Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11145 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

onufri

• Гостенин
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #30 -: Януари 03, 2011, 11:17:31 »
абе, я са сети да питам малко като "градски легенди" ама се пак - верно ли а оти ако почнеш да тренираш бокс първата работа каде ше ти се случи е да ти строшат носа ???

некой ми беше казвал оти са прай като излезнеш срещу некой и като те лепне през носа да не паднеш на земята ???

не а верно  ;D
и язе съм ги чувал 100 пъти таа легенда, не знам кой, кога и защо ги а измислил  ;D
иначе а верно, че повечето боксьори са със смачкани ели криви носове  ;D
« Последно редактиранье: Януари 03, 2011, 11:29:20 от Онуфри »
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #31 -: Януари 03, 2011, 11:22:56 »
Я мислим, че е верно това, и е вид хипноза.
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #32 -: Януари 03, 2011, 11:48:54 »
неееее, тава доде некой не доа и не замане у въздуха на разтояние каде не моа да ма докачи и не ме свали на земята нема да го повервам :o наистина.

начи за да го изключиме като вероятност / съществуващо нещо ето какво намерих със следната предистория:

в този клип млад каратист предизвиква учителя на този безконтактен бой, като преди това подписва декларация, че няма да го съди за каквито и да било увреждания нанесени чрез неговата техника.
« Последно редактиранье: Януари 04, 2011, 12:33:19 от Брутале »
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #33 -: Януари 04, 2011, 01:14:16 »
Тоя бой си беше направо "контактен" иначе принципно тва с безконтактниа бои нее баш мижи да те лажем, но за да победиш тредва накараш жертвата да си поверва в твоите суперсили.
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #34 -: Януари 04, 2011, 04:22:54 »
абе, я са сети да питам малко като "градски легенди" ама се пак - верно ли а оти ако почнеш да тренираш бокс първата работа каде ше ти се случи е да ти строшат носа ???

некой ми беше казвал оти са прай като излезнеш срещу некой и като те лепне през носа да не паднеш на земята ???

не а верно  ;D
и язе съм ги чувал 100 пъти таа легенда, не знам кой, кога и защо ги а измислил  ;D
иначе а верно, че повечето боксьори са със смачкани ели криви носове  ;D
Неа Баце верно!Я съм играл неколко годин бокс,куту миничък..Нусъ ми гу струшиа у една кръчма бая по късно..и после още  еднъж па у кръчма..
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #35 -: Януари 04, 2011, 04:26:26 »
Неа Баце верно!Я съм играл неколко годин бокс,куту миничък..Нусъ ми гу струшиа у една кръчма бая по късно..и после още  еднъж па у кръчма..

;D  ;D  ;D

извод: могу по безопасно а в свободното си време да одиш на бокс отколкото да одиш по кръчмите  ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #36 -: Януари 04, 2011, 10:08:00 »
идем ...

играл съм Син Ицюан две годин и манко Аикидо

спицялно за Брутале - организирам курсове по жиу-жицу - оно и я го не знам ма съм стеглил руски раководства детаилни

освен прибиванье ще са препудава и Кулски Пустинякизъм вав севрузападния стил на спускащия са юмрук , Тоягата на пианиа пастир и Юмрука на Торлака го не знам

иначе по Кула Перлата на СЗ са плъзнале едни черни нижджи ф момента - нема спасение от ним само други черни нижи требат да са нагодат
« Последно редактиранье: Януари 04, 2011, 10:15:10 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #37 -: Януари 05, 2011, 12:59:16 »
идем ...

играл съм Син Ицюан две годин и манко Аикидо

спицялно за Брутале - организирам курсове по жиу-жицу - оно и я го не знам ма съм стеглил руски раководства детаилни

освен прибиванье ще са препудава и Кулски Пустинякизъм вав севрузападния стил на спускащия са юмрук , Тоягата на пианиа пастир и Юмрука на Торлака го не знам

иначе по Кула Перлата на СЗ са плъзнале едни черни нижджи ф момента - нема спасение от ним само други черни нижи требат да са нагодат
Тава мисла да е най-доброто предложение за Брутале ;D
Тоа Син Ицюан за пръф път го чувам ::), ма щом Самотока го е играл две годин-не е за подценяване ;) Па нещо ша е свръзано с юскане, млатенье ;D Ча на мене ми са прище да са запиша у таа Кулска школа ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #38 -: Януари 05, 2011, 04:33:46 »
http://www.google.com/search?q=%D0%A1%D0%B8%D0%BD+%D0%98+%D1%86%D1%8E%D0%B0%D0%BD&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

аиде - от мен да мине

... и така , Ученика следва да тренира упорито , Майстора сам ще го намери ...

та Бруталния ако сака да тренира нЯщо сас смисъл - има вънкашни стилове (карате , самбо, джудо )и вътрешни стилове (син и , тай-чи и па-куа - последното е доста атрактивно ) и черните нинжи те са отделни що тука и манко особеноси

« Последно редактиранье: Януари 05, 2011, 04:38:47 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #39 -: Януари 05, 2011, 09:15:12 »
 ;D  на тоа синюциан тиа дедовци си раздвижват артрита и си масажират ставите на ръцете  ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #40 -: Януари 05, 2011, 09:19:22 »
Азе куту видех новата темица, рекох, че ще споделяме кой ка млати женицата си

А така, като ми глеаш аватаро, мислиш ли, че некой ма бие?  ;D ;D ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #41 -: Януари 05, 2011, 11:16:40 »
http://www.youtube.com/watch?v=zZgOQvg6Wh4&feature=related Я мислим, че е верно това, и е вид хипноза.

Тва си е ветър работа. Не е ли да си гу лумнеш с казмата у главата, не ми го фали. :)
Иначе мой колега тренираше самбо. Разправял ми е, че е самбото е повече за краката, демек пръва фаза, а бокса ша та изгради като съвършената северозападна нинджа. Като стубленските ;).
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #42 -: Януари 05, 2011, 11:49:29 »
па но от СЗ нинджите и епонците требе да доваждат да учат

тва техниката на изтръпналата кукурузянка, па походката на стъпващиа от високо от високо и т.н това само у СЗ мое се види, но да раберат мого малко ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #43 -: Януари 05, 2011, 11:50:10 »
па но от СЗ нинджите и епонците требе да доваждат да учат

тва техниката на изтръпналата кукурузянка, па походката на стъпващиа от високо от високо и т.н това само у СЗ мое се види, но да раберат мого малко ;)
;D ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #44 -: Януари 05, 2011, 12:15:23 »
а под термина СЗ нинджи са има у предвид ? ;D
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Страницата е създадена за 0.42 секунди с 21 запитвания.