Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Да са подготвим за местните избори догодина  (Прочетена 4126 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
След една година ще додат местните избори. Викам да напраиме нещо полезно по въпроса и да стартираме една импровизирана предизборна кампания.

За таа цел требва всеки, който познава свестен и достоен човек от неговия град или село, да му напише името тука и да почнеме да агитираме у форума и сайта за него. Тураме името на човека и населеното место, за което сметаме, че требва да бъде кандидатиран. Самият човек може и да не знае за таа работа. Както например я бих споменал името на Сашо Братанов, мъж на 38 години от Бела Слатина. Човекът май живее у София, ама ако се връне и се кандидатира, ще агитираме за него. А може и друга добра кандидатура да се явне.

Идеята е да се противопоставим медийно на паразитите, които не щеме да се връщат ели да се задръжат повече на власт. Ако идеята ви са струва глупава, мола да не го коментирате тука. Ако имате идея кого да предложите и що така сметате, добре дошле у таа тема и да почваме.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Я може и сам да си прикаам тука, ама кво па толко, така поне нема да спора с никой  ;D

Бесния и останалете мизийци, дайте предложение за нов кмет на Мизия.

Чворе и останалите ореовчани, дайте предложения за нов кмет на Орехово. Или си ви аресва стария?
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Койо,бачковото,тоае пич,каде гу предлагаш за кмет на Белстина я гу не знам,мъ сам сигурен,че е таферен човек.Сакам а тъ питам:-Куту къ си претставаш,че нашите куманета и гъзолизци шъ предпочетът него,а не старите,ели нови гювендий,къде мое а ги връткат къ ин ги а кеф.У Белстина спицялно сам сигурен,че тава нема къ да съ случи.Единственото,къде моем а напрайм,си мисла,е куту видим кандидатете да исклюкарим у форума кой кфо дубро,ели лоше знае за тех.Едва ли шъ обрънат каруцата тиа писания,мъ поне повече ора да знаат с кого имат работъ и кфо да очакват.
« Последно редактиранье: Ноември 24, 2010, 11:42:49 от BEKO »
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Тоа човек, де го споменавам, сигурно нема и да се кандидатира, но преди време бех чул, че имал некакви политически желания, а е свестен много.

Мисълта ми е ако знаеме некой, дето е отговорен и морален и нема за 4 години да стане на лайно, да го обсъдим, да му изпратим мейл, да са замисли не е ли време да се кандидатира като независим. Ако е достатъчно известен у града или в предизборната кампания убеди народонаселението, че е добар, има шансове срещу идиотете като пешевци и не знам още кои, де па си точат зъбите. Требва отдалеко да се замислим ка да им противостоим. Иаме си 2 сайта и един форум за таа цел.

Народонаселението вече не е кво беше преди 15 години, дрътите поизмреа и ша имат шансове и лица, които не представляват куманистете.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Капитанчо,убаво си се замислил по тоа въпрос,само една подробнос моа ти добава,та да си допълниш разсъжденята.Изхождам от нашта действителност у община Вълчедръм-изборните резултати са предрешени от тоа кандидат,който спечели циганьора.За съжаление они са доминиращите гласоподаватели,а мислещите ора доколко са останале,немат голема нужда от агитация.Незнам къ стои въпроса с циганьора по другите краища на Северозапада,ма щом и Чипровци вкараа троянски катър,еба ли го.
Въпреки сичко,добре е,че не ни е остайло желанието и грижата за родниа ни край.Дано успеаме :)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
правилно съждение от Черногледеца, ако са найде няко управник къде да спечели с гласовете на циганьора, и после да ебе майку на същиа тоа циганьор, ели барем да ги накара да заприличат на ора, капа му свалям...
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
де па ти виш кой ще са борат за трона на Перлата на СЗ при назе и да са отчаяш 
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Убава темица, леко-полеко ша си попишеме и тука.
Най-лошото у целата работа е, че ората гласуват на партиен принцип. Нема значение човеко дали става или не става. Затава идеята на Кептъна ми аресва, да се избере човек предварително, па лошо нема после он да са попита. Ако са навие - идеално, ако ли не,  нема са косим.
Язе млого често са замислям дали да не бодна една кандидатура за у мойто село. Те така за идеята. Таман ша напраа импровизирана пийпълметрия и ша разбера колко ора ма мислат за човек :). Мое и нескромно да звучи ама за единио кашмер моа са пробвам.
Криводол нема ич да ги коментирам  >:(. Да речат заран да го закрият тава като община ша черпа цела годин.
За у Враца има и свестни орица, дет не са обвързани с никоя партия, ма треа убаво да са помисли.
Мое избереме бат Валтер. Он и без това притежава половин Враца :)
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Ако е хитър, ще спечели циганьете на своя страна, ще ги омагьоса и без кебапчета, важното е да може да говори, ма и да има морал и принципи. Приказва са, че шайката на Пешев и компания, де сеги е у Борован, сака догодина да се връща на бел кон у Бела Слатина, значи тава ако стане, язък за целата работа. Тиа са напаст, немат равни... Искам да помогна таа тейна идея да бъде предотвратена по къвто и да е законен начин. И затава ша агитирам през сайта за некой по-свестен човек.

