Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Димитър Хубенов - Бари  (Прочетена 12479 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Re:Димитър Хубенов - Бари
« Reply #45 -: Ноември 15, 2010, 03:13:04 »
Цитат
Тоя човек самси немое да са оправа - видно от филма и фотките. Незнам за дом в които че му дават рекия и цигари - дома у орсоя е на 6км от орсоя и на 10 от лом и тама общо взето са кат затворници, оня ден минавах тама та го видех с очите си.
Я не вервам на сичко кво пише у сайта за тоа дом. На место нещата изглеждат по друг начин. Пък и независимо колко добри може да са едни материални условия, нема ли ги свесните ора там - сичко се срутва. Нема да е лошо некой, който е наблизо там да са отбие и да види кво е зад оградата. А за затворник.... ???ако работата с краката му е зле... ???където и да е - нема да може да оди надалече. Така не мога да говора наизус... требва добре да са преценат възможностите му. Да го проверим тоя дом мисла аз. Що да тръгваме предубедено?
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #46 -: Ноември 15, 2010, 03:22:37 »
Не знам - кво да каам по случая - ма ми се струва че проблема на тоа човек е институционален-требе да се обърне некой към общинския съвет в Мездра и да внесе чрез общински съветник или група питане до кмета и да се даде заявка за жилище за крайно нуждаещи се - поне така се процедира тука у Видин. Справката ми показва следното разположение на силите в общинския съвет - 21 общински съветници - 7 демократична левица, 4 Движение за община Мездра, 3 ГЕРБ, 3 Движение за община Мездра без алтернатива, 2 Социалдемократи, 1 Атака и 1 незявисим. не съм запознат с пилитиката на общината и за тава не знам ??? Но мислим че требе да се дири съдействие на общината ??? Преди малко говорих с главната редакторка на Конкурент и изпращам линк към мватериалите публикувани тук за Бари - обеща мощно съдействие и да разследват случая - дано помогнат  ???
« Последно редактиранье: Ноември 15, 2010, 03:26:50 от краси от дражинци »
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #47 -: Ноември 25, 2010, 05:08:53 »
Некакво движение има ли тука? Зимата си дойде...
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #48 -: Ноември 25, 2010, 06:11:19 »
Некакво движение има ли тука? Зимата си дойде...
    Интересен въпрос ... върни в началните коментари и ще си отговориш сама... междо другото утре ще отида да му занеса нещо за ядене и да го видя... това мога , но е от сърце... успех в живота на останалите ;) и да не свръша пианьето и яденьето  ;)  че туко виж сме станали ора !!!                           
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #49 -: Ноември 26, 2010, 07:32:01 »
След консултация с Апостолица(която е питала дали може да бъде приет човека у Берковица).Ви осведомявам че такива хора могат да постъпят в домове само по местоживеене(демек у общината у която се води).След като подири у интернет и видох че,у община Мездра  такъф нема .Подири у района.Та те къде има такива.
1.Враца.
2.село Липница общ.Мизия
3.село Попица общ.Бяла Слатина
4.село Хайредин

Тва са държавни домове,чакането е дълго .Пък и си мисла че,ша требът и подебели връзки......

Бесен ,несме забравили човека сал си не мисли че,е толко лесно.Тава дали ше я толко свободен колкото той иска няма как да ти го кажа в момента.......
От понеделник са наемам да прозвъна тея места и да ти дам отговор кво мое се напраи...тва е за сега!
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #50 -: Ноември 26, 2010, 08:36:29 »
Тураме точка на случая... проблема ,решен !!! Ограмно Благодаря на Черногледеца  за това, че не се отказа и доведе разговора ни до край... планът му остава в резерв ...
« Последно редактиранье: Ноември 26, 2010, 08:50:05 от besniamiziq »
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #51 -: Ноември 26, 2010, 10:25:37 »
може ли да видиме и ниа тааа "."що азе до преду малко бя с една жена де съ занимава с подобни ора и от неа разбра че баш за такива случай неа толко лесно да съ решават

по-лесно а ако индивида а освидетелстван като невменяем и си еде пръстите самичък 
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #52 -: Ноември 28, 2010, 09:37:59 »
Кво значи точка? съга като идем, там ли че го заварим тоа човек???
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #53 -: Ноември 29, 2010, 06:53:35 »
..тука имало големо тръканье, нищо са неразбра - и у мездра има дом за стари ора ..
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #54 -: Декември 01, 2010, 09:19:24 »
..тука имало големо тръканье, нищо са неразбра - и у мездра има дом за стари ора ..
не е нужно да са разбира ,че на бая народ на сърцето нги пише  "Made In China"............
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #55 -: Декември 04, 2010, 02:49:00 »
абе ние убаво се ентусиазирааме у началото, секи вика съпричастен съм, намерили са ората некво решение, но биваше ли заради тва, че некой се е ангажирал с трайно решение, да се отказваме от идеята да съберем по некой лев за Бари, примерно човекът можеше да си посрещне с тех празниците, ели па да послужат на тиа, дето одиха при него, бензин да си платат, други разноски ако имат, знаете, че у днешниа свет сичко се плаща, а като чухме, че некой се е фанал да го напраи, заебааме и таа идея - по 10 лева да дадем, помощ е, един път, ама полза има, така че очаквам да реагираме правилно и да видим да помогнем
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #56 -: Декември 04, 2010, 08:47:50 »
Я съм "За"!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
« Reply #57 -: Декември 04, 2010, 08:48:20 »
за :)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #58 -: Декември 04, 2010, 09:06:42 »
къде да съ пращат парите?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

luda_duda

• Гостенин
« Reply #59 -: Декември 04, 2010, 09:34:10 »
Я казвам "Не" по следните причини:
1-во мисла, че коги некой прай нещо добро за друг и му помогне по некъв начин не е нужно да го оповестява публично и да обижда останалите, че имат сърца цитирам:"Made In China"............
2-ро Не смятам за нужно да давам подеяния на човек, който сам не уважава собствения си живот. Господ му а дал злато, а он е наблегнал на пиенето и са неа погрижил сам за себе си.
3-то я сека годин и не сал по празници праа благотворителности за деца, що сметам, че от тех моа да излезне нещо свесно и полезно за обществото /не пращам смс-и, а ода директно на место/
И накраа ша кажа, че кой сака да дари пари за Бари, да не обръща внимание на поста ми, а щом така го кара сърцето нека го напрай.
Активен

Страницата е създадена за 0.14 секунди с 21 запитвания.