Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кой ква музика слуша  (Прочетена 5922 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pep4o_berk

• Гостенин
Кой ква музика слуша
« -: Март 09, 2009, 11:16:43 »
Я знам,че вече има такава тема,ма реко да напраа една анкета,да видиме коя музика че натделее :)

Я отсеги ми а ясно че сръбското че е най-млогу ;D
Активен

Apendix

• Гостенин
Re:Кой ква музика слуша
« Reply #1 -: Март 09, 2009, 11:18:26 »
я слушам сичко без едно? за кое да гласувам да го ева ? ;D
Активен

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #2 -: Март 09, 2009, 11:19:20 »
Ееее..коьо ти е най на сръцето  за тва гласувай ;D ;D
Активен

Apendix

• Гостенин
« Reply #3 -: Март 09, 2009, 11:21:31 »
сложи ми опция Брена баце:)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #4 -: Март 09, 2009, 11:44:10 »
Я моа сам дрът рокаджия и метъл,ма могу си обичам духовата музика!Нема по-убаво нещо от ньеги!Преду да умре деда ми,молеше с духова музика да го погребеме-и я и баща ми спазиаме желанието на човека-у последния момент закарах едни Енишки циганье на гробището на село да свират,малко ни гледаа като шашови,ма я сам кръстен на дедо и си спазих обещанието-беше април,валеше дъж,я носих кръста отпреде, не знаах къде са намирам,ма духова музика му свири...

П.П. глейте тоа филм,ако не сте-музиката е супер!
http://www.zamunda.net/details.php?id=119670&hit=1
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #5 -: Март 09, 2009, 11:51:40 »
Я съм слушал 11г рап и нищо друго, послем хардкор, пънк, Ой!, ска и метъл. Съга слушам главно метъл, ска и пънк, чат-пат рок и све що ми ареше.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #6 -: Март 09, 2009, 11:58:48 »
те тука ме фанате на УКВ, я съм музикален инвалид и ква музика да ми пущите мене ми е куту на кьоров ден и нощ, важно е да цигута нещо и да е добра компаньита  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #7 -: Март 10, 2009, 01:55:35 »
таа анкета сака да са препраи - до мое да са турнат поне три точки - я не гласувах що слушам поп музика от интернетските радиа що немат риклами - а и слушам сичкото от темата за хеви метъла ... 
« Последно редактиранье: Март 10, 2009, 01:57:15 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #8 -: Март 10, 2009, 03:09:31 »
Дебре Пешко да ги бе разредил малко. И Я неслушам сал едно от анкетата :P :P :P
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #9 -: Март 10, 2009, 02:26:16 »
Я гласувах за сръбско...таа музика мислим че никоги немаа ми писне, я с такава музика съм закръмен. Иначе друго слушам най-много Drum 'n Bass (DnB) малко са несъвместими сръбско и Drum 'n Bass ама...  ;D и комерсиалната музика от радиа-та, телевизийте и т.н.
Музиката декаа не аресвам е чалгата...сал като ги видим кви са бездарни курви и зле ми става...преди се правеше убава чалга ама тава време мина, Радо Шишарката, Сашо Роман, Хари Христов и т.н.
Може би що знам кък ги избират...имам един бовш колега, работи за Слави Бинев, още кога дръжеше БИАД, а сигур не знаате ама Бинев и Мито Пайнера са нещо като съдружници или ебем ли нги макята там кво, и Светли (тоа колега) миа разправал за кво става въпрос...общо взето таа къде напрай най-убавата свирка таа печели кастинго!
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #10 -: Март 10, 2009, 02:29:57 »
а па коя напраи минет фантомас я направо на "прва страница"
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #11 -: Март 10, 2009, 02:32:02 »
Хаха сигурноа така :)
Абе...пропаднала работа...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #12 -: Март 10, 2009, 04:13:15 »
е и я сам закръмен със сръбско,от малечак............а днес слушам всичко оти компании те са различни..........ма 90% съм на шабан шаулич и не мое си представа че нема да го слушам и ден ;D ;D ;D.ко да праааа кат тва ми е на сърцето го ева :)
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #13 -: Март 10, 2009, 06:10:22 »
Направо съм разочарован, преди малко рекох да подирим песен на Хари Христов у родния vbox да ви поздравим и кога подири но...НЕМА!  ??? Ни една! За тва рекох да попрайм таа голема грешка и да качим на нашио човек от Монтана некоя друга песен у vbox-a. А вазе ви поздравявам с таа песен.
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #14 -: Март 10, 2009, 06:15:30 »
Направо съм разочарован, преди малко рекох да подирим песен на Хари Христов у родния vbox да ви поздравим и кога подири но...НЕМА!  ??? Ни една! За тва рекох да попрайм таа голема грешка и да качим на нашио човек от Монтана некоя друга песен у vbox-a. А вазе ви поздравявам с таа песен.
http://vbox7.com/play:dc269212

абе ти що викаш на тава чалга кво общо има с тиа днешните офце и безмислените им песни деба маикяим ги деба язе откачена и бездарна
Активен

Страницата е създадена за 0.223 секунди с 25 запитвания.