У града улиците са разсипани, а у покрайнините даже нема асфалт от толкова много десетки години. Който дойде, само улиците ни да опраи, ша го споменуват сички дорде са живи. Я мисла, че за 4 години един здрав асфалт да са турне у малък град е постижима задача.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Ако е хитър, ще спечели циганьете на своя страна, ще ги омагьоса и без кебапчета, важното е да може да говори, ма и да има морал и принципи. Приказва са, че шайката на Пешев и компания, де сеги е у Борован, сака догодина да се връща на бел кон у Бела Слатина, значи тава ако стане, язък за целата работа. Тиа са напаст, немат равни... Искам да помогна таа тейна идея да бъде предотвратена по къвто и да е законен начин. И затава ша агитирам през сайта за некой по-свестен човек.

У града улиците са разсипани, а у покрайнините даже нема асфалт от толкова много десетки години. Който дойде, само улиците ни да опраи, ша го споменуват сички дорде са живи. Я мисла, че за 4 години един здрав асфалт да са турне у малък град е постижима задача.
Идеата на Капетана е ентересна - че помагам с кво моам - а у Борован е голем ташак ми казаа - Тама ми казаа че бившия шеф вика на прадишния си подчинен Шефе ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Абе идеата верно е убава, ама я вече не смеем да пофалим човек за кмет... Що се сещам за Крушовенски, хирурга. Он ме е операирал и я тоа човек до ден-днешен го уважавам и със двете ръце би се разписал, що че бъде кмет без грешка. Да, ама съга целата Мизия реве от него... Ква е гаранциата, що некой, къде съга ми изглежда много свестен - утре нема да удари и он през просото? Ниа и за Цара мислиаме, що е убав човек и иде на бел конь да опрай работата и да почнеме да живеаме като ора, и за Бойко си викааме - глей убав човек, он че напрай кво треба. И кво излена?

Закво да издигаме ора за кметове, като утре така или иначе че ги пцуваме? Та я лично мислим да си мълчим по въпроса...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Я па се сещам за един човек, дека са подвизава из Бургас, ма нещо са е размислил да са връща у Белата Слатина. Кептъна му викат 8)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Я па се сещам за един човек, дека са подвизава из Бургас, ма нещо са е размислил да са връща у Белата Слатина. Кептъна му викат 8)

На мене ми е още рано за таа работа, а и не знам дали съм годен за административен труд. Обаче ми се връти из главата, че ако госпожата, дето управлява те таа организация http://1june.dveri.bg, се съгласи да се кандидатира, ще съм с двете ръце за неги. Отделно, че ми е и сестра и й имам пълно доверие. Познават я и по селата, което е важно, правила е и проекти съвместно с цигански организации, само да има желание.

Я като чух, че шайката на Пешев се кани да се възвръща на власт, изтръпнах от ужас и затава отсеги мисла по тиа въпросе.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596

На мене ми е още рано за таа работа, а и не знам дали съм годен за административен труд. Обаче ми се връти из главата, че ако госпожата, дето управлява те таа организация http://1june.dveri.bg, се съгласи да се кандидатира, ще съм с двете ръце за неги. Отделно, че ми е и сестра и й имам пълно доверие. Познават я и по селата, което е важно, правила е и проекти съвместно с цигански организации, само да има желание.

Я като чух, че шайката на Пешев се кани да се възвръща на власт, изтръпнах от ужас и затава отсеги мисла по тиа въпросе.

Що па да ти е рано ??? А си поприказвайте със сестра  ти и да са спрем на един член от тава семийство. ;) Сестричката ти също е идеален вариант!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
По непрека информация сестра му ше е добър управник, оти е работлива и пробивна и ги не ебава млого куманчите дека и праат напреко. Така че там мое да са помисли по-сериозно по темата!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Страницата е създадена за 0.225 секунди с 23 запитвания.