньор,ма зор да маанеме Стойчев!Ма той лааса за тва стана апаратчик,а не треньор(ясно е ,че човека си гледа бизнеса).Май ми са чини,че повечето ора не моат,да преживеат успехите на Стойчев в Италия,а и посветовни и европейски,клубни първенства!Позната българска черта,нали!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.252 секунди с 23 запитвания.