Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!  (Прочетена 8775 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!
« Reply #15 -: Октомври 30, 2010, 09:51:16 »
   Дано да не е сценария като при Виденовата зима, да предизвикат оставка на тиа (а тиа безсмислените стачки и протести организирана от червената и турската олигархия), оти я знам че некой пищи само коги го ощипат. Тава значи че нещо са зеле по-сериозно да им разбутват икономическата система дека успеха да я изградът за двайсетина години. Ако стане таке преду ловеца да са маане от президентството, то той ша назначи служебно правителство и ша го управлява, ше си дигне рейтинга на новия си Франкенщайн и ша ни тури на уя си сичките. Тогива къв избор ни остава:
   1. Да минем към въоръжен курс на борба - дека ми са неверва да стане, макър че ше е най справедливо.
   2. Да продадем БГ на парче и да я занулим ебаната ни родина - ама и тава невида да стане оти коги има далавера с имоти са неопира до редовия българин!
   3. Да си фанем уя подмишка и да одим да аргатуваме  у чужбинско при по-свесни управници и да ги оставим тия да си едът лайната дека са изсрали - тава ми са види най-реално дека ше стане!
   4. И една моя идея - да се измолим от Австралия да ни стане приемен родител, оти там место има много, ама без циганьора, него ше им го харижем на тиа дека го лансираха досеги.
  Та колко и да ни неизнасат сегишните, да са молим да поостанат поне още една година да ги видим кво ше напраат. Иначе ка вика Док - терминал 2 !!! :( >:(
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #16 -: Октомври 30, 2010, 03:38:41 »
Най-нереалистичен,ма може би най-правилен ша а курса къде въоръжена борба-поголовно бесенье политици и чиновници.Но тава нада ли ша реши проблема достатъчно бръже и ,най-важното-не съ знаа дали нема да съ появат още по гадни смрадове....требва да се измисли начин за предотвратяване възможността да съ появът говняре като сегишните...гербави,депесаре,команче,седерасте и обисновени педерасте като Яни.Да се мисли за смена на конституцията-да еба таа комнчска конституциа даеба.Ма да нее сменявачо Тракторо и Земедлискио дупедавец.Поради тава ,че не вида неква реална възможност за тава-я вида за мене си изхода-Терминал 2.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #17 -: Октомври 30, 2010, 07:38:18 »
Баах то Терминал 2-он е изход личен за секи един,па цела нация?Оно па и една нация...Мене ми аресва варианта за Австралия-още от миничък съм си мечтал да отодим там и да живеем там,ама без да моо обясним що.Яле съга си го обяснявам вече  :-\
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
« Reply #18 -: Октомври 30, 2010, 07:44:58 »
Черногледец ,баце кажи ми кък да го напраиме тава къде сакаме заедно?Кажи ква а твойта рецепта?Щото я не вида начин интересите на сички да станат не еднакви-да станат близки ,така ,че да моо се напраи нещо общо....за съжаление политиците одавна вече у БГ са довели до съвършенство прийома-Разделяй и владей.У Територията нема нито една прослойка де ньоиниа интерес да съвпада с интереса на останалите-за тава я лично не вервам да моо да се напраи нещо.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #19 -: Октомври 30, 2010, 07:49:02 »
Не че иам рецепта бе Стояне,ама ми се неще да е така-болно ми е,да гледаш къ загиваме и освен да бегаш друго да не мое да направиш.Не обвинявам никой в избора си-нали ме разбираш?
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
« Reply #20 -: Октомври 30, 2010, 08:08:23 »
Знам баце-не те обвинявам ели па да се сръдим...и на мене ми а болно.Даже много.Ма у крайна сметка-като види човек,че въпреки сички усилия се става не тва къде требва-тава значи ,че а сбръкана системата.А къкто сме сеги-таа система нема да се смени.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #21 -: Октомври 30, 2010, 08:56:01 »
стига с тоа Терминал (гледале ли сте филма?) бе!
за тебе, Чворе, е по-вероятно да си натовариш домочадието на Еспейса и с него а са измъкнеш през Калотина ели Видин  ;D
ма, вервай ми, нема така лесно да забравиш кво са случва у Родината и да кажеш "през уя ми а, я не съм тама"... :(
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #22 -: Октомври 30, 2010, 09:29:12 »
верно е че нема да го кажем.Ма поне ша се опитам да се не ядосвам.И най-важното-децата ми ша имат некъв шанс.За разлика от назе-де само ни лъгаа-че некои са видели,че други имат некви шансове......
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #23 -: Октомври 30, 2010, 09:35:40 »
верно е че нема да го кажем.Ма поне ша се опитам да се не ядосвам.И най-важното-децата ми ша имат некъв шанс.За разлика от назе-де само ни лъгаа-че некои са видели,че други имат некви шансове......

ша са едосваш зарад тия де сме или са останали.........що сърцето нема къ да смениш.... ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #24 -: Октомври 30, 2010, 09:49:34 »
   Я отдавна съм стигнал до извода че за децата ни нема бъдеще тука и се са чудех ка да говора със сина за тава че да са ориентира къде чужбинско.  Понеже си доучва задочно и са фана на круизърите по Дунава и още след първия курс зе да приказва че ще запише магистратура навънка и после и да остане да работи там, ама незнаел ниа ка ще реагираме. Да ви кажа голем товар ми падна от душата, оти съм мислил хиляди пъти ка да му кажа че в таа циганизираща се държава нема да оцелее и да лови пъкя по света. А ние с майка му ще избутаме още некоя година тука и въобще не ни бърка пенсионната реформа, оти нема никакъв шанс да са пенсионираме! Затова и викам че да ги почакаме още малко и кво е рекъл господ! >:(
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
« Reply #25 -: Октомври 30, 2010, 10:10:30 »

ша са едосваш зарад тия де сме или са останали.........що сърцето нема къ да смениш.... ;)
чисто технически-смената неа проблем.А след време-може и нравствено да стане.Дръжавата моо не загине само по един начин-радикална,безкомпромисна,ако требва-насилствена смена на управлението из основи-и секи дето е имал дори най-манкия допир до властта -независимо под ква форма-включително-дръжавна администрациа-да бъде без никъв достъп до неква дръжавна служба.\едрите бизнесмене-Вальо Златевци,Даневци и т.н. национално отговорни кръвопийци и робовладелци-на връбе.Бившите президенти заедно с настоящиа -до них.Министър прецедетелите-заедно с настоящиа-у пранги и да трошът камънье.Спициално Доган-заровен до гушата у лайна и да го коят ората с бамбуков тривонь.Без радикална смена на конституционния ред-нищо нема да стане у таа територия.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #26 -: Ноември 02, 2010, 10:07:57 »
Така, така съгласен - ма кага е виждаш таа "смена"  ???  ...най лесно щеше да е неква болес, да го изрежеш доздраво и те така, ако че са оправа да са оправа
и да знааш Стоене че крумпирани политици има и у Германия, неа тайна ма  малко от малко гледат ка краднат а и връшат нещо, а наще пустиняци сал краднат и с гъзо си освен с ръце и гледат ка да затръкат къде що може,  сал за ньй да е добре  >:(
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #27 -: Ноември 02, 2010, 01:46:48 »
корумпирани политици баце има насегде.Даже-може би у Западните дръжави размерете на подкупете да са и по големи.Ма ората краднат разумно-да моо живеа и средната класа доволно,да има за сички некъв стандарт на живот,особено па за обикновените ора.
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #28 -: Ноември 07, 2010, 07:44:33 »
http://botevgrad.com/news/28328/Genka-Partenieva-Ot-5-6-godini-nasam-firma-Garantstroy-ne-izpalnyavala-obshtestveni-porachki/Те ви още едно доказателство за вечната и нерушима дружба между Бойко,Цв.Цветанов,нашия кмет,сина му-депутат и местните структури на ГЕРБ."Само ремонт сме направили и той си е платил..."Ма ния знаеме,че фирмата изпълнява общ.поръчки на стойност под 30 хил.лева,щото тогава не се организира конкурс и един обект се дели на неколко части за по 30.хил и са прибират паретата.Комшийката ми е гл.счетоводител на фирмата,ма неща да я набръквам жената,що и тя си варди леба.А Цветанов,че си платил...."Ния тва много добре го знаеме" ;D >:( >:( >:(!
Активен

torlak

• Гостенин
« Reply #29 -: Февруари 14, 2011, 05:38:47 »
След тъй наречения преход към демокрация се смениха 5 правителства.ЗА мен запомнени само с не адекватно водене на политика спрямо гражданите ,с кражбите и облагодетелсване на тях и приближени тяхни фирми и хора

Те препратка накаде преброеване 2011г.

Дале на преброителите КОИ ора да преброеват, що онаа мене куту ме преброива, вади неков лист, де си а водила текиа записки, па очеркива, па драска, па са дзвери. Освен тва у вестници чето, що преброитела щел да казува у НСИ кой неа преброил, та на теа да са прати глоба 120 лв.

Извода а, що си знаат некои горе мноо убово колко а населението.

Па сакат преброителите ЕГН-та, ма и тва гу има државата. Начи, ка я гу мислим, преброеването неа преброеване на населението, а само те така са води, колко а са не плашат многу ората кво нги са брои у същнос... Оделно предброителите кво са оказаа свои ора на свои ора, тва а притеснителну...

Що а на државата да сака от ората да си казуват кво си имат у домовете, кви доходи, кво работат?

Тава са брои според мене баш. И па според мене, ма неофициално според мене, таа работа, що са броат финансите на ората от државата, ич си неа на убово. У ко ша свршат теа очети за финансите на населението? Неа ли у джеба на некоа фирма монополистка, де са згоди па а дига сметки, ели а надписува? Ели са точат данаци а дигат, ча са ни манко удариле и у здравеопазуване, и у образование, и у данаце, и у све, що са стигнале а докопат...

Та ниа убово си пишуваме тука кво неа ка требе, ма оно шуробаджанащината и далаверките си одат. Затва си мислим, що неа баш праилно да са пишува кво а положението. Оно положението ми си гу знааме. Кво сме напраиле, да неа таковата, кво а. Те тва ми а по-занимателно да се кажува.

Те затва предлагам, ку некой а напраил нещо, мое да а миничко, ма де се кажува, да а напраено, а па а уземе а гу кажува у темата.
« Последно редактиранье: Февруари 14, 2011, 05:40:18 от Торлак »
Активен

Страницата е създадена за 0.291 секунди с 21 запитвания.