Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Загадки  (Прочетена 15988 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Re:Загадки
« Reply #15 -: Ноември 21, 2010, 08:12:43 »
Па язе еднаж поканих покемоне на рождения си ден. На село. Отпразнувахме го, но кмета видел чинията им, агронома намерил де е кацнала, та се дигна гюрултия, ма те беа улетели де.
Активен
Животът с назе се ебава.

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #16 -: Ноември 21, 2010, 10:27:48 »
Па язе еднаж поканих покемоне на рождения си ден. На село. Отпразнувахме го, но кмета видел чинията им, агронома намерил де е кацнала, та се дигна гюрултия, ма те беа улетели де.

Хахаахахахааааааа много смешно, немам думи!

Дебе ораа, я почвам да се убеждавам в точно обратното на това дето си мислех от начало.
Дано ме разберете кво искам да кажа.
Единствено съвеста и можеби доброто ми въспитание и отношението към други хора ме спира да бъда краен.
Темата нема да бъде истрита поне не от мене.
Пак казвам, който мисли подобно на Цони по-добре да си замълчи! Не е нужно да се излагате публично, може на лични. Казвам го заради Вас, сигурен съм, че темите у форума се четът и от много нерегистрирани потребители и има такива които са на мойто мнение.

Не е нужно заради песимисти и можеби хора на който ЕГН-нцето им влия зле да търпя подигравки и тем подобни!

Имам си мое мнение и мое задължение е да си го отстоявам!!!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #17 -: Ноември 21, 2010, 10:45:34 »
Наличието на мнение не е доказателство само по себе си за правотата на това мнение.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #18 -: Ноември 21, 2010, 10:53:35 »
имам молба към по старите съфорумци....бдете малко по снизходителни......добри е добро монче,не мисла че сака да се натрапва........тва го влече за тва пише.нее задължително никой да му отговаря.....ду некъде е праф,кой сака да пише,кой не мое и да не влаза у темата.......
ора кат сакаме форума да връви напред,требе да приемеме и такива теми.......що според мен още нови теми ша са пишат с навлизането на нови ора.........дай да сме си добри и разбрани......

пък и се пак има модери ,те да преценяват за темите..........
тааа с нищо ни не вреди........а ние си знаеме кви сме черногледи и неверващи.....
я така мисла ......а вие си знаете сами ;)
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
« Reply #19 -: Ноември 21, 2010, 11:07:03 »
Наличието на мнение не е доказателство само по себе си за правотата на това мнение.

Mога да ти отвърна със същото.

Твоето мнение не е доказателство само по себесе за правотата му  ;)

« Последно редактиранье: Ноември 21, 2010, 11:11:36 от Добри »
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #20 -: Ноември 21, 2010, 11:45:05 »
Нема проблем,естествено ,че никой неще да съ тръка темата,даже я не вида некой да съ а подигравал и да а казвал нещо на Добри.Ма иам чуството че он съ фръцка щото никой не изпада у възторг у тава де а написал.Ми баце ,сори ма точно извънземните явно не съ на дневен ред у целиа форум.Е има ора като Валери де му а отговорил съвсем смислено и точно по темата.И на мене ми аресваше и ми аресва да си пиша с Кро и Бако Аварам за историа,ма те- не сме писале от сума време.от което не праа световен катаклизъм.Отделно сметам ,че писаньето с букви у червен цвет 46 номер неа най удачниа начин за тава да изразяваш мнението си ,та ако ще тава мнение да а по новаторско и смислено от Теориата на относителността.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Чвора

• Пустиняк
« Reply #21 -: Ноември 21, 2010, 11:46:33 »

Mога да ти отвърна със същото.

Твоето мнение не е доказателство само по себесе за правотата му  ;)
праедпочитам да отстъпа-що го праа-ти си потърси у Гугъла.
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
« Reply #22 -: Ноември 22, 2010, 12:04:33 »
Нема проблем,естествено ,че никой неще да съ тръка темата,даже я не вида некой да съ а подигравал и да а казвал нещо на Добри.Ма иам чуството че он съ фръцка щото никой не изпада у възторг у тава де а написал.Ми баце ,сори ма точно извънземните явно не съ на дневен ред у целиа форум.Е има ора като Валери де му а отговорил съвсем смислено и точно по темата.И на мене ми аресваше и ми аресва да си пиша с Кро и Бако Аварам за историа,ма те- не сме писале от сума време.от което не праа световен катаклизъм.Отделно сметам ,че писаньето с букви у червен цвет 46 номер неа най удачниа начин за тава да изразяваш мнението си ,та ако ще тава мнение да а по новаторско и смислено от Теориата на относителността.

Не. Не Стояне. Не се фръцкам заради тва, че никой не е испаднал във въсторг защото аз не съм центъра на вселена и да искам всички да се въртят около мен. Фръцкам се щото ме е яд че всички сте песимисти и нещете поне малко да вникнете във съшноста на тва дето ги казват хората.

Да оставим извънземните на страна. Тех я ги имало я не, никой не е доказал още!

Има други загатки на съвременната наука на който можеме да обърнеме внимани. Знам тва не е на дневен ред но пък и колко работи не са на дневен ред а?

Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #23 -: Ноември 22, 2010, 12:11:39 »
У таа тема не прочетох нищо, де да а причина за оптимизъм.Отделно де приказките ,че видиш ли Стоунхендж бил пъпа на срещите с НЛО,са си приказки на ора желаащи да припечелът нещо за сметка на популярни камъняци.Кво всъшност ни казват тиа ора де ги цитираш.И кво сакаш да кажеш ти?Поясни ,че нещо не моо сфана мисълта ти? ???
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #24 -: Ноември 22, 2010, 09:14:25 »
Азе немом да повервам че има ора де все още си мислат че човечеството е само у вселената, има множество факти, матряле и филме и други показващи че наща планета е посещаване от разни други форми на живот, най верно интелигенти, кат са има впредвид че са стигнале до назе, па ния до тех не  ???

Аз за тези паметници и артефакти от миналато са писани мого догадки, има и мого налудничави теории. Темата несъмнено е интересна, ма за некои ора е смешна, що они си живеат у техния свет, и разбира се по длибоко от Искаро немаа  ;D Би било интересно ако некои напише нещо дека му е направило впечатление, странно необеснимо - те как Краси разказва за Овцата сатана де я срешнал деда му, и разни други случки и събития от СЗ.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #25 -: Ноември 22, 2010, 10:16:46 »
Изпадяк баце,ти поне си човек де съ занимава -ели съ а занимавал с наука-атомна физика ,ако мъ не лъже паметта.Та мислиш ли ,че голема част от работите де ората си мислат че съ извънземни,да съ не окажат просто не добре проучени и ората да немат достатъчно докщазателствен матриял.Човешката психика съ неа ,ча толко много променила  за 10 000 години съществуванье на Хомо сапиенс и  а съвсем възможно млого ора да си викат-аа я като не моо си обеснъ що има светкавица начи а пращат извънземни-тава а съвсем произволен пример-просто за илюстрациа.
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #26 -: Ноември 22, 2010, 10:18:35 »
Па язе знаех че ше ми са смеете. Затова редко споменувам за 43тия си рожден ден. Както и да е, гулем купонь беше, кмета и доста ора от селото са ошашавиха. За тава, че съм роден на 28 април в с Дряновец мога да си санирам личната карта еле кръщелното свидетелство от поп Дмитрий. За останалото има Гугъл, сърфирайте със "28 април 2001 г. кметът на разградското село Дряновец Георги Динков".
При условие, че има безброй много звезди и около них има още по-гулям безброй планети, наивно е да са мисли, че сме сами, че сме венеца на Космоса, и други не са решили проблеме, които на нас са струват нерешими.
Активен
Животът с назе се ебава.

luda_duda

• Гостенин
« Reply #27 -: Ноември 22, 2010, 10:54:25 »
Еш ка сте зели Добри на подбив.
Момчето има некви интереси, любопитно му а и сака да разбере. 99% от вазе на тия години са имале подобни интереси и са сакали да знаат повечко преди да ги е*е живота и да загръбат сички младежки фантазии.
Разбира се, че има и други цивилизации. Ората сме твърде ограничени и невежи и за тва немоем да разбереме много неща. Нали човека използва едва 7-10% от мозъка си....некой тинейджъри и по-малко от 0.5%, ма тва е друга тема.
Я споделям теорията, че сме некъв експеримент на извънземните или че сме некви мутанти изфрълени от някоя по-висша цивилизация. Съществуват скални рисунки изобразяващи летящи чинии и човеци със скафандри. Църквата ги оприличава на божествени същества с ореоли и прай боза с човешкия мозък.
Дали Бог е създал Адам и Ева? Ако е така как са създали поколение те? Имали са 2-ма сина...е тия синове да не би да са са клонирали после и или са се размножили чрез пъпкуване....
Или пък сме се пръкнали от първата жива клетка появила се в морето в резултат на химични реакции.....ако беше така, досеги химиците да са изобретили сума нови видове  ;D
Та моето мнение е че темата може да е интересна за много ора. Се пак тука влизат и други младежи и ако не целим превръщането на форума в пенсионерски клуб ще трябва да сме малко по-деликатни в критиката си.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #28 -: Ноември 22, 2010, 11:12:00 »
Доказателства за твърденията за цивилизациите?
Или става работата като с Цръквата-Поповете са лоши,щото проповядват за Бог,ма Уфолозите не съ-они са доказали че има НЛО ,щото некой,некъде видел нещо ,де си а помислил ,че прилича на едно друго де го а рисувал пещерен човек преди 7000 години у лошо осветена пещера.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #29 -: Ноември 22, 2010, 11:52:53 »
Що бе,темата си а убава-яле къ се клянкяте ;D-не съм ни от едната,ни от другата страна,като публика съм само ;)Ама и публиката има некакво мнение-сички сте прави и сички сме невежи.Тава къде моа го поднасаме като доказателствен матриал е толко ограничено,колко и наште мозаци.Създал е човека наука,отразяваща възможностите на собствения си мозък.И това ни помага много в нашиа си ,земен живот.Ама тава ли е сичко-къде го видиме,пипаме,създаваме,унищожаваме,препрааме и т.н.Краен или безкраен е космоса?Една вселена ли е или повече и колко?Въпроси от тоа тип колко щеш-затава си поддържам мойта философия-Не поставям на пиедестал науката човешка и не отричам нищо,къде ми е непонятно и въпреки моите разбирания-го има!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Страницата е създадена за 0.254 секунди с 23 запитвания.