Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!  (Прочетена 8776 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Re:Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!
« Reply #45 -: Януари 18, 2013, 12:25:10 »
Тук да питам... Дайте някакво мнение за този референдум. Никак не съм ориентирана и не знам какво да правя. Видях мнението на Пустиняка и съм готова да го прегърна с две ръце, защото съм съгласна с това. Ама би ми било интересно да чуя различни мнения.

А вярно ли е, че трябва да се попълват специални заявления, за да можеш да гласуваш? Откъде се взимат? До кога е срока?
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
« Reply #46 -: Януари 18, 2013, 12:37:01 »
 thanks Значи отново грешни пари за идиотии...
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

apostolicia

• Гостенин
« Reply #47 -: Януари 18, 2013, 01:48:00 »
Интересна работа са това българските управници. Никой не си направи труда да попита народа иска ли членство в НАТО. Никой не си направи труда дапита народа иска ли да върви в ЕС. Никой не си направи труда да пита народа иска ли евро. Никой не си направи труда да пита народа иска ли даже магистрали. Това, дето народът се пак може да каже. А го питат иска ли ядрена енергетика, сакче народът разбира от ядрена енергетика. Ма не питат сакаме ли да строиме централа у Белене, ами питат сакаме лида развиваме ядрена енергетика - ту дееба! Па кой не сака да се развива - сака разумева се. Ама тава значи ли, че като сака да се развива, сака втора АЕЦ? Или да сиразвиваме тава кво си имаме у Козлодуй, дееба и името кой му го измисли такова натоа град? И те така. Питат народа за работи къде ич му ги не разбира главъта, па после - народът бил проз! Айде стига, де!
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #48 -: Януари 18, 2013, 02:15:01 »
Интересна работа са това българските управници. Никой не си направи труда да попита народа иска ли членство в НАТО. Никой не си направи труда дапита народа иска ли да върви в ЕС. Никой не си направи труда да пита народа иска ли евро. Никой не си направи труда да пита народа иска ли даже магистрали. Това, дето народът се пак може да каже. А го питат иска ли ядрена енергетика, сакче народът разбира от ядрена енергетика. Ма не питат сакаме ли да строиме централа у Белене, ами питат сакаме лида развиваме ядрена енергетика - ту дееба! Па кой не сака да се развива - сака разумева се. Ама тава значи ли, че като сака да се развива, сака втора АЕЦ? Или да сиразвиваме тава кво си имаме у Козлодуй, дееба и името кой му го измисли такова натоа град? И те така. Питат народа за работи къде ич му ги не разбира главъта, па после - народът бил проз! Айде стига, де!
+1000000000
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #50 -: Януари 24, 2013, 09:49:17 »
И още малко по темата за референдума пюс некоя и друга графика.
http://yurukov.net/blog/2013/01/24/qdrena-vei-energiq/
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

masok

• Гостенин
Днеска видох една снимка ,на която беха турени тримата ора у дръжавта с най големо доверие!!
Плевненлиев пръф...
втори и трети беха ББ и СЕРЕ-гея....
Породи се една такава мисъл у главата ми,що на тия двамата де си мерат патките постоянно им се не даде власта ..Д а са министър преседатели едновременно на една заплата/двамата/да искарат 6 месеца и кат немое ни опрааат да идат ...На майка си у родния край ....и никоги се не сещам за ним...
« Последно редактиранье: Март 08, 2013, 09:19:35 от Генин-Стубел »
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Днеска видох една снимка ,на която беха турени тримата ора у дръжавта с най големо доверие!!
Плевненлиев пръф...
втори и трети беха ББ и СЕРЕ-гея....
Породи се една такава мисъл у главата ми,що на тия двамата де си мерат патките постоянно им се не даде власта ..Д а са министър прецедатели едновременно на една заплата/двамата/да искарат 6 месеца и кат немое ни опрааат да идат ...На майкаси у родния край ....и никоги се не сещам за ним...

Орел, рак и щука...  :-\
Активен

masok

• Гостенин
е те ако днеска са исереме,кво ше се роди... ???

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1827210
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
« Reply #55 -: Април 18, 2013, 09:19:12 »
Те що Кольо Добрев почина уж от кво никой нема да каже
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #56 -: Април 18, 2013, 10:15:33 »
Те що Кольо Добрев почина уж от кво никой нема да каже
От церозен черен дроб! Па можеи да са му помогнале да са не мъчи!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Kaka Сийка

• Гостенин
« Reply #57 -: Април 18, 2013, 10:46:05 »
Може!Сигурно!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #58 -: Април 18, 2013, 11:37:25 »
От рак на главата на панкреаса почина....а рак от кво се лови-саминки си отговорете...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Kaka Сийка

• Гостенин
« Reply #59 -: Април 18, 2013, 11:42:01 »
Последно некъде писаа че Рака е вирус и мое да се посади къ и къде  си сакаш,А дали е така?А?
Активен

Страницата е създадена за 0.441 секунди с 26 запитвания.