Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу

АФтур Тема: СЗ Гозби за стари ергене ели млади пресноебци - бързо лесно фкусно и икономично  (Прочетена 21552 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

onufri

• Гостенин
малии, кво си правил ти бе човек  ???  ;D
един комшиа преди години така беше турил нещо у фурнята и беше заспал пиян, та одими целия блок, ма не можа да са запали. Добре че майка ми оди та звъня на вратата да го събуди, иначе сигурно още малко и щеше а са задуши от дима...
Активен

ивчо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 878
  • скрит пустиняк
е я не бе пиян  и не съм спал,отидо да вида колко е резултата на един мач и се загледа и да знаате че коги ви замирише на изгорело при две затворени врати  работата с манджата се е попреебала  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
 :smeeeh: е случва са по некоя ексцесия от време на време. Аз пък в зората на готварския ми опит щех да запала къщата с едно бързоварче :green: ... и палачинки съм стъргала от тавана ....и изпитвам истински ужас от тенджера под налягане (за мое щастие не съм имала изцепки с такава ма съм чувала интересни инциденти )
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

jaio

• Гостенин
азе повна един пут с тато ка вариме боб   майка го тури да ври и рече да го гледаме че тряваше да оди негде   добре ама тато си фана по двора да си връши няква работа    азе утодо да си играас едни мончета и после цялата малъ е смръдала на изгорял  боб 3 дена  а от денджурата бяа останале само ушите
Активен

ивчо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 878
  • скрит пустиняк
и я разбрах че миксера се вади от тава каде бркаш  изключен по гаден начин ма тогава не сменвах тапети..... абе с кабелите по ми връви отколко с готвеньето ама  нема а мрем отглади :)

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
И я вари така боб като Жайо,макя ми отиде на рабута,а я замина на тренирофка и дубрече комшията влезналпрез пенджура на банята т иск'чил котлоня що тенджурата била цръвена веке.Па за куфнята да ви кажа бех одил за риба и налових костур ма са прибра и го остай на Юбопитка да го чисти ,а я отидо у кръчмата до назе да пиеме по неко рекия и като са прибра оно сакаче беше заклала стадо с прасета сичко беше у кръф насекъде маани маани.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Абе и я съм има̀л изцепки и то са си направо за Излагациите. Та само като заключение ше реча ше съм мил с веро един бюфет пълен с чинии и чаши, 40-50 квадратни метра стени (баща ми тъкмо ги беше боядисал предната седмица с блажна боя), маса, шес стола и два закума (май секи от тех имаше по над илядо лѝста), като на закумете немаше пропусната ни една шумка - проверявано е под зоркото око на един кожен каиш! :green: :green: :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
 :o ебаах таа експлозиа де е била преди миеньето :smeeeh:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Валери61

• Пустиняк
Ма експлозия! Само зейе с кокаяци, печено 5 часа на 250 градуса! ??? :smeeeh:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

apostolicia

• Гостенин
О, да, зеице и я така съм праила, ма пречината за осмръдеваньето тоа път не беше у мене. Тава коги се сбрахме с мъжо ми Кольо и я още не знаех, че не еде зейе и още го не бех научила и ша готва кисало зейе с кокайе на една Мечта - знаате а - къде копчелъците отпреде, а самио кюч къде ръководи котлоньо на пичку си матерну отдзаде и до ньего оди една длъга пущиня. Я си изкючих катлоня най-съвесно, обаче нещо кючо бил залепнал ли, що ли е праил, па мое и по таа длъгата пустиня да не е стигнал сигнало "изкючи се, бе, пустиняк". Та я спокойна, фанаме си пъто и излезнаме до едни приятеле. Да сме поседели, да сме поседели - колко да сме поседели - печес часа да сме поседели, не повече. Прибираме се, флазаме у входо и Кольо вика: А, некой а опущил млекото! Флазаме у назе и вече се разбра, че не е млеко и не е некой, ми сме си ние. Куфнята затворена, Кольо отвара и да ахне, като се зажаби със смрад, та знаа ли се - един час а кашлял у банята после, докъде се отбъкне. През тава време я фана тенджурата и със се котлоня а исфърлих у кунтейнера, та се подобри опстанофката.
Активен

Валери61

• Пустиняк
Мойта манджа не беше изгорела много, ама що ли са беше стопило стъклото на фурната, та ич го немаше? ??? :green:
Активен

jaio

• Гостенин
па не вярвам да а от тава   сигур от преди си го неа имало ама ти не си вигял  :smeeeh:
Активен

onufri

• Гостенин
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
кво а тава закум ???

Цвете с ени розави цветове става кату дръвче , те слимка

Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

onufri

• Гостенин
Аха, мерси...
Мен ма нема ич по фикусете...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 22 запитвания.