Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30046 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гняз

• Гостенин
Велик отбор, който побеждава без най-добриа си играч - предатела Казийски(кой знаа съга къ съ грчи гнидатъ непотребна). guru guru guru guru
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Велик отбор, който побеждава без най-добриа си играч - предатела Казийски(кой знаа съга къ съ грчи гнидатъ непотребна). guru guru guru guru
...де,не изфръгай са пА, кът чикия на мокър песък...!!! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Дзверъ Джули

• Гостенин
Секи има право на избор. Товаа е решил Казийски, това е направил. Я гледам
кво дават по евро спорта и франс спорт. Дано са прибера у батку скоро, че на 5-ти започва художествената гимнастика.
Активен

Гняз

• Гостенин
...де,не изфръгай са пА, кът чикия на мокър песък...!!! :green:

Кефи мъ къ Дръмоня мъ преследвъ из темите  :smeeeh: :smeeeh: Наздраве Дръм... ку моеш де.
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
Ще имаме ли олимпииски шампион у бокса.
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Ще имаме ли олимпииски шампион у бокса.

Днеска Стойка се класира за четвърт мисля  ,а дали ще иаме ,а ДАНО !
Активен

Баба Краса

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 436
 За волейбола... с Аржентина... нищу не сте писале... никуй не е препцувал даже...
А можейме да ги бием...  :( :-X
Активен
Пия ракия рядко, ако е гъсто, кусам го с лъжица.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
тука в случая постъпиаме великодушно, ели добро, ели нищо...

а си заслужаваа изпреебване връшно тиа наште
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Кааш, по неко път и ниа моа задръжиме, коги не а ни баш кипнало говното :green:. Тава е що има още добри шансове. Че видиш кво става ако (не дай Боже) почнеме методично да се дъниме. Иначе и тук злорадството ни зе връх коги биаме поляците-веднъга почнааме по типично нашенски да се зъбиме нагде Казийски, де че ли он нещо лошо е направил, като е отстоял мнението си. Абе да не си звезда у назе-коги светиш ярко-ниа сме ти най-добрите приятеле, като те засенчи неко облак-йела глей с къф арсенал на "топли изрази" разполагаме. Ниа назе си не уважаваме, камо ли неко друг, къде жъне успехи, ама търпи и загуби, що едното без другото не може, ама де....
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Дзверъ Джули

• Гостенин
Я съм пуснала БНТ и с децата гледаме гимнастиката. Успех на Данчо.
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
Я съм пуснала БНТ и с децата гледаме гимнастиката. Успех на Данчо.

Благодаря, че напомни, Джулка! thanks Успех и стискаме палци! cv
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Приземяването му беше лошо :( 4-ти у временното класиране, здраве да е, човека заслужава голем поклон  guru
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

svetoslavt

• Гостенин
Мите,пак да реча:Много здраве на Казийски и Стойчев от мене(и от целия отбор)!Ма мола ти са,бил си отстоял мнението!Ми Лазаров беше президент на федерациятаи преди Стойчев да стане треньор,оти тогава Матей немаше мнение и го не отстояваше,ми доде "баща му",за треньор и тоа зе да има мнение.Ма нац.отбор не е на Инжинера,та да го бойкотираш,тоа отбор е на България и не мисла,че требва да бегаш от отговорност,щото оденето на Олимпиада си е отговорност!А си длъжен да играеш и за държавата си и за тиа ора дека са дерат:Българи-юнаци и ти са кланят доземи!Па кат си имаш дръляне с президента,си са оправайте,ма не по тоа начин!За Жеков,нищо не казвам!Човека си каза,че в момента му не е до волейбол.Де да видим,дали ше му са доиграе,ако го викне Стойчев в Тренто,ма не вервам.Просто не е на нивото на тоя отбор.Не казвам,че е слаб,обаче е еднообразен и лесно разкриваем за противника разпределител,ма секо зло за добро-его сега изгре звездата на Братоев.Скримов са показа пред света,абе имаме играчи,ма се нещо им пречи да разкрият пред света,възможностите си.Оти па да не изненадаме сички точно сега  и да направим нещо големо и на олимпиада.Е,не вервам баш да станат шампиони,ма едно место в четворката ше им отива!Дай Боже!
Да пожелаем успех сички къде продължават и на тия на които им предстои да са изявяват в Лондон!И....."Българи-юнаци"!
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
още дорде я еуфориата ще реча набрже - мача с Германция ще я млогу мрсен, тиа са изучиа да играат незгодно срещу назе, по скоро съм песимис отколко оптимис

ма и наще понаправиа убови мачлета, ще видиме
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Изцело подкрепям мнението на Убавеца.Казийски мое да е голем волейболист ,но е миничък спортист и спорен чвек.Сеги целата борбъ на Прословутия Стойчев и на Казийски срещу Индженерина олеква като обезценена луканка-щото тиа момци-добри ,лоши играат за Бълтария и побеждават-коги моат-коги не моат падат-като срещу Аржентина,ма не бегат от отговорност и не се криат зад некви имагинерни ,,борби за свобода /и парици/".Щото я па иам инфо от чвек де а близо до конликта ,че лицето Стойчев изобщо неа тоа ангел де некой фенове на Тренто из БГ пресата, съ опитват да го изкарат. Успех на момците-я мисла ,че победа срещу Маншафта е възможен-въпреки ,че шанса е негде 55 на 45 за дойчовците ,поне според мене.Квото и да напраат наще-се е добре дошло-показаа,че БГ волейбол все още има.Отделно де след таа Олимпиада обаче ще требват наистина серьозни промени.Дали ще станат-Божа работа.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.28 секунди с 22 запитвания.