Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мании, фобии, стремежи - лечение ,преодоляване и анонимна група  (Прочетена 16224 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sanda

• Гостенин
Я па таа тема я видох сега. И да ви кажа манко се успокойх що видох че има и други като мене с маниакален страх от змий и паяци!
Нема казвам колко маа стра вие сами ша си представите, като ви кажа че у терариума на зоологическата съм припадала!
Нема ми се смеете, ма пих даже и некакви хомеопатични къде уж действале на мозъка и немало да маа толко стра ??? Ефект тц!

Ма тесега идва и най-смешното ;D Стра маа да минавам по мос :-[
Аааа, стра маа от докторе!
И кога са уплаша дигам температура, така едно време си зимах бележки от доктор. Ида и докъде чекам пред кабинета 37 и 8 съм ги лепнала!
Активен

Gioiella

• Гостенин
Мене ма знаят като големо бъзе.
Стра ма а от зъмета, бръмбаре, муи, мраве... 
Стра маа от Игли... ка ми бият инжекцее, ма гонат пръво из колидора, па после ма освестват.
Стра ма от високо, от тъмно.Па ако са и омотам и чершафа и не моа са отвръжа, и са препота пет пъте.
От бръзо ма а страх в кола.
Некъде 2 гОдини, едно море ма качиха на банан. Ка не умрех не знам, па ми се искаше. Дръжа ма един ергенин пред мене. Фанал се отпреде, отзаде с една ръкъ ме фанал да са не сурна у водътъ. Многу отвратно беше, повръщах, едва оживех.  Та от тогива не моа тръпа бръзо каране, все ма друса кат банана и ми са разтупка сръцето, дигам кръвно, немам въздух.
Активен

sanda

• Гостенин
 :smeeeh: :smeeeh:Доне да не си ми клонинг ???
Активен

Gioiella

• Гостенин
Кой да го знае  ;D
Банана бе най-страшно.
Активен

Врачански дзвер

• Гостенин
Па мене ма а стра саму от змии и оно що, и я не знам.Иначе ни от насекоми, ни от игли, ни от високо, но от скорост. Падне ли ми сгода, би скочила и с бънджи, и с парашут.
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
Я па аресвам високите скорости,тешки са ми жапанките и еднъж Берковските полицаи ми казаа да ги смена с по-леки.Направих го,ма и тиа тежки и къто стъпна на педала на газтъ,се сам у нарушение!Я имам  стра кога се воза сама у асенсьор,да не спре дека не требва,или недай боже се скине въжето и падне у шахтата.А за змии и други гадове не,че ме е ста,ама ме е гад да ги погледна и като поам из градината вика:я идем,виа бегайте да се не срещеме,що става сложно и страшно,некой ша падне умрел,подразбира се-Я!
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Малиии, един път на ореховския панаир къ са возих на синджирените люлки, ма преди тава бех изела един банан и познайте кво стана  :green:. Тава ми беше за пръв и последен път на синджирените люлки.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

masok

• Гостенин
ха ,я на тва съм се возил у село кат дете!Ма сега ме страх!!С тия 103 кила направо ше фръкна,кат се заиграа тва... :green: :smeeeh:
Активен

Врачански дзвер

• Гостенин
 ;D Па вози са на гондолата бре, там най-могу а натежиш да са изпрай на 90'. ;D
Активен

sanda

• Гостенин
;D Па вози са на гондолата бре, там най-могу а натежиш да са изпрай на 90'. ;D
Я па те на тава нема се кача никоги :no:
Активен

Врачански дзвер

• Гостенин
Мале, я умрем за таа гондола. И права сам се возила на неги! :green:
Активен

Gioiella

• Гостенин
Ааа не мо ма качиш мен на сенжире. Ходииме преди 1 година у Виена.Нали...интелегентне ора, ша ходим у Пратера. Ма, като видех едни сенжире, то ногу високу- 117 метра  :-X Качиа са двуйца приятели, единия като слезе не моеше да слезе  :)) Та лега тамее на земъта, повърна де бе ял. Азе се качих саму на едно като къща с динозаври, от детските.Умрех от страх...то ма друса там некъв асансор, ка ми скочи един голем гущер..ц..не са за мене тее атракции.   
Пуследно ма водиа тукее до София до некво Пасарел.Езеро некакво, гора. Ама тряаше по въжен мост да минем. То са клъмбичка, дъските очупени. Та поревах си...ода и рева.
Па после видех и ено зъме, сбрах багажерите и айде у дома.

Активен

преоданец

• Гостенин
Мен па ма а стра от една колежка оди магазиня у Рокфорд, Джейми са каа(я винаги а питам дека и а вълшебното фенерчре ;D  ). Секи път като дойде да тоаварат стока и я поне несъм одил до там се ми каа да идем неко ден да ма разведе да ми покажела магазиня. Млогу а джасната такава,напориста... Колко мене а висока ма набита и у гърбината а млогу здрава,права равна куто бадем за рикия. Куто фане един съединител за ТИР(онава а 76кила туч!) го носи дваесе метра и го дигне та го фърли у камьона... Па са сдеваме там,тава-нава и онаа каа "ей,незнааш с кой си имаш работа,ако та фанем след тава че имаш нужда от дофторе" Незнам дали говори за бой или ебанье,ма и у двата случаа ма а стра млогу...
« Последно редактиранье: Юни 30, 2013, 09:18:49 от преоданец »
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
 :smeeeh: :smeeeh:Преоданецо, прекина ма!

Аз па да ви се оплача - моя тате си е плашлив ли, де да знам, ма като тракторис змийчета е виждал не един път хванати и в балата слама, а той посега да завърже сезала. Ма тукеа преду месец се сепнал яко от една змия, къде покрай банята е била, над вратата, пред вратата ли, не разбрах добре по тел, ама човечеца не Яде близо месец. Отслабна, прилегва, бе майка са видела в чудо с него. Оди да му леат куршум, а дано там е фанал вЕра на онаа баба, че му е излекувала страха, щото тава си неа работа.
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Пеоданец  :smeeeh: :smeeeh: като та гледам по снимките як мъж си, ше издръжиш и на едното, и на другото  :smeeeh:
Гривяк, я съм същата като вида змия. Месеци след тва си я представям и загивам от ужас. Е, чак да не моо ям, не съм стигала, ма изпитвам голем ужас от тия животинки  :no: Комшийката тука, у Австрийско рече, че видела един ден една змия, била пролазила от нейнио двор у нашия. Е, сега познайте къ ода по двора...  :smeeeh: оглеждам са като партизанин и съм готова и секи момент да побегна.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 23 запитвания.