Сбирки по интереси > Хобита

Хоби и секви дарби.

(1/83) > >>

Aврам:
Да понапишемо кой кво обича да праи у слободньото си време.Мое да се окаже че има интересни ора между назе.Да понаучимо нещо,а и общи интересе мое да се найдат.Секой си а башка луд,а тука е местото да се одпущиш без да се притесняваш че некой че те бъзика,даже мое да те зафалат,що смо се збрали све пустиняци.

Aврам:
Я като ми доскучее,фащам лис и химикалкя и пишем.Ма пишем куту зающен.По некогиш си изберем дума ели изречение и го киприм с рими до къде го ушяпам,а после драскам и фръгам.След години па се врачам и ако е още актуалньо па го редактирам.Отваждам еднаж на село и глеам у клозета турната тетрадка с мои работи,а у кофата къде се гори ритуално на среди двора,листове с куплете и говна.И я да видите колкоф ми а акъя,зимам една клечка,разтварам и преписвам.Баче ли има некво значение?Ма я си сакам секи ред, даже и тиа къде не ми аресват и що да ме питаш?...Оно нали а хоби, се те ручка из нутре и ако не сакаш да си прикааш сам си и да ти викат че си луд,требва да го излееш негде.После четем и си думам що сам бил щур.Те така праим я!А едно време га видее куто оръл и млаго четех,ма съга ме боли глава куто се таварим та поразредии четеньето и наблегна на яденьето,а оно зе да ми личи,ма дако!

pep4o_berk:
Евала баце...таа тема е млогу убава.Голем лаф моо да завъдиме тука.Я най-обичам да излеам некъде из природата.Да фанем некое куче и да излеам из гората или па да цъкна некоа рибица.Па да излеам негде из природата с приателе,да запалиме огин,да опечеме мръволете и да пинеме по некоа ладна бирица. ;D

Пръвака:
я тава моито незнам дали е хоби или бизнес ама на мене ми е най кеф коги като са изморим да бръкам у кОшерете и седнем пуди дунята и запалим цигара и да глем моите буболечки кво фръчат и ручът и като си помислим че у един кОшар има 60-90 000 такива гадове (а я имам бая кОшара) и я съм ги нещо куту началник (дип че они незнаат таа работа и понекогьи си ма апат дако съм ги началник) малее кеф..

Aврам:
Па ти направо бръкна у раната.Я като миничак обикаях сичките башчиняци с едно манарче и си представях че сам Робинзон.А най- обичах да намерим некоа лесича дупка и да турнем у нутре юти чушки и треви,да запалим и да чекам на другиа изход да я фанем с мрежа.И куто наловиме у барата барашньяци/кротушки/ у слепо кошле ги печеме на въгланье,па ни се струва че смо на седмото небо.Съга одим за гъби кладници зимъска покрай барата,они растат у връбите и са млого месести и убови.Баш съга им е времето,ма таа годин не мом да идем че е криза и требва да се работи.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница