Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Спортни новини.Върхове и падове у Българския спорт!!!  (Прочетена 30062 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дзверъ Джули

• Гостенин
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Тъжно тъжно, на баскет сега ни гръбат душманската немците
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Епа на мач преди дваасе годин ги прекинааме като смок с мотика,сеги ги буааме на гръсти на волейболо,редно а и они да ни изгръбът на нещо......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Бундрука

• Гостенин
Абе не е мн редно да ни гърбат на спортове къде имаме по-големи традиции от тех.Лошото е че ората развиха тиа спортове къде им куцат,а ние затрихме тия къде бехме силни.
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Моа ли ги изям и аз? По повод писъците из медии относно представянето ни на олимпийските игри, сакам да реча, че първом требе да видат дечора при какви условия тренира, па после да дират класирания от тия бъдещи спортисти. Ако още некой не а разбрал, работа в спортно училище - ялате ни вижте на къв хал сме, тия дечурлига печелят състезания, медали и купи ВЪПРЕКИ! Стуууууд, куче не издържа, те тренират боси на татамито, ръцете им посинели и бегат, та са кинат в лекоатлетическата зала, в снега тренират на футболното игрище. Аз шапка им свалям на тия деца  thanks
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Чвора

• Пустиняк
Оф-оф-оф Гривяче-тава о казваме сите-и ти си права до безобразие!Ма 100 милиона за спорт-къде са?По джобовете на разни тунбаци из федерациите де требва да се грижат именно за масовиа спорт.Докъ се не обръне пирамидата по правилниа начин-ниц медале....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Гривяк

• Пустиняк
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Аз ще дам прост пример - що медали, титли и призови класирания донесе моята Гергана на клуба, познай какво й дадоха за награда като отличник на випуска - некви си 50 лв. А момичето е вицеевропейска шампионка по самбо. Нито един лев не му дадоха, нищичко. Нито за подготовка някакви пари, бе нищооо! Единственото, което дават на децата ни, е безплатната храна три пъти на ден. Няма да я коментирам като количество и качество, че ще вдигна кръвното ей сега.
Активен

Чвора

• Пустиняк
Епа много ясно-на таа убавица и тава и е много-ща сака она тиа у федерациата да кинът от залъка си да и поемат разходите за подготовка....кви са тиа глезотии...
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Нали?! Знаеш ли какви характерчета са тия деца? С дни гладуват, за да смъкнат килограми и влязат в категорията си. Има нахъсани деца, има талантливи деца, но никой не го е грижа, никой, докторе. Колкото могат да дръпнат от успехите им по някой лев и това е. Силистренци имат един лаф "Тя...нашта...ебана и изтървана вече..."...
Активен

Дзверъ Джули

• Гостенин
На днешниа ден преди 25 години Стефка Костадинова прелетя 209 см в Рим. До колкото знам тоа рекорд още не е подобрен. Тава го чух по спортна френска програма.
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
И нейния, и на Йорданка Донкова рекорда на бягането с препятствия, не са подобрени още.
Активен
За глупочата граници нема!

Дзверъ Джули

• Гостенин
За рекорда на Йорданка Донкова знам, но на Стефка не бех сигурна.
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
На днешниа ден преди 25 години Стефка Костадинова прелетя 209 см в Рим. До колкото знам тоа рекорд още не е подобрен. Тава го чух по спортна френска програма.

:punk:  cv cv
Що "магии" правих пред екраня на таа Олимпиада, та никой да не моа я надскочи... не че некой са и пробва де...   ;) :green: :green:
Активен

masok

• Гостенин
Активен

sanda

• Гостенин

http://gong.bg/view_article.php?article_id=300805
guru guru Браво!! Да не са го давале по ТВ а я да съм гледала блъвочи до сеги?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.191 секунди с 24 запитвания.