Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кво стаа из училищата и пука ли ни за децата  (Прочетена 22159 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

apostolicia

• Гостенин
Иве, драматизираш излишно! Аде стига сега, горките деца, един въпрос ще им прекатури колата! Моля ти се! Не разбирате ли, че в живота има и несправедливи неща и когато вас ви няма да ги пазите и да ги галите с перо, кой ще го прави? Това, което не ги убива кво ги правеше... а, да бе - силни! Сакън да не порастат силни и умеещи да се справят с трудностите! Вардете ги!
Активен

sanda

• Гостенин
Я по темата нема се изказвам, ма да предупреда, се не изпокарате че ша ви шамаросвам :udri: :green:
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Принципен е въпроса, Ели. Некък си ми иде у повече да чета оправданието за случая:
"Образованието учи не само на точност, но и на „осъзнаване в една по-сложна ситуация”. ???
Що па никой си не призна,че има грешка? Да чуем за уволнения на едни "експерти"...Тава нема да смегчи разочарованието, нито па ша възстанови равнопоставеността на децата, но се пак ша е позиция, вместо обясненията за „осъзнаване в една по-сложна ситуация”.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Gioiella

• Гостенин
Азе да са издам, че уча за даскалица  :green: Педагогика уча(или са праа), има там разне профиле, моа а "Превантивна и корекционна педагогика", та уж да работа из разне енстетуцее, с проблемни деца, у полицеата. Ама си учим и даскалски предмети, та на държавна практика треа да съм даскалица един срок. Смрът...
Та ода по училищата, оценявам там разни даскале, помагам на дечурлигата, ода у еден дом за деца също.
Па да ви кажа, почти сички даскали са опитват..мъчат се ората да напраат нещо, ама или системата не дава, или родители,или дечурлига, или нещо друго. Дечурлигата масово са ени...то за това ние сме виновни, не те.Сички, не само родителите им, целото общество и народ.
А па са умни...многу, ама немат култура за учене, немат желание, стимул.Ни вкъщи, ни в училище.
Мойто дете, дето му помагам у домъ, е 13 годишен пергишин, а таа година едва изкаси четвърти клас.Смета като елка и е хитър, ама се праи на умрела катерица. Ма то и къ да им са ще да завръшат, като знаят, че ша излезът от домъ и са на никъде.
Активен

Врачански дзвер

• Гостенин
Активен

Марчето

• Гостенин
Re:Кво стаа из училищата и пука ли ни за децата
« Reply #320 -: Ноември 23, 2013, 09:34:56 »
 :-\ :-XНямам думи :-X
Активен

regreed

• Гостенин
« Reply #321 -: Ноември 23, 2013, 05:48:05 »
:-\ :-XНямам думи :-X

thanks Само да допълним:
В цитата на уважаемите журналисте, има допуснати 5 правописни грешки.
 :-X  ....и това са хора които критикуват кутурата!!!
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
« Reply #322 -: Декември 02, 2013, 05:52:54 »
Ша пробвам довечера щерката с един видеоурок, предупреди ма днеска, че има нужда да помагам, че нещо го не разбрала урока за действия с вектори. Та наместо я да обяснявам, ша я прата туке, да вида дали ша и ареса. Добър е сайта, в помощ на ученици, па и на родители, които са позабравили разни неща  :green:
Доста уроци има по различни предмети.
http://ucha.se/
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
 Кък са готват пълнени чушки лааса знаете, ма моо са позабавлявате с тава клипче. Приказват децата на епонски, щото тава е учебна задачка, та нема да разберете много.
Най-ентересното е у краа, снимали са гафове и са чуе звучна българска реч.  ;D
Нацепили са на момчето една тениска и са направили тия ленти на главите. Мотаха са сума време, че се имаха ангажименти и вчера са утуриха у готварството. Щерката е с бела тениска с черни надписи некви. Требваше да оди на репетиция за годишния концерт, та я нема накраа. Пропущила е сакето.
! No longer available

« Последно редактиранье: Юни 15, 2015, 11:36:57 от унучка на Тинджулата »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Kлипчето е мого яко, но си признавам че предсказанието "нема да разберете много" се сбъдна за мене  ;D може би съм един от двама-тримата изклесяка у тоо фором къде не разбират епонски дип че навремето учих. :-[

Абе браво на децата, или както се кзва на епонски, Аshukorsuuno  :o
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Да видиме даскалите кък ше реагират на псувнята накраа. Да обясна кво я е предизвикало, ако не е станало ясно. Една от девойките вика, че нема нож и тогива момчето са изцепва "Ние не сме японци", фаща с ръце чушката и  изпреебва ситуацията  :green:
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
http://www.mon.bg/?go=page&pageId=381&subpageId=63
(осми клас - литература)
Имаме си туке един даскал по литература.  :)  Кво мислиш, Койо по въпроса за афтурите и произведенията, които са предвиждат за изучаване у осми клас?
« Последно редактиранье: Януари 30, 2016, 02:44:14 от унучка на Тинджулата »
Активен

Каламутняк

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 631
Кво стаа из училищата и пука ли ни за децата
« Reply #327 -: Януари 30, 2016, 02:56:50 »
С тоа линк от твойо конфутър нема а стане...
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
осми клас - литература
http://www.mon.bg/?go=page&pageId=381&subpageId=63
« Последно редактиранье: Януари 30, 2016, 02:44:43 от унучка на Тинджулата »
Активен

Страницата е създадена за 0.259 секунди с 21 запитвания.