Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мании, фобии, стремежи - лечение ,преодоляване и анонимна група  (Прочетена 16244 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Офф,Самоток,офф,Станиславе-къде подфана таа тема,та и я се изтъпаних да се опишем тука,та съга требе и да допълвам и оно у параграфа за страовете.Се ме а било стра да си не повредим неко ръка,че умре китарата тагава ;D.Ма заранта като излена къде 5 часа да палим камиона да се посгрее,да отодим по Софеа,реко да ритнем една буца лед от пред гумата и като замаана оно се отфърли и другио крак и познай...пясна като говно у нов нужник.И сичките кила къде съм ги направил се изтръсиа връз левата ми ръка.Ауу,гнусс.А бех намислил да праим една музичка ,да ви поздравим за нова годин,ма съга ти че свириш като много знааш текива теми да отвараш ;D.Я че ви поздравявам с музика от шише ;)Съга манко ме боли и ми тепа,ма че мине :)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
па те - тема като тема - акъл море а глъвъ мининка куто шамандура
щом нема строшено разтежениата на сухожилиата че минат бес следа - телото мое да са самовестановява напълно - от нова годин натама у тужните фебруарскии вечери че ти редим едни прикаски за профи софтуара за продуциранье на музика що знаа че си фен

последните продукции са тихи прекалено и силно клипирани ма тава не а болка - музичката къде я музицирана не мое се сравнява сас синтетичните поп песни

знаа че си фен и ще ти дам един пример - немското студио Decca - изтегли нящо из ним и чуи за кво стаа дума - ако имаш колонки различни от компютърните

тестове са прават сас Вивалди - четрите год времена - винила на Дека е по въздеистваш от ЦД на друга фирма и то чуствително а едно и също свират -

я от юбопитсктво един и съш пасаж го гледам на секвенсър от нисак клас и нищо не одбирам но очевидно доста има разлики
« Последно редактиранье: Декември 28, 2010, 07:09:11 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
мене ного ма а стра от змии :-X

един път бе видел една змиа при башта ми на рабутата у гъмзово/он е бивш ел.техник кади енергото/

малииии ка съм бегал из двора на онааа подстанцеа само я си знам :-\

у софеа едно гадже ме води у зоо парка и ме набута тама каде държат змиите и така като ги гледам през джам не ма а стра ама си усещам ка ме избива и ка стаам нервен да не земе да изскочи от некаде неко змия и да ма уапе :-[

яла па есента на панаира нали имаше некав каде можеше да се снимаш с неква змиа - оня съм го заобикалял от 300 метра да не земе да изпущи онаа змиа и да ме пречука :-[

па по дискавари бе гледал оти има такива ора и психолозете каде го лекуват тава състояние. обикновено давале детски играчки с тава каде ги а стра от него на тиа ора да си играат с тех и след извесно време тиа ора не им дремало от тава каде ги а било стра ама я нещем да си праим такива експерименти
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Те така сум и я. Ама не само че ма а стра, ми умирам от ужас. Не моо ги гледам даже по телевизията.
За мании - не знам  ??? А, много мраза да са ми мръсни ръцете  ;D и са мия непрекъснато.  ;D направо си е маниакално.  ::)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
ха - па азе ако испуща капачка от дву литрофо шише например лимунда го тръкам на шешмъта сас сапунь и доматите летоска от градината и чушките миам сас сапунь ма манко - етъ що - представям си че некви мачкоре са лежале вав вадите и ми става несгодно
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Те така сум и я. Ама не само че ма а стра, ми умирам от ужас. Не моо ги гледам даже по телевизията.
За мании - не знам  ??? А, много мраза да са ми мръсни ръцете  ;D и са мия непрекъснато.  ;D направо си е маниакално.  ::)
Уйне ние да не сме род? И я са цапам много, ама при първа възможност са мия веднага, а за ужаса от змиите да неговорим. Я като ода да пикаа жмъ че ..... абе ужас! ;) ;D ;D ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

luda_duda

• Гостенин
Мене ма а страх от кучета...ма секакви, и мининки и големи.
Куче да срещна на улицата и да връви срещу мене откачам от страх.
Ако излазам за нещо навънка и кат са прибера у назе, винаги си миам очите...що /мое да е смешно/ така маиням отрицателната енергия къде съм срещнала навън
Страх ма а и от тъмното що заман ми са привиждат некви чудовища изад ъглите.
Сека сутрин кат стана требва да пиам поне 1 глътка кафе у назе иначе не излазам навънка. Колко и да съм са успала и да съм закъснела - задължително набръже си праа кафенце. Никъде на друго место ми неа така сладко кафето къ я ша си го направа.

Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
абе с таа тема като гледам къ са развиват постовете накраа  верно че се укаже че "Господ е збирАч, а не орАч " ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
таа тема е манко по сериозна - що са оказва че противно на сички очакваниа сме ора , сас сичкото страове и притеснениа
Активен

Пръвака

• Тумбак
таа тема е манко по сериозна - що са оказва че противно на сички очакваниа сме ора , сас сичкото страове и притеснениа
........ и тава къде е по интересното е че повече от назе имаме еднакви страове и фобий  ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
може би човешкиа матриал е еднакъф из целиа СЗ
ели при едни същи условиа ората са почти еднакви вав тава от кво ги а стра и тн
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
Уйне ние да не сме род? И я са цапам много, ама при първа възможност са мия веднага, а за ужаса от змиите да неговорим. Я като ода да пикаа жмъ че ..... абе ужас! ;) ;D ;D ;D
[/quote]

Па знам ли, Валерко  ??? моо и род да са окажеме, ма требе да беседваме неко път  :)
Па и оно са не знаа моя или твоя тати къде са прескачале  ;D
Майтап, де  :) ма иначе за маниите и фобиите съм сериозна.
И още един страх имам. Стра ма е да карам кола. Веднъжка сънувах, че карам кола и са събудих мрътва и студена  ;D осеферих са чак като проумех, че е било сън.  ;D
Най-ужасния сън през живота ми.
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
важно а да та неа стра да са возиш - и у ероплан - сичко друго нема знач
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
Не е ма стра, кога съм при шофьор, на който имам доверие.  ;D
А за аероплана - да са не фала, ма страа ми мина вече. Май.  ??? Само таа годин  съм фръчала шес пъти. Абе, винаги преди полет си имам едно наум, ма кво... ако има да стаа, ше стаа.
И те така те.
Активен
Ние сме ора естете.

Пръвака

• Тумбак
Я верно много ма а стра друг да ма вози (моа и да съм го казвал и друг път) един път навремето (1991-ва годин) одих на "екскурзия" до Одрин и така ми се падна да са возим у рейса буквално до шофьора, другите едвам си отспаа , а Я едвам си откара рейс - шофьора натиска спирачките от ньеговата стран а Я от мойта  :-[  :-[ и така по време на целия път.....
Активен
жената Я  и приятели  

Страницата е създадена за 0.315 секунди с 21 запитвания.