Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!  (Прочетена 8837 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
След тъй наречения преход към демокрация се смениха 5 правителства.ЗА мен запомнени само с не адекватно водене на политика спрямо гражданите ,с кражбите и облагодетелсване на тях и приближени тяхни фирми и хора.Преди 3-4 години се появи нова политическа сила,у която народо па поверва и ги избра.....!Уж тръгнааа добре(или поне ни освободия от троината коалиция),фанфари,и тям подобни.....Но сичко,ден допладне.МАшинката им пробуксува могу бръже,обещаваха едно ,правят друго....днес са готови на компромис, утре това е било прах у очите на ората......Например споразумението с докторите (сал и сал да нема стачки)....е да ма днес тое скъсано от самите доктори ......
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=647374
Или личната война на трактора със водача му....що едно време са орали една нива.....па сега трактора сака сам да си оре.......
Гледам деба у Франция къ са праат стачки и на ората им са изпълняват исканията!!У Белгия 24 часа не оди и един влак,блокирано сичко ма седат на масата и са разбират...
Ние или незнаеме ка да си го посакаме кат прайме протести и стачки,или па толко ние стра че ич ги и не прайме.......

За нас шанс за подобро невида могу,ма поне за децата ни или техните деца да има светлинка деба......... ??? ::)
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Re:Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!
« Reply #1 -: Октомври 19, 2010, 08:21:05 »
Без излазанье на барикадите моа се сменат и 20 правителства и па нищо нема се промени. Поди барикади не разбирам митинзи на тоа и онаа партиа у центъра на Софиа а движениа на простиа народ- кога примерно у Каспичан или Дупница окупират къщата на местина феодал, или още по добре, го линчуват.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #2 -: Октомври 19, 2010, 08:36:55 »
Валерка!
Азе съм писал по подобни теми... на назе българете ни дай философстване, едене и пиене, е - и некоа згодна женица и ни не дири за работа ...
темата ти е убава ама нема файда да си чешаме езиците...
да си седаме на трътките и да си траем е най убавото - па ние така си и караме...
що ни е на здрава глава революция?
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #3 -: Октомври 19, 2010, 08:48:40 »
Валерка!
Азе съм писал по подобни теми... на назе българете ни дай философстване, едене и пиене, е - и некоа згодна женица и ни не дири за работа ...
темата ти е убава ама нема файда да си чешаме езиците...
да си седаме на трътките и да си траем е най убавото - па ние така си и караме...
що ни е на здрава глава революция?

Па и ка викат дрътите ора" Наведена глава, сабия не я сече "

Байчо,неможеме постоянно да сме рая! Требе малко да се посабудиме! Лошото е ,че и тия да смениме , алтернативата е същата,ако не е и по-зле! :-\ ::) >:(

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #4 -: Октомври 19, 2010, 10:13:35 »
Абее,алтернатива има,ма она неще да се занимава с глупости.що интелегентната част от народа се изрина навънка ,а останалите де праат нещо тука сакат да им се даде тава или онава-е кой да им даде,като вече не остана мед у кацата-дребен бизнес-осакатен,среден бизнес-мачкан,голем бизнес-кво е тава и дръжавна администрация гьон тъпа,паразити,размножаващи се в прогресия взависимост от кой фанал кормилото.
Алтернативата сме ние и такива като назе,ама не само на приказки-требва да се покажеме вече.
С каквото и да е,ма да покажеме ,че има още живъц тука.Е,на-имаме си НПО-айде да спретнеме с общи усилия едно дело за занемарените пътища със стратегическо значение,за които плащаме редовно и безусловно и газиме невиждани даже и в космоса дупки.Тава е напълно реално-помислете,кой кого познава,да се раздириме за кадърни адвокате и с нещо ,което може да има резултат да успееме,да ни събуди ентусиазъма и да разбудиме и други като назе,па белким внедриме лека полека в управлението мислещи и можещи ора по места и по-натам на по стратегически места...
 Туу деаба,май се поулях,ма ме подкукороса темата,а ич ми не а безразлично.
Абе,мечти...
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #5 -: Октомври 19, 2010, 10:19:56 »
На властта у БГ-алтернативата е една-пушката и у Балкана.Политиците-на въже и на връбе.И после-наново сичко-от А и Б.Без комунета,сдс-та,бойковци и янета.Тава-ниа нема да го напраиме.......ако успеаме да възпитаме неко и друго дете къде да неа избегало по чужбината-децата моо и да го напраат..ако не...мъка и последниа да палне кибрито на плевнята. :(
Черногледец,баце-с дела и съд не става-от кой съд чекаш ти да ти признаа че си прав-тоа де съди Доганя.Ели оня-де каза че гражданите не можели да завеждат групови дела срещу МВР за тава че ги тумбът по опашки за паспорти.Гангпрена се цери с нож-не с апчета....
Здраво Байче!Кво става не пишете  с Байчовица?Обаждайте съ!Да знааме че сте добре!
« Последно редактиранье: Октомври 19, 2010, 11:45:28 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #6 -: Октомври 20, 2010, 09:30:57 »
Тава след секо правителство трева да има Съд на сички управници ама съд народен. Народа да решава кой за 2ри мандат кой у затвора. И да им са зима целото имущество и на родата им. Щото 1 -2 -3 съдии може да подкупиш ама целия народ нема да можеш. Ма тва са само фантазии, които нема да станат никога. Тиа депутати там повече от половината са марионетки. Другото правителство ще са други, а тия къде ги пращат са си едни и същи.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Байчо

• Гостенин
« Reply #7 -: Октомври 20, 2010, 10:31:12 »

[/quote]

Па и ка викат дрътите ора" Наведена глава, сабия не я сече "

Байчо,неможеме постоянно да сме рая! Требе малко да се посабудиме! Лошото е ,че и тия да смениме , алтернативата е същата,ако не е и по-зле! :-\ ::) >:(
[/quote]

късно е ломняче... надежда нема вече...
у момента еле ги те франсетата, я си пущи телевизоро!
па сал те ли са? я глей комшиите на юг - изедоа си дръжавата самии още сакат ми па и са бунтуват! ЕС щеле да им дадът пари да си лапат... да ама не...
апа ние сме си доволни ако моо си краднем барем нафта за десет лева днеска от служебната кола, ми преебал съм го оня де ми плаща малко!
тава сме си ниа и изхода е само един - Терминал 2 !
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #8 -: Октомври 21, 2010, 05:47:31 »
те тая монтанска невеста дали не е права (тоя път)??? ::) ???
http://www.dnes.bg/politika/2010/10/21/fidosova-obgyrna-cvetanov.101800

що требва се създава комисия у парламента да го разследват цецко?та да приберат по некой лев допълнително ли?
ората от нап са го почнали.требвали да се занимават 3-4 институциии с един човек?

ма май у абсурдната ни страна ,мое сичко да стане ::) ::)
« Последно редактиранье: Октомври 21, 2010, 05:51:13 от Генин-Стубел »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #9 -: Октомври 21, 2010, 05:56:33 »
не знам дали а права, ма тва BMW ич му неа лесно  ;D
Активен

masok

• Гостенин
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #11 -: Октомври 27, 2010, 11:54:45 »
Баце, знааш я колко съм против Тикавата и ЦВъЦвъ.Ма и тава вече смърди  и са не трае.У сми-апа откъде да знааме ниа дали па Тракоторо и Сеянина -педераст не лъжат.Вообще-целата ситуациа у териториата е ,,лайнами с говнами" >:(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин
« Reply #12 -: Октомври 28, 2010, 07:12:02 »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #13 -: Октомври 29, 2010, 11:24:12 »
Нда, почват да са ранат един друг с шъпи лайна  ;D ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #14 -: Октомври 29, 2010, 11:41:51 »
С кофи,не с шъпи-а чекам да почната да карат самосвалете с гомна ;D ;D ;Dли иде състезанието по лайногриз-изборите ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.377 секунди с 23 запитвания.