Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мании, фобии, стремежи - лечение ,преодоляване и анонимна група  (Прочетена 16290 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
тоа тест е нереален ..
Активен

Владимир

• Гостенин
Не бе, Кънчо, тоа тест а за германци  ;D. Едно пиенье ти го броят една чаша. Па лазда и 25 грама  ;D. Много ми а интресно кък че са представат французите, италянците и шпанците у него  ;D.
Активен

Маруца

• Гостенин
На мене ми се падна, че съм на кантар. Ако бех дала още едно ДА, щех да попадна у групата за взаимопош. :green:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
немА ли неко руски тест да пробаме  :green:
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Я нали съм бираджийка и почнах да ги броа чашите кък ги броят по маджарско: една бира -не е бира, две бири са полвин бира, три бири са една бира  :udri: ма са замотах у едно умножение и са затрих у сметките :smeeeh: :nazdrave:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Владимир

• Гостенин
немА ли неко руски тест да пробаме  :green:
И там па че угрешиме - кво разпраа един колега от бившото СССР - бе, вие пиете много повече от назе, ма по-длъго. Ми они пийнат без мезе два пъти на екс по сто грама и са под пейката. Мигар че ни се опре нация, дек си продава водката у шишета по полвин литър и тава а дозата за трима  :green:
Активен

onufri

• Гостенин
абе един българин де е пил често 60-те и 70-те години с руски офицери в ГДР-то ми разправаше, че ониа нарочно са пиели по 2 водни чаши водка на екс, що ги а било стра ако пиат бавно, а са не напиат без да разберат и да кажат нещо не наместо и а ги пратат в Сибир. Па така като са напиат сички от раз на каластирка и ни могат да говорат, ни да слушат и нема доноси.

Я съм одил често на руски партита с приятели в Берлин, ониа пак пиеха на екс, ма по 20 грама и са не напиваха толко бърже. И беха сериозни, оправаха на човек по бутилка.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
макя и самите русняци у Русиа така пиат - дако нема ги пратат у Сибир. Не съм сигурен, ма вероятно и у Сибир пиат по 200 на екс  ;D
Активен

Владимир

• Гостенин
макя и самите русняци у Русиа така пиат - дако нема ги пратат у Сибир. Не съм сигурен, ма вероятно и у Сибир пиат по 200 на екс  ;D
Толко, ма чис спирт!  ;)
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Азе имах навремто колеги от Новосибирск, и уверявам ви, пиат ората тава водка у водни чаши и си нема ни една  ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ей срам не срам ,я като студент съм пил водна чаша-ресторантска,тиа от бившиа Балкантурист -рекия  на екс  на гладно и моо ви каам ,че тава си неа работа.Верно ,че прикючих курса 3 часа след тава и още 2 пъти по толко рекиа изпита нормално-те. на по 100 гр. с мезе ,ма па на другиа ден си ми беше мозъко с 2 номера по-голем от черепа ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Стояне, като студенте сме имале текива неща де не срам ами ...   ;D ;D живот да го еба, не съжалвам за нищо, и те така те   ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
язе па се ма беше стра да са сабуда - не знаех до кои крокодил ще е  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
и затава пръво с пръсти косицата , после другите ... и като се престраша отварам очи ... имаало е и крокодиле бес да обиждам влечугите ма и попадениа имаше ... але
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
ееее но не моо мале сал луканка-от време на време а и сух лебец за изпитание на мъжеството :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:а иначе крокодилете са обичливи и добри животни у сравнение с некои индивиде от противоположниа пол :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:/без да го зимат навътре наще съфорумки/ ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 23 запитвания.