Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кой ква музика слуша  (Прочетена 5958 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Кой ква музика слуша
« Reply #30 -: Март 14, 2009, 12:22:05 »
верно куту стил са  ACID -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

lubomir_yonchev

• Гостенин
« Reply #31 -: Март 14, 2009, 01:13:40 »
буаххахьахахьхаха.............хьахуьаухьхаа.....никогиш не съм ги гледал уживо язе, само легенди съм слушал....с барабанисчето им - Максим, са познавааме едно време...ритааме мачове разни....ма израсооме и ни отиде познанството по гяволете...., по-малечкия му брат и он са а ориентирал към барабанете май...злити езици даже прикаат, че ги биа даже по-злобарски и от брат си....ае да са живи и здрави...догодили са песента...нема спор...:)))))))))))
Активен

Gioiella

• Гостенин
« Reply #32 -: Юни 30, 2013, 12:15:59 »
Музикално пце съм.
Начи...слушам разни стари рок групи, парчета, наши, чужди.
Слушам чат пат и метъл.
И инди рок.
И народна музика обичам.
Сичко...пък и на чалгийка ми е весело у кръчмите.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #33 -: Ноември 17, 2013, 04:35:45 »
Извинявайте, дира една песен, може би да а нова. Вчера ги чух за пръв път по радиоточката и много ми ареса. Стила а ... хммм... де да знам и язе.. тарикатски, малко стил Шаде сакче ли... Една дама пее, гласа й бая ми мяза на Мадонения, ма едва ли да а тя. Песента може и да не е американска, щото английския език звучеше много красиво, некък си австралийско красиво  :green:. Пее нещо като фрустрейшън, окупейшън и мого думи, дека завършват на ейшън. Кой познае коя а таа песен ша го черпа една лимонада на Ореховския панаир.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Активен

Бай Шпиро

• Гостенин
« Reply #35 -: Ноември 19, 2014, 03:23:18 »

Я па слушам на Иглесиас "Бай Ландо". Она де че е писана за един пустиняк бай Ландо от село. Що са пее за яденье, пиенье, текила и кючеци. Но и текста е такъв некъв:
"Йо керо естар кон тиго, навирим ти го
байлар кон тиго, налундзим ти го
Я но пуедо мас, муам мръвки с праз..."
« Последно редактиранье: Ноември 19, 2014, 09:44:34 от Бай Шпиро »
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #36 -: Ноември 19, 2014, 06:15:31 »
Бай Шпиро,турай баце тиа уйовини от тубата,че ниа къде сме на пичката си маина у чужбинециа немоа ги отвараме боксовете.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Бай Шпиро

• Гостенин
« Reply #37 -: Ноември 19, 2014, 08:45:38 »
Па пиши у тубата Iglesias ft Descemer Bueno, Gente de Zona - Bailando и она че излезе. Има 541 мильона киризи, Десемер си е испански чалгажия, Иглесиас нема нужда от обяснение  :punk:
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #38 -: Ноември 19, 2014, 09:40:13 »
Па пиши у тубата Iglesias ft Descemer Bueno, Gente de Zona - Bailando и она че излезе. Има 541 мильона киризи, Десемер си е испански чалгажия, Иглесиас нема нужда от обяснение  :punk:

Не си ма разбрал бре,я не че немоа си го намера тава или нещо друго,ма ти го дадо като съвет,че не съм сал язе некъде си,а па моа неко от другите и да немо да си го намери,та тава а.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Бай Шпиро

• Гостенин
« Reply #39 -: Ноември 19, 2014, 09:46:10 »

Не си ма разбрал бре,я не че немоа си го намера тава или нещо друго,ма ти го дадо като съвет,че не съм сал язе некъде си,а па моа неко от другите и да немо да си го намери,та тава а.

Аа, добре, мерси за съвета.
Активен

Бай Шпиро

• Гостенин
« Reply #40 -: Ноември 21, 2014, 12:17:52 »
Съга гледам по битивито казаа, че песен на Софка Маринова че лети у космоса на борда на "Союз-40". И кво, руските космонавти че друсат кючек у бестегловни условия ли?
Активен

Бай Шпиро

• Гостенин
« Reply #41 -: Ноември 21, 2014, 11:16:18 »
Chaplin-kjuchek
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #42 -: Ноември 21, 2014, 08:10:30 »
Бай Шпиро,ще ли бъдеш така дОбър,да ни спЕстиш простотийте...?!? Житието и страдАнията на мангалката Софка и гнусната гавра с великия Чарли не вервам да радват некой тука...! :no:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Бай Шпиро

• Гостенин
« Reply #43 -: Ноември 21, 2014, 08:41:02 »
Ич немам идея кое да автоцензурирам... Ни па имам идея коьо изказване, тема, видеоклип или коментар от моя страна моа да стресира, уплаши или обиди уважаемите членове на форума  :no:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #44 -: Ноември 21, 2014, 08:56:55 »
Ми за кво са фръгаш кът ботор, с рогата напреде?!? ...ако поне малко беше прочел надоле,щеше да видиш че  подобни чалгий,Софки и т.н. не са на почит... Дотука са разбра че си чалгаджия...! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.163 секунди с 22 запитвания.