Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30053 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Реално Станка е най-добре представилият се БГ спортист у Лондон-за което поклон до земи!....ма де вика Баце Митко ме е много яд-щото водеше битката правилно ,заклопи рускинята и ако не беше наприла таа грешка щеше да земе златото...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Онаа от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 537
Мене па много ми стана тъпо като Станка падна и рече, че за нищо не става.... ем как Чвора каза тя е най-добре представилата се наша спортистка на таа олимпиада. И мене ма а яд за тва, че опущи златото заради грешка, ма тва а положението.
Активен
Не съм фен на кола, не съм фен на фанта!
"Отивам за бира" е моята мантра.
С живота под вежди се гледаме строго.
Отивам за бира и влизам във пого!

Пияният Бард

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Че нашия фолклор е аресван по света- спор нема. Яла епонците с къв съпровод са взривили публиката  на синхронното плуване. Кавър на наща песен"Ерген деда"
http://www.avtora.com/news/2012/08/10/yaponski_variant_na_bulgarska_folklorna_pesen_vzrivi_london
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Па вчера италианската състезателка по худ. гимнастика излезна на облаче ле бяло
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Па вчера италианската състезателка по худ. гимнастика излезна на облаче ле бяло

Епа азе например, от години си цепа дреите на сръбска фолк музика, нормално а - светъ са глобализира  ;D
Активен
За глупочата граници нема!

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

svetoslavt

• Гостенин
Абе гледам,че жабарете ни побийват за сеги,ма де да видим има още време,как вика Евгени Иванов-Пушката:"Ния българете са борим най-добре кога сме легнале и са ни натиснале!"
Айде,успех на момчетата ма и тва къде направия до тук,не е малко!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...Тервел Пулев е бронзов медалист в една от най-тежките боксови категорий-тава също требва да са отчете като успех!!! ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

svetoslavt

• Гостенин
...Тервел Пулев е бронзов медалист в една от най-тежките боксови категорий-тава също требва да са отчете като успех!!! ;)
Апсоютно!Особено кат са знае спорта в България на кво дередже е!Включително бокса!Сичко къде направия наще на таа олимпиада заслужава сал адмирации!Сички с добро класиране са от бедните спортове,богатите футболисти,по принцип гледат по телевизията!
Активен

Пустиняка

• Тумбак
Апсоютно!Особено кат са знае спорта в България на кво дередже е!Включително бокса!Сичко къде направия наще на таа олимпиада заслужава сал адмирации!Сички с добро класиране са от бедните спортове,богатите футболисти,по принцип гледат по телевизията!

...и от ВИП сепаретата на "Син Сити", "Версай" и "Плаза Денс Център"... :mg:
Активен

Онаа от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 537
Язе па не моа да са не ядосвам на тъпото съдийство по отношение на назе в художествената гимнастика. Мама им мръсна, наще моа да урежат за паднала лента с майка си стотни, ма италията немоат. И вчера на Силвето същата работа - бааси резачката, баси чудото... За момичетата само голямо БРАВО!!!
« Последно редактиранье: Август 12, 2012, 05:01:44 от Онаа от Враца »
Активен
Не съм фен на кола, не съм фен на фанта!
"Отивам за бира" е моята мантра.
С живота под вежди се гледаме строго.
Отивам за бира и влизам във пого!

Пияният Бард

бацето

• Гостенин
Язък! А и немоо разберем като са с апселютно равни точки с предните, защо да са преди нас  >:(
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Русия е Олимпийски шампион по волейбол.Което значи,че апсолютно логично сме паднале от тех на полуфинала и отпадаме от бъдещия шампион.Страхотен отбор имаме,нищо че паднаха от Италия,се пак никой не очакваше да излезнат от групите.Тука е местото пак да кажа-"много здраве на Стойчев и Казийски...а и на Жеков"!С риск да ядосам некой тука,къде е на мнение ,че Казийски си е отстоял правото на лично мнение и желание.Жеков неща да го коментирам,травмирал са е психически.Ми нищо,ега са оправи момчето,обаче.......Братоев е най-добрия разпределител на турнира!!!!!!!И кво правим сега....отиваме в Тренто?Едва ли!Плюс тва,че имаме още неколко играчи в първите места на индивидуалните класации!Ето ти го отбора на близкото бъдеще!Без звезди,без претенции,само от момчета,които искат да играят за България и да са покажат пред света.На другите....приятна почивка!

А Тервел Пулев,ако рече да са включи при професионалистите,ше е най-нормалното нещо на света.Време е вече,да осребри уменията си.Момчето се пак направи нещо за България и за себе си!

Станка Златева-без коментар!Единствено отказвам да се съглася с думите и,че нищо не става от нея!Тя много отдавна е нещо и то голямо!

Худ.гимнастика-субективна работа!На тая Олимпиада,явно не е трябвало да взимаме нищо!

Йордан Йовчев-Голям!Велик!Колос!

Ивет Лалова-най-бързата бяла жена,но явно това не е достатъчно срещу тъмнозелените състезателки от САЩ и карибските държави!Все пак,добро представяне!

Другите не ги коментирам,не защото не заслужават,а защото това са хората,които ме впечатлиха най-много!

Дано не съм бил досаден.Нямам се запоследна инстанция,просто изразявам мнение!Не поставям оценки,защото съм твърде малък за да го правя!

Чао Лондон!Очакваме Рио с надежди за още по-добро представяне на България!
Активен

Пустиняка

• Тумбак
 :o  Уау, кеф ми е и азе да умеа да коментирам и анализирам така.... guru
Активен

бацето

• Гостенин
За мене Стойчев, Казийски и Жеков са най-големите мършляци! Барем един път па имА справедливост на тоа свет та наште завършия 4-ти, им ги натрия носовете  :udri: :udri: :udri:
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.322 секунди с 22 запитвания.