Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30045 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Подкрепям изцело и безрезервно коментара на Убавеца!
Сакам само да добавим по отношение на Станка Златева-некой сеща ли се например великия български борец Сашо Томов колко олимпийски титли  има?
Относно волейбола-преди да идеме на таа олимпиада никой не верваше ,че наще ще имат нещо по различно от победа над отбора на Великобритания.Сеги наще са четвърти.Един от четирите най-добри отбори у СВЕТЪ.Къде са САЩ-бивш олимпийски шампион.Къде са Полша-победители у Световната лига?Къде са Сръбия-бивш олимпийски шампион?Къде са Холандия-бивш олимпийски шампион?Къде са Турция-доста от наще национале играеха там?Къде са редовните учасници у Световната лига Япония?ласация?Кой български отбор у колективен спорт у момента е на такова место у световната класация?Колко ора тренират волейбол у Русия и САЩ ,и колко у БГ?Кви са първенствата на Италия и на Русия?Сметам ,че е убаво да си дадеме отговор на тиа въпросипа после да съдиме.Я само моа кажем на тиа ора де беа на Олимпиадата и де ги е изброил персонално Убавеца-поклон за сичко! thanks thanks thanks
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Подкрепям изцело и безрезервно коментара на Убавеца!
Сакам само да добавим по отношение на Станка Златева-некой сеща ли се например великия български борец Сашо Томов колко олимпийски титли  има?
Относно волейбола-преди да идеме на таа олимпиада никой не верваше ,че наще ще имат нещо по различно от победа над отбора на Великобритания.Сеги наще са четвърти.Един от четирите най-добри отбори у СВЕТЪ.Къде са САЩ-бивш олимпийски шампион.Къде са Полша-победители у Световната лига?Къде са Сръбия-бивш олимпийски шампион?Къде са Холандия-бивш олимпийски шампион?Къде са Турция-доста от наще национале играеха там?Къде са редовните учасници у Световната лига Япония?ласация?Кой български отбор у колективен спорт у момента е на такова место у световната класация?Колко ора тренират волейбол у Русия и САЩ ,и колко у БГ?Кви са първенствата на Италия и на Русия?Сметам ,че е убаво да си дадеме отговор на тиа въпросипа после да съдиме.Я само моа кажем на тиа ора де беа на Олимпиадата и де ги е изброил персонално Убавеца-поклон за сичко! thanks thanks thanks
+ 1000
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Гняз

• Гостенин
Напълно подкрепъм мнениатъ на Чвора и Убавеца: Стойчев, Жеков и Казийски са доказаа куто сребролюбци и родоотстъпници. Задавиле съ се од яд с нашите убави победи. Ниъ сме четвръти на волейбол по целътъ Земъ, въпреки, че сме седъм милионъ чувекъ - благодаръ на мунчетатъ къде играа за България !!  guru guru
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Русия-      143 030 106 население.
Бразилия-187 393 911
Италия    - 60 442 587
България -  7 585 131

Тва е!Факти!Нали не е едно и също,да селектираш отбор в некоя от тия държави и да го правиш в България!Отделен фактор е икономическата ситуация в дадена страна,която задължително рефлектира върху условията за масов и професионален спорт.И тук съм засегнал финалната четворка само във волейбола.Ами ако погледнем класирането по медали и респективно по нации?
Какво да кажем за САЩ,Китай,Индия и т.н. със десетки и стотици милиона население.....!Еба го,та ако само обикола селията около един китайски град(за две-тригодин,оти за по-малко не мое се обиколат ;D),ше намера повече ора къде моат да идат на олимпиада и да са в челното класиране,отколко да дира със свещ мераклии в България да спортуват,барем за здраве.Ма и тва не беше добро сравнение,оти на ония мъничките им градове са колко България.Абе липсва политика за спорта в наш'та дръжава!Масовия!Професионалните успехи са следствие на масовия спорт!Който едва мъждука в БГ.
Е тука е момента да са чуда,оти едно нещо са не връзва с приказките ми до сега?
Днеска до 15.00 ч. сме 62-ри по медали,апреди назе има един куп държави,къде са по-мънички от назе по население,па и по-бедни!А кажете ми па тва сега кво е? ??? ??? ???
Бе я за много работи немам обяснение,ма то е нормално!Ако имах сеги немаше да съм тук,ми....кой знае къде щех да опраам световния ред!
Важното е ,че съм доволен от наще на олимпиадата!Ората къде отидеа,дадоа сичко от себе си!Много ма е яд за Мария Гроздева,ма па и във Федерацията по стрелба стана'аедни цигании баш кога требваше да са подготвят за Лондон!
Абе карай,сичко е добре,щом свършва добре!Важното че са прибраа живи,некои не толко здрави,ма ше са оправат!Важното е да сме оптимисти!
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Глей сега простотия!Тва не са Скайпове,ми като копирах броя на населението и излезна тва!Я не знам ка  да го маана,та да знаете че ста'а въпрос за население,на което не требва да звъните,даже и да имате Скайп-кредити! :green:
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Имаше едим пияница на село - Ванката-Инжинера - ловеше жици с голи ръце- Преди 3 годин на уткриванету на лова на 11 август са..удави у язовира- Бивш Комсомолски секретар на селуту беше преди 90 годин- таа Ванката викаше у кръчмата - дори коги пуща сериал - Не ревете - ни я ни марадона ни пелето са раждаме секи ден - а Литбарския е велик-наздраве за мене - аку некуй ми припомни кой а литбарски че гу черпим на пенсеа :green:Я съм пиян що съм са напил а виа дзепайте- Нема ли ги тиа - и я не моа помагнем :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
Пиер Литбарски е .....немец!Играеше футбол и то добре!Един от Лудата банда на Шумахер,Брайтнер,Хьонес,Румениге и....да ги не изреждам сичките,оти ше пропуща некоа знакова фигура!Обаче вервам,че д-р Чворов,ше ма допълни,оти борави добре с факти,дати и имена(за което благородно му завиждам и зафаям)!
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Ама и братушките в момента праат еба ти мача с бразилците.... Имат дух, не моо да им са отрече.
Активен
За глупочата граници нема!

Пустиняка

• Тумбак
Абе тава било запис бе, да са еба у главата глупава  :udri: Мале...мале....
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Абе тава било запис бе, да са еба у главата глупава  :udri: Мале...мале....
Па нищо бе!Гледай ги,мое тоа път бразилците да бият! :smeeeh: (**)Да та ядна ега!
Активен

Пустиняка

• Тумбак
А азе де ли навиям за русняците и стискам палци да ги обърнат, ама след третия гейм, като почна резултата от 16:12, усетих че нещо не йъ по реда си, отворих сайта на олимпиадата и подобно на Щирлиц, разбрах че съм глупав... :udri:
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
А азе де ли навиям за русняците и стискам палци да ги обърнат, ама след третия гейм, като почна резултата от 16:12, усетих че нещо не йъ по реда си, отворих сайта на олимпиадата и подобно на Щирлиц, разбрах че съм глупав... :udri:

Андрец си ти Хитрешко! :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Онаа от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 537

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: Малеее, напраи ми вечерта.
Активен
Не съм фен на кола, не съм фен на фанта!
"Отивам за бира" е моята мантра.
С живота под вежди се гледаме строго.
Отивам за бира и влизам във пого!

Пияният Бард

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Тава нищо не я, он млогу вечери я управал  :smeeeh:

Сака си са серьозен човек за чааа толку глупочъ
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Пустиняка

• Тумбак
Млчи, да не си смеял да разкажеш за онова, че истинка тия ора нема да спът таа нощ  ;D
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.317 секунди с 23 запитвания.