Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Загадки  (Прочетена 16257 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

apostolicia

• Гостенин
Re:Загадки
« Reply #45 -: Ноември 22, 2010, 05:57:55 »
За малко и таа тема да се оспами с пиенье и яденье. Убаво а що се върна у правилното русло, че нещо и на мене зе да ми писва от "удриииииииииииииииииииии" и прочие салати. Не че има нещо лошо у "удииииииииииииии", ама некакво не ми се чини ептем екзистенциялно, а и за секо нещо си има место и време!
Добри, монче, нема да се отказваш! Не е ненормално дека се питаш има ли ги тиа работи ели ги нема. Ненормално а да се не питаш! Ненормално а да не испитваш никакви съмнениа и да си караш на едно. Любопитството, диренето на истините - те тава е разликата между човеко и другите скотове, макър че они другите скотове бъш не дрънкат като назе - човеците кво нги а на душата, та и затава не мое да сме ептем па сигурни за последното. Нема значение. Лично я с интерес четем такива работи, ама кога ми попаднат - да се фанем да ги дирим спицялно - по-други работи ми са у сферата на интересите. Секи си е башка шашаф. Пуздравявам те за темата, що а нещо различна и има смисъл у тръсенето на истината. Верно а, че коги човек тръси истината не секой път попада бъш на ньеа, по-чъсто се попада на некаква гримирана истина. Скоро четох "Кога Иисус ще донесе свинските пържоли" На Джордж Карлин. Там има едно раскасче - доста путходящо накъмто спора в темата - цитато нема да а точен: Не мое да сметаме добре тренирани ора като пилотите-истребители напримерно, дека разправат че са видели НЛО, за чалнати, па като излезне президенто и рече На тоа ден са е родил Господ од непорочното зачатие, а ние да испадаме у умиление - некакво двоен стандарт ми се види. Според мене и по двете теми мое да се расъждава (ако има с кво, де)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #46 -: Ноември 22, 2010, 06:04:17 »
Никой неа доказал ,че добре тренираните ора-пилотите- са видели НЛО-некои само си мислът ,че пилотите са видели таково...освен тва многократно а доказано за различни светлинни ефекти къде се появяват и къде повечето лаици ги мислът за НЛО-та.Освен тва при пилотите има достатъчно физ.и псих. натоварване дето моа даде секви отклонения у момент на напрежение..
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #47 -: Ноември 22, 2010, 06:23:31 »
Нещата може да станат и по-интересни за дебатиране, ако ги  разделим на две:
  1. Визуални явления и необясними неща, без конкретни ясни доказателствени материали - НЛО.
  2. Извънземния произход на човечеството или "Е ли сме биологичен експеримент на извънземна цивилизация", (друг е въпроса колко успешен). Може да се хвърли око и на книгата на Енох, може да са праат аналогии.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

apostolicia

• Гостенин
« Reply #48 -: Ноември 22, 2010, 07:10:20 »
Никой неа доказал ,че добре тренираните ора-пилотите- са видели НЛО-некои само си мислът ,че пилотите са видели таково...освен тва многократно а доказано за различни светлинни ефекти къде се появяват и къде повечето лаици ги мислът за НЛО-та.Освен тва при пилотите има достатъчно физ.и псих. натоварване дето моа даде секви отклонения у момент на напрежение..
Изрично подчертах, че цитирам по памет!
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #49 -: Ноември 22, 2010, 07:27:24 »
Начи лично на мене се е случвало един път да вида нещо необеснимо.

Бех още на училище. Седа седа си на терасата на общежитието, беше тъмно и топло времето и си пуша! По едно време гледам нещо като звезда (без да мига) да се движи. В първия момент си помислих, че или самолет или некой сателит, че съм чувал, че и те светат.
Добре ама тва спре на место! Беше ярко, по-ярко от полярната звезда. Укоколил съм са я и гледам право у него. Стоя на едно место 10-15 секунди и изведнъж зе да са отдалечава в посока на горе (не на лево и на десно, а на горе) и изчезна.

Незнам кво е тва чесно да си кажа и очаквам критики естествено.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #50 -: Ноември 22, 2010, 07:41:19 »
Я да се помайтапим - Зависи кво си пушил ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #51 -: Ноември 22, 2010, 08:20:22 »
Я да се помайтапим - Зависи кво си пушил ;D

По тва време пушех фемина от 0,50 лв.  ;D ;D
Активен

luda_duda

• Гостенин
« Reply #52 -: Ноември 22, 2010, 08:22:11 »
Моите уважения към доктора, ма имам усещане, че напоследък на сичко е опонент.
Сички знаем кви ядове имаш и колко е напрегната и отговорна работата ти, ама извинявай, това не ти дава право да критикуваш непрекъснато нас простосмъртните.
Квато и тема да беше пущил Добри, реакцията от страна на доктора щеше да е същата.

Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #53 -: Ноември 22, 2010, 08:42:43 »

2. Извънземния произход на човечеството или "Е ли сме биологичен експеримент на извънземна цивилизация", (друг е въпроса колко успешен). Може да се хвърли око и на книгата на Енох, може да са праат аналогии.
Идеята за тава у "Пътеводител на галактическия стопаджия" е приемлива - сичката ненужна сволоч от ена планета - на друга, т.е. на Земята. ;D
Активен
Животът с назе се ебава.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #54 -: Ноември 22, 2010, 10:25:35 »
Лично мойто мнение ,че темата а дъвка за мозъка-без никва хранителна стойност.Не сметам повече да доказвам ,че водата а мокра и колелото а кръгло.А който сака-да чека зелената плазма с антенките да се здрависва с ньеа.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #55 -: Ноември 22, 2010, 11:40:23 »
Оооо, ква темичка са е пръкнала ;) А за таа история с богинята-котка Бастет кво сте чували?  У Сакара.Интригуваща е.... ;D
http://www.journey.bg/bulgaria/bulgaria.php?&city=2474&gtype=10&gsubtype=6&gtype=10
« Последно редактиранье: Ноември 22, 2010, 11:42:28 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #56 -: Ноември 23, 2010, 01:43:28 »
За малко и таа тема да се оспами с пиенье и яденье. Убаво а що се върна у правилното русло, че нещо и на мене зе да ми писва от "удриииииииииииииииииииии" и прочие салати. Не че има нещо лошо у "удииииииииииииии", ама некакво не ми се чини ептем екзистенциялно, а и за секо нещо си има место и време!
Добри, монче, нема да се отказваш! Не е ненормално дека се питаш има ли ги тиа работи ели ги нема. Ненормално а да се не питаш! Ненормално а да не испитваш никакви съмнениа и да си караш на едно. Любопитството, диренето на истините - те тава е разликата между човеко и другите скотове, макър че они другите скотове бъш не дрънкат като назе - човеците кво нги а на душата, та и затава не мое да сме ептем па сигурни за последното. Нема значение. Лично я с интерес четем такива работи, ама кога ми попаднат - да се фанем да ги дирим спицялно - по-други работи ми са у сферата на интересите. Секи си е башка шашаф. Пуздравявам те за темата, що а нещо различна и има смисъл у тръсенето на истината. Верно а, че коги човек тръси истината не секой път попада бъш на ньеа, по-чъсто се попада на некаква гримирана истина. Скоро четох "Кога Иисус ще донесе свинските пържоли" На Джордж Карлин. Там има едно раскасче - доста путходящо накъмто спора в темата - цитато нема да а точен: Не мое да сметаме добре тренирани ора като пилотите-истребители напримерно, дека разправат че са видели НЛО, за чалнати, па като излезне президенто и рече На тоа ден са е родил Господ од непорочното зачатие, а ние да испадаме у умиление - некакво двоен стандарт ми се види. Според мене и по двете теми мое да се расъждава (ако има с кво, де)

ка да неа екзистенциално тава "удриииии" и "иебане михайлофград "
то не мое само високо ентелектуални теми да има у тоа фором - требе и манко да са разпущи душъта на човека стегана от живото
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #57 -: Ноември 23, 2010, 01:06:55 »
Егати накара ма да настръна. Ча па такъф грандиозен конспиративен план.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #58 -: Ноември 23, 2010, 02:14:35 »
Добри, ако искаш да изпиташ удоволствие от четене на такива работи, земи си фантастика и чети. На първо време се сещам за Пикник край пътя, Дюн I, Дюн II.
Тия уж докуминтирани работи в голяма час са писани от ора с нездрав разум. Има обладани от извънземни, бременни, абе шашова рабута.
Активен
Животът с назе се ебава.

jaio

• Гостенин
« Reply #59 -: Ноември 23, 2010, 02:28:31 »
мисла че тава ше му а по-интересно
http://www.book.store.bg/p20624/ne-pipaj-tazi-kniga-ian-van-helsing.html
« Последно редактиранье: Ноември 23, 2010, 02:32:42 от Джайо »
Активен

Страницата е създадена за 0.303 секунди с 23 запитвания.