Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!  (Прочетена 8756 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!
« Reply #60 -: Април 19, 2013, 12:58:26 »
не
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #61 -: Април 19, 2013, 01:12:41 »
По повод на тази статия, скоро попадах на две различни места на матриали, които твърдят, че Жан Виденов се е опитал да спре тия истории и да се противопостави на Луканов и плана Ран-Ът, и заради това е предизвикана кризата 96-97. Не знам доколко са верни, ма е факт, че го отнесоха само той и Добрев, а другите като Овчаров, Първанов и т.н. продължават и досега да цоцат по онзи модел (верно, по-усъвършенстван). А голяма част от имената в статията са все още в т.нар. „обществен живот”
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

masok

• Гостенин
« Reply #62 -: Април 19, 2013, 05:00:57 »
Дреповееееее.... :udri: :udri: :udri:

http://www.dnes.bg/politika/2013/04/19/energiina-chistka-mahat-shefa-na-aec-kozlodui-i-22-ma-kym-miet.186032

Ше я напълна тая тема май.. ;D ;D
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #63 -: Април 19, 2013, 08:04:10 »
Фръчат говна... :udri:

http://faktor.bg/mnenia/intervyu/8318-gen-valentin-petrov-florov-ne-tryabva-da-izleze-ot-zatvora-zaradi-prestapleniya.html

кво да кажа те за тва!!!!!!
Цитат
По-късно когато Михаил Миков стана министър, той назначи Флоров за шеф на ГДБОП. Сега е длъжен Миков да даде обяснения, защо не се е съобразил с информацията, която се знаеше. Обяснението обаче е просто - Миков назначи реално цялото висше и професионално ръководство на МВР, което управляваше през мандата на ГЕРБ

Без думи :-X
Цитат
Материалите са от 2008 г., когато ръководител на службата бе Петко Сертов, той е длъжен да даде обяснения защо са прикривани тези разработки. Тоест, Сертов възпрепятства една справка да стигне до прокуратурата, а в нея очевадно става дума за замесени в престъпления служители на МВР. Ако Сертов си беше свършил работата, щеше да лъсне целият сценарий и задкулисните игри на шефове от ДАНС, Танов, Странджев, Атанас Атанасов, Георги Коритаров, Цветан Цветанов и Бойко Борисов. Но тогава явно целта беше да падне Румен Петков от министерския пост. Те скалъпиха цялата тази история с Куйович и я приведоха в изпълнение. Намериха и подкрепата на хора от БСП, като Цвятко Цветков, Сергей Станишев и др.
« Последно редактиранье: Април 19, 2013, 08:20:56 от Генин-Стубел »
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Редко обращам фнимание на парламента, ма те днеска ги глеам. Гледам ги и ми става тъжно за мене си. Камерата обикая из залата и кво набюдаваме?
Нема вече десно у тоа парламент. Местата на десните са заети от мутрите. Горко ни! За кво се бориме? За социлизъм? За нихилизъм? За рекетизъм? Или за ... Велика Турция? Явно вече сме ама много зле (иам предвид политически) Или тава е връха на говното или след таа пасмина би требало вече да се почне по-истински и с разум (ама не вервам). Иначе ебал съм ти мотото на таа сграда, требе да се обръне "Разединението дава силата"
Оф, нищо ми немаше, ама кво ме прифана...
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Редко обращам фнимание на парламента, ма те днеска ги глеам. Гледам ги и ми става тъжно за мене си. Камерата обикая из залата и кво набюдаваме?
Нема вече десно у тоа парламент. Местата на десните са заети от мутрите. Горко ни! За кво се бориме? За социлизъм? За нихилизъм? За рекетизъм? Или за ... Велика Турция? Явно вече сме ама много зле (иам предвид политически) Или тава е връха на говното или след таа пасмина би требало вече да се почне по-истински и с разум (ама не вервам). Иначе ебал съм ти мотото на таа сграда, требе да се обръне "Разединението дава силата"

Мите, споко, не си само тизе така!  :no: Масово около мене народа го сърбат ръцете да фанат пушките, оп - метлите, и да разметеме таа пасмина!  :ma:  :mg:  :chistenje:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ще,ще тиа ще размеришат още малце-и тогива-тук таме на стлъбовете пред сградата с надписо ще да се фейнат крачойете на неко обитателе отвътре...та следващите да нги идва малкото акъл  навреме....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Екво му е на един милиардер да си купи имот само за 2 милиона? ???
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #69 -: Август 24, 2013, 01:51:10 »
"Политиката и истината"- добро клипче на "Господари на ефира" :green:
http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=8586
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #71 -: Ноември 18, 2013, 08:03:19 »
що па фурнаджииска? човека си са обръща едноман натам накъде са левовете  :green:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #72 -: Ноември 19, 2013, 03:45:28 »
епа да му зафаяме освен, етъ горко му - бел ден да не види доно
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Кой гу не мръзи моа турне едно рамо нъ тиа ора, що малко ели млого и тий а засегнът.

http://zazemiata.com/zlatoto-na-bulgaria/
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам

Цитат
Саркастична статия от 1933, която днес звучи стряскащо актуално
Цветно от HighViewArt  |  на 29 Май 2014  |  60 коментара

През 1933 г. във вестник "Щурец" излиза статията "Пътеводител за България – пътища и безпътие". За неин автор е сочен големият наш сатирик и карикатурист Райко Алексиев (убит от болшевиките след преврата през 1944 г.). Когато човек чете текста, изпълнен с насмешка и ирония, остава с усещането, че сякаш е описана днешната действителност в родината ни. Ето и цялата статия:

http://www.highviewart.com/articles/view/1763

Цитат
Националният девиз на държавата е „Съединението прави силата“, поставен върху разединеното Народно събрание, на което му е нужно да намери една сила, която да му направи съединението.

... ша съ опрайм, ма куги са смени надписа и стане - Съединение, ТО прай силата!  ???
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Страницата е създадена за 0.494 секунди с 20 запитвания